lokówko-suszarka robiąca "wszystko"

Zaczęty przez wrobelek0403, 05 Wrz 2021, 11:50:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malutenka

Nie bardzo rozumiem gdzie tego problemu mam szukać.

mayagaramond

Ale nie musicie wydawać ,,2 kafli", jak nie chcecie :)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

suegro

Cytat: mayagaramond w 13 Sty 2022, 21:49:02
Ale nie musicie wydawać ,,2 kafli", jak nie chcecie :)

No wiadomo raczej. :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Zrobilam sie swoja lokowka i wrzucam na dzisiejsze 😁
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia


inkageo

Imagine there is no hate

brawurka

Ja tez mam Babylis i już kilka lat czekam aż padnie bo chce wrócić do rowenty. Babylis ma włosy dzika i się nie rozczapirzają, ale rowenta lepiej je wyciągała. 

suegro

brawurka, o widzisz, to jest info dla mnie. Wolisz rowentę od babylis? Bo to jest mój główny dylemat.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

suegro, ja się kierowałam głównie mocą. Rowenta miała dla mnie za słabą.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

suegro, jestem team rowenta, lepiej mi wyciągała włosy

mayagaramond

#60
To jest efekt 25 minut kręcenia włosów na Airwrap. Nie użyłam żadnego innego produktu, pianki, lakieru. Nic. Trochę włosy podsuszyłam i zaczelam kręcić. Ja sobie takiej fryzury żadna lokówką ani prostownicą nie zrobię.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Imagine there is no hate