panny październikowe

Zaczęty przez eva_luna, 13 Sie 2007, 12:25:25

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

sandstorm

Haha :) No nieładnie się w wątek wbiłaś :lol:  Narazie 3 osoby, które miały nie przyjśc jednak przyjdą :) i dwóch kolegów z drugiego końca polski też przyjedzie :) Co do stresu to powoli, powoli rośnie :):) Jakoś to będzie. Damy rade ;)

elizapj

moj stres jest ok...tzn pod kontrola...za to powoli padam z braku sil...robimy tyle obecnie...ze nkreci mi sie w glowie...wstaje i mam calutki dzien cos do roboty...od wyjscie z domu rano do poznych godzin w necie ( no wczoraj d 2)....
wlasnie zaraz zasne..ale jest super..wszystko sie uklada. swiadkowa sie zgodzila, wczoraj fryzura probna wyszlo ok, dzis jeszcze po poludniu wybor kwiatoe...zostaly tylko bilety rodziny i ich hotel. restuaracja zamowiona...pozostaje doprecyzowac menu....
padam....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

eva_luna

a jak mam powoli dosc przygotowan...do tego babcia zaczela fochy stroic dlaczego do chrzestnego (jej byly ziec) poszlam osobicie, ze to przesada, wrrr Zostal tydzien na potwierdzanie obecnosci. Mam nadzieje, ze wszyscy potwierdza!

dzidzia101

A my mamy juz ustalone menu!!!  Wczoraj mama i przyszla tesciowa razem zastanawialy sie i uzgadnialy. Zdalismy sie na nich z tym wyborem. Ale jesli cos nam nie bedzie pasowac to bedziemy mogli zmienic jak juz sie pojawimy w kraju :-) A do wyjazdu jeszcze tylko tydzien!!!!!  Zaczynam sie bac co to bedzie :-(
I mila niespodzianka: za jedzenie dla orkiestry i kamerzysty nic nic placimy!!  Nie dostana chyba dokladnie tego wszystkiego co goscie ale na pewno nie beda glodni..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

agad16

Wczoraj w końcu zdecydowałam się co do bukietu i zamówiłam kwiaty :-) Nareszcie... Niestety nie mogę powiedzieć, że to najpiękniejsze kwiaty jakie widziałam, ale będzie ok.
Z tego co przekazała mi mama, menu mamy już ustalone. Niestety goście mi się wykruszają :-( Miało być 120, na tą chwilę mamy ok 90 osób.
Z miłych rzeczy, w końcu mam zaplanowane wakacje (poślubne) - lecimy do Tunezji :-)

eva_luna

agad, a jakie to kwiaty?nie moglas zamowic takich, jakie Ci sie podobaja?

Kasia

Cytat: "agad16"wakacje (poślubne) - lecimy do Tunezji

Tunezja w październiku  :shock:

brrrrrrrrrrrrrrrr
zimno

agad16

Cytat: "eva_luna"agad, a jakie to kwiaty?nie moglas zamowic takich, jakie Ci sie podobaja?

Niestety w październiku jest problem ze storczykami. Z tego, co mówiła pani w kwiaciarni, oczywiście można załatwić takie hodowane w doniczkach, ale podobno są słabe i nie dają takiego efektu.
Ponieważ mam kremową suknię, moje ukochane białe frezje też odpadają - za duże ryzyko, że suknia przy nich będzie wyglądać na brudną. Stanęło więc na tym, że będę miała bukiecik z kremowych róż z bordową kawą i asparagusem modrzewiowym.
Problem jest raczej w tym, że sama do końca nie wiem jaki bukiet byłby najładniejszy do mojej sukni. Do kwiaciarni wpadłam z plikiem zdjęć różnych bukietów, z których każdy mi się podobał ale żaden mnie nie powalił na kolana. Po ponad godzinnej dyskusji na ten temat uznałyśmy, że właśnie taki będzie najlepiej pasował.
Ale marudzę... nie ma co...   :-/

[ Dodano: 14-09-2007, 08:40 ]
Cytat: "Kasia"
Cytat: "agad16"wakacje (poślubne) - lecimy do Tunezji

