Opinie na temat mebli kuchennych BRW Nika

Zaczęty przez Lwica, 21 Sty 2008, 11:39:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lwica

Czesć dziewczyny! w najbliższym miesiącu zabieramy się do remontu i
przystosowania dołu domku dla naszej nowej rodziny ( niedługo urodzi się nam
dzidziuś). Upatrzyłam sobie w Brw meble kuchenne Nika w kolorze klon nida
(jaśniutkie- taki sam zestaw mamy mebli pokojowych i jestesmy zadowoleni).
Stąd moje pytanie czy ktoś ma takie meble i jakie macie uwagi?
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Kasia

my kupilismy te meble jako meble przejsciowe
i jako przejsciowe moge je polecic
bo tanie -1000zł za wsio :)

są to zwykłe meble bez bajerów
takie zwykłe takie sobie


w dwóch szafkach nad kuchnia ta okleina już odchodzi a meble maja niewiele ponad rok (chyba w grudniu 2006 je kupilismy)

Lwica

Kasia, a jakie meble kuchenne poleciłabyś?? Z Bodzia i Gawina kuchnia odpada bo te ciemne kolory mnie dobijają a w opcji u nich nie ma klon nida. I do tego tez nijakie te meble.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Kasia

na razie nic nie polece bo sama nam nide a za nowymi na razie sie nie rozgladamy bo mamy inne wydatki

a do nowoodbieranego mieszkania tez wrzucimy nide chyba bo to pod wynajem i obcym ludziom nie bede szykowala kuchni za kilka tys

mika

z tego co wiem to Zuzia ma jakąś dobrą firmę robiącą meble kuchenne tylko że ona chyba jest skąś spod Warszawy

Lwica

mika9983,  cześć kochana! Wiesz ja myśle troche przyszłościowo. Nie nastwiam się naz zostanie tutaj  na zawsze. Za kilka lat prawdopodobnie zajmiemy górę domu albo zaadaptujemy strych. Więc chce mieć teraz zrobioną kuchnię. Zeby nie wydać mutlum kasy a potem żałować ją zostawic.

[ Dodano: 24-01-2008, 11:12 ]
Cóż jestem po małym maratonie i czytaniu opinii na temat tych mebli.  :roll:  Opini tyle co gustów i  upodobań. Jeden wązny wniosek jeśli ktoś umie korzystac z mebli i nie traktuje ich jak worki treningowe, lub rzecz do wyładowania, kopania, szurania itp. to bedzie za tą cene zadowolony.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

marcheewka

My mamy taką kuchnię - jasny klon nida.
Tzn, prawie taką samą, bo dokupiliśmy do zestawu szafkę do zabudowy piekarnika i szafkę na okap. Mój N sam dorobił kilka półek tak, że meble tworza jedną zabudowę. Zmieniliśmy też blat na taki w jednym kawałku ( nie podobalo mi się, że jest pociety i jego kolor)

Bardzo nam sie podoba, nie przypomina całkowicie tej ze sklepu. Co do jakosci - no cóż, nie jest to nasze lokum docelowe, chodziło nam o w miarę ładny wygląd. Meble mamy rok, nic się  z nimi nie dzieje, nigdzie nie odchodzą,  nie sa zniszczone, w zasadzie poza drobnymi ryskami wyglądają jak ze sklepu.
Ale my raczej dbamy o meble, więc moze dlatego...

Nikkolino

#7
Szuflady.
Żadnych fajerwerków typu servo drive, szuflady wewnętrzne itp., tylko cichy domyk. Jaka jest przewaga szuflady systemowej Blum/GTV/Hettich nad skręconą z kilku formatek + dobrej jakości prowadnice kulkowe? Pomijamy ewentualne walory estetyczne, chodzi mi jedynie o kwestię funkcjonalności i użytkowania.
https://uchwytymeblowe24.pl/kolka-meblowe Najlepiej jak akcesoria i systemy będzie można zamówić w sklepie online.