wiosna/lato 2021 - polecane zabiegi kosmetyczne ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 06 Maj 2021, 21:05:02

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

jak wyżej, coś polecacie?

bo w sumie, ja byłam w życiu jedynie na oczyszczaniu twarzy wielokrotnie ;)

kiedyś na karboksyterapię kilka razy poszłam okolic oczu - nie zauważyłam efektów

największe, acz mocno przejściowe to różne maziaje złuszczające, z witaminami, lekkimi kwasami, wszystko po kolei w jakimś rytuale nakładane, acz nawet nie pytam co to, panią znam od lat i ufam, a ona dobiera do pory roku i stanu skóry rózne ;)

ale coś, co faktycznie robi różnicę?  :help:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zosia2007

dermapen z czynnikami wzrostu - poczytaj ale to już chyba za późno na to, tzn lato za blisko ;)

brawurka

zwierzatko_mojej_mamy, zaczynam w poniedziałek zabiegi falą radiową, dam znać czy są efekty. Teoretycznie maja się pojawić po 4-5 zabiegach

callja

Cytat: brawurka w 08 Maj 2021, 16:35:42
zwierzatko_mojej_mamy, zaczynam w poniedziałek zabiegi falą radiową, dam znać czy są efekty. Teoretycznie maja się pojawić po 4-5 zabiegach
Jestem po 5 zabiegach, jest ok - aczkolwiek teraz efekty słabiej widać, bo ogólnie wyglądam jak zombie. Iza załamie się na mój widok...
Ostrzegam - "strzelanie" igłami boli, w miarę wzmacniania mocy z zabiegu na zabieg jestem już teraz znieczulają emlą. Jakby co poproś od razu o taką możliwość.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

brawurka

callja, mam zabiegi bezigłowe.

Zabieg polega na podgrzaniu tkanek do temp. ok. 54 st. C co prowadzi do obkurczenia włókien kolagenowych oraz pobudzenia fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu zabiegowi uzyskujemy efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy elastyczności oraz gęstości. Poprawie ulega również owal twarzy. Dzięki stymulacji zarówno tkanek powierzchownych jak i głębiej położonych poprawia się ich dotlenienie i odżywienie, poprzez zwiększenie mikrocyrkulacji.