Tunezja w październiku  :shock:

brrrrrrrrrrrrrrrr
zimno


:-)  Tak wiem, ale mój N jest zachwycony, że nie będzie upałów. A mnie zależy tylko na tym, żeby być w jakimś fajnym miejscu i móc się wyspać i odpocząć. Nie muszę mieć upałów.

eva_luna

hmm, ja bede miec 13 pazdziernika DUZE, nie takie doniczkowe storczyki. Kobieta powiedziala mi, ze bez problemu sprowadzi. One zimuja teraz, a w pazdzierniku juz kwitna. Fakt, ze z celu znalezienia storczyka w kolorze bordowym zeszlam jakies 10 kwiaciarni i w kazdej mowili co innego. Radze Ci poszukac innej kwiaciarni.

agad16

Cytat: "eva_luna"hmm, ja bede miec 13 pazdziernika DUZE, nie takie doniczkowe storczyki. Kobieta powiedziala mi, ze bez problemu sprowadzi. One zimuja teraz, a w pazdzierniku juz kwitna. Fakt, ze z celu znalezienia storczyka w kolorze bordowym zeszlam jakies 10 kwiaciarni i w kazdej mowili co innego. Radze Ci poszukac innej kwiaciarni.

To w takim razie jeszcze się popytam i zobaczymy :-) Dzięki za info.

dzidzia101

6-pazdziernikowki!!
Za 3 tygodnie o tej porze bedziemy juz po najgorszych stresach :mrgreen: A przed nami zabawa do bialego rana :mrgreen:
A za tydzien to my juz bedziemy w Polsce i wpadniemy w wielki wiiiiiir :lol:
Nie moge sie juz doczekac przyjazdu do domku ale to wszystko mnie troche przeraza. Za to moj chlop niczym sie jeszcze nie martwi: po co na zapas :-/  przeciez wszystko zdazymy zalatwic... brrr
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calla

Cytat: "agad16"Niestety goście mi się wykruszają :-( Miało być 120, na tą chwilę mamy ok 90 osób.

Niestety wiem o czym mowisz. Nam tez juz sporo osob odmowilo, a zapowiada sie, ze jeszcze inni do nich dolacza:(
Na poczatku sie zloscilam, ale teraz jest mi juz wszystko jedno. Przeciez z tego powodu nie odwolam wesela, a najblizsi i tak beda.

[ Dodano: 15-09-2007, 21:17 ]
Cytat: "dzidzia101"Nie moge sie juz doczekac przyjazdu do domku ale to wszystko mnie troche przeraza. Za to moj chlop niczym sie jeszcze nie martwi: po co na zapas :-/  przeciez wszystko zdazymy zalatwic... brrr

To ja chyba jakas dziwna jestem, bo sie w ogole nie stresuje slubem i tymi przygotowaniami. Zreszta moj ukochany tez. Czuje sie, jakby to mnie nie dotyczylo. Ciekawa jestem, czy bede taka wyluzowana juz do konca;)?
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

strzygula

nam tez z 80 zaproszonych osob troszke sue wykrusza no i nie sadzilam ze bedzie mi sie przykro robilo jak ktos nam odmowi (tym bardziej ze nie jest to dla mnie bliska osoba) no ale tak jest. dobrze ze chociaz moja druhenka dzisiaj z niemiec wrocila :)

elizapj

wlasnie kilka dni temu  zdalam sobie sprawe, ze nie pomyslalam w ogole o nocy poslubnej..moze to wynika z tego ze ten cyw naprawde chcielismy na wielkim luzie potraktowac...ale jakby nie patrzec bedzie to nasza pierwsza noc formalnie jako malzenstwo;DDD i stwierdzilam ze cos na noc fajnie by bylo miec nowego
dzis pierwsza runda nieudanych zakupow...ale ze to jedyne czego nam brak...(poza jeszcze krawatem) to sie jakos nie martwie...jednak jak znacie, to dziewczy, szczegolnie te z Wawy, poradzcie jakies miejsca gdzie na noc poslubna mozna ladnego nabyc
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

eva_luna

heheh, a my dzis stwierdzilismy, ze w noc poslubna to pewnie bedziemy marzyc tylko o tym, zeby pojsc spac. Raczej specjalnych zakupow z tej okazji robic nie bede.

