Bo życie to bal jest nad bale.

Zaczęty przez mayagaramond, 20 Wrz 2021, 14:36:13

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Cytat: konwalia w 30 Wrz 2021, 10:40:22
Maya z wyjściowych kiecek mogę polecić polską markę Hera

To chińska marka?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

konwalia

Maya niestety nie. A Ty potrzebujesz do Chin czy do Monachium już? 

mayagaramond

Cytat: konwalia w 30 Wrz 2021, 11:53:36
Maya niestety nie. A Ty potrzebujesz do Chin czy do Monachium już? 
Do Chin.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

#53
Poszłam do sklepu poleconego przez koleżankę, żeby poprzymierzać kiecki. Jestem gruba i mam cellulitis 🤦‍♀️🤦‍♀️ Tzn. ja wiem, że nie mam nadwagi, ale jak tylko założę coś bardziej opinającego, to robią mi się walki. Kurwa, nigdy nie miałam żadnych wałków 🤦‍♀️

Poza tym, nie wiem, gdzie są te tanie sukienki, ale chyba nie w Chinach bo te kosztują po 6,000-7,000 PLN. Wypożyczenie 25% ceny. Chyba Raul mi przyśle moją złotą sukienkę z Zary, w której byłam 2 lata temu na wigilii.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


mayagaramond

Teraz byłam w wypożyczalni poleconej przez koleżankę, przymierzyłam jedną. Niestety jest wykonana tak, że ręce opadają. A jak chciałam przymierzyć inne, które wyglądają porządnie, to okazało się, że trzeba zapłacić za przymiarkę. Jakiś kosmos. W ogóle odechciało mi się iść na ten bal, ale już zapłaciłam za bilet lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


Kasia


rubin04

Tak, złota super!

A płacenie za przymiarkę to kosmos 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Cytat: rubin04 w 02 Paź 2021, 12:50:26płacenie za przymiarkę to kosmos
Zdecydowanie!!!

maya, bierz złotą, pięknie w niej wyglądasz i pięknie będziesz wyglądała

A zestaw Smutniak odszyjesz z dobrych jakościowo tkanin i będzie zadawała szyku inną razą.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

Maya złota super! :)

niezłe jaja z tym przymierzaniem, dziwne w sumie :knuje: jak ludzie sobie cos wybieraja ? :D bez sensu totalnie

mayagaramond

Dziś z dziewczynami miałyśmy ,,prosecco fitting". Mam sukienkę :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

callja

Czerrrrrrrrwona!! 👍👍👍👍👍
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

dragonfly

#64
mayagaramond, zdecydowanie lepsza niz ta spodnica, bardzo ladnie wygladasz!

jusia

Maya !!!! Wow!
Wyglądasz zachwycająco!
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

wrobelek0403

mayagaramond, wygladasz jak milion dolarow 😍😀😀😀😀😀😀
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

#67
Dziękuje za komplementy, też czuje się w niej jak milion dolarów :)

Sandałki złote byłyby super, ale nie mam tu i nie bardzo chce kupować. Myśle, że założę te, które kupiłam sobie na urodziny. Wiem, że nie pasują może w 100%, ale są wygodne i i tak nie będzie ich widać.

Tylko nie wiem co z torebką, mam chanelke tylko. Też nie bardzo chce kupować, ale może ta chanelka jest za duża.

Złotą już odesłałam ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Jeszczce została kwestia pazurów i fryzury. Może chignon?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"