Kosmetyki dla nastolaktów

Zaczęty przez feeling.good, 23 Wrz 2021, 18:53:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

feeling.good

Cześć,

możecie polecić kosmetyki do pielęgnacji dla nastolatków? Czegoś do mycia twarzy, kremów i może już bardziej "konkretnych" na wypryski.
Powoli czas zapoznać się z tematem ;)



konwalia

Do mycia bioderma sebium żel(świetny zdecydowanieod lat).
Do tego lekki krem nawilżający do skóry trądzikowej(sebium hydra i mat są ok), krem i podkład pharmaceris równie dobry

feeling.good

konwalia, bardzo dziękuję!

fasolka1980

Feeling, ja Igorowi kupilam jaką pastę do mycia twarzy dla mlodej cery i spoko wystarcza. Nie wiem jak Twoj syn, ale moj niechętny na wszelkie kremy itd. A przy prysznicu myje buzię tym zelem i jest ok.

feeling.good

Cytat: fasolka1980 w 24 Wrz 2021, 08:36:45
Feeling, ja Igorowi kupilam jaką pastę do mycia twarzy dla mlodej cery i spoko wystarcza. Nie wiem jak Twoj syn, ale moj niechętny na wszelkie kremy itd. A przy prysznicu myje buzię tym zelem i jest ok.
Na razie jeszcze większych problemów nie ma, ale widzę, że zaczyna mu się zmieniać skóra, więc wolę go już zacząć przyzwyczajać do dbania o nią. Pewnie trochę czasu nam to zajmie ;)

magdalinska

fasolka1980, a jakiej firmy ta pasta? tez cos musze kupic. Chociaz jemu to musze przypomnic w ogole, zeby umył twarz  :sciana:


magdalinska


malutenka

Przy wypryskach ja polecam coś z kwasem azelainowym, może być serum, może być krem, może być punktowo z apteki acne derm.
Dla mnie kwas azelainowy to jest wynalazek ludzkości, dzięki nie mu nie mam pryszczy, wągrów, skóra mi się mniej przetłuszcza. Teraz mam 1-2 razy w tygodniu maseczkę z nim, ale kiedyś nakładałam dużo częściej w różnych postaciach

zuzia

malutenka, jaka maseczke masz?

malutenka

zuzia, teraz z Miya taką w różowym słoiczku.