ishka82

Cytat: "eva_luna"heheh, a my dzis stwierdzilismy, ze w noc poslubna to pewnie bedziemy marzyc tylko o tym, zeby pojsc spac.
My też tak myśleliśmy, ale jednak spać nie poszliśmy od razu :-P  :oops: I myślę, że jakaś fajna bielizna wskazana ;-) A jeśli nie wykorzystasz w noc poślubną, to może na honeymoon :mrgreen:

mary

Jestem z Wam drogie PM z 6.10. Przede wszystkim dlatego, że to wyjątkowa data (wiem, bo związana z tym dniem jestem od urodzenia ;) ), a po drugie dlatego, że w zeszłym roku się zastanawialiśmy właśnie nad tym dniem na nasz ślub. Ostatecznie wybraliśmy lato (czerwiec), ale jak pomyślę, że to mogło być JUŻ ...

zuzia

Cytat: "mary_popins"(wiem, bo związana z tym dniem jestem od urodzenia  )

moja mama też ma urodziny 6.10 :)

mary

zuzia,   :)
Cóż, jak mówiłam - piękna data ;)

elizapj

hmh...a ja zaczynam sie martwic czy cos w ogle znajde...dzis kolejny maraton po sklepach, wolford, palmers, oysho, initimissimi, buduar, triumph.....ahhhh
juz nie mam pojecie gdzie jeszcze isc:(((
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dzidzia101

Cytat: ishka82
Cytat: "eva_luna"heheh, a my dzis stwierdzilismy, ze w noc poslubna to pewnie bedziemy marzyc tylko o tym, zeby pojsc spac.
Ja tez mysle ze jak impreza skonczy sie rano to tylko wygodne lozeczko bedzie nam w glowie  :mrgreen:  Szczegolnie znajac mojego P  :-D   Chyba ze sie myle i on zgotuje mi mila niespodzianke :lol: Ale nad specjalna bielizna jeszcze nie myslalam  :lol:

A poza tym wczoraj rozmawialam z kuzynka ktora wychodzi za maz tydzien po mnie i umowilysmy sie na wspolny wieczor panienski w ta sobote (jak tylko zjawie sie w Polsce).  :mrgreen: Bo tydzien przed moim slubem ona tez idzie na wesele wiec nie mamy innej mozliwosci  :mrgreen: (fajny ma maraton....)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

elizapj,  a ja kupilam seksowny komplecik w new yorkerze ;) nigdy bym na to nie wpadla, gdyby mnie nie zagnalo do sekcji kostiumow kapielowych ;) moge zrobic zdjecie ;P:P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elizapj

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"elizapj,  a ja kupilam seksowny komplecik

a z jakiego materialu jest?
ja sie uparlam ze chce tylko i wylacznie z jedwabiu, i nie wiem czy tym sobie nie utrudniam poszikiwan.
ale z innych materialow gorszych i lepszych mam juz najrozniejsze...a teraz wlasnie chce ladny, porzadny i bialy lub jakis kremowy

i nie wiem gdzie dalej szukac:(((
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

elizapj,  yyy nie wiem ;) z wygladu taki gorsecik z pasem i stringi, a la francuska pokojowka :) 90% poliamid, 5% poliester, 5% elastan - nie patrzylam na metke jak kupowalam i tak dlugo na sobie nie ponosilam ;D:D oczywiscie on sie nadaje wlasnie do tego - do ubrania, zaprezentowania i zdjecia, a nie do chodzenia ;) ale nie ukrywam ze o to mi chodzilo ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elizapj

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"n sie nadaje wlasnie do tego - do ubrania, zaprezentowania i zdjecia, a nie do chodzenia

dobre :lol: dobre

no moze jestem staroswiecka w tej kwestii....ale chce miec wygodny i prosty stroj...moze nie tyle zeby az z flaneli;) ale nic co mnie sciska albo gryzie...nawet jesli ma mnie grzysc tylko przez 5 sekund przed zerwaniem ze mnie;)

ma byc piekny a la joan collins; wersje a la francuska pokojowka, zostawie sobie moze na kiedy indziej;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login