Jesień/zima 2020/2021 czyli świadomie uzupełniamy szafę

Zaczęty przez konwalia, 19 Sie 2020, 08:49:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Jak w temacie.  Od zimy kupiłam tylko kurtkę na przyszły rok,  bieliznę i dżinsowy kombinezon.
A teraz zapragnęłam butów. I jestem zachwycona. Na zalando upolowałam za 429
https://www.melvin-hamilton.pl/amelie-74-patent-lima-black.html

callja

Krótką kurtkę przejściową upolowałam w czerwcu na olx - Mohito, zamiana za książki lol lol Na megawyprzy TopSecret kupiłam sobie dwie dzianinowe sukienki (może uda mi się wkleić linki), a P. proste dżinsy - cena za wszystko: niecałe 140 zł zamiast 450 ;) Z butów absolutnym przypadkiem zakupiłam absolutnie niepotrzebne czerwone lakierowane szpilki lol A u znajomej czeka na mnie jakaś ponoć meeegakieca by lump.

Nic więcej nie kupuję. I tak szmaty wysypują mi się z szaf i pudeł, kilka worków ostatnio co chudszym studentkom oddałam ;) Takie fajne niektóre, chlip chlip, ale d... kształt zmienia, więc adios netety :( :(

edit:
Znalazłam:
https://www.topsecret.pl/sukienka-damska--sukienka-o-linii-a-o-luznym-kroju-z-dlugim-rekawem-do-pracy-na-co-dzien-ssu3081-top-secret,140423,165,pl-PL.html?color=KOLOR_122
https://www.topsecret.pl/sukienka-damska--sukienka--do-pracy-na-co-dzien-ssu2961-top-secret,138271,165,pl-PL.html
Niezbyt strefowe, takie typisch do pracy, ale dobrze się w nich czuję ;) Co ciekawe - wiązaną wzięłam 34 i jest mocno oversize (pasek ładnie to ogarnia + można pod spód założyć bluzkę z długim rękawem w jakiś mróz czaskający ;)), a ta w literkę "A" rozmiar 36 jest w biodrach na aby-aby. Bądź tu mądry człowieku, dobrze, że w komentarzach na stronie można wyłapać, jak rozmiar ma się do rzeczywistości ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

malutenka

Potrzebuję tylko bluzy z kapturem, kieszeniami i na zamek. Nie grubej ani nie cienkiej.

mayagaramond

Sprezentowałam sobie na urodziny sweter. To jest ,,the" sweter. Już mi żaden inny nie jest potrzebny. Jest super mięciutki, ciepły i pasuje do prawie wszystkiego.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


mayagaramond

doda kupiłam stacjonarnie. Poszłam do dwóch dużych sklepów, które prowadzą
różne marki i zapytałam, czy mają kaszmirowe dłuższe kardigany. Chciałam szary, ale jak przymierzyłam ten to już nie chciałam go zdejmować. A wyboru tak naprawdę nie mieli, bo sierpień w Dubaju to nie miesiąc na swetry.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka

Cytat: konwalia w 19 Sie 2020, 08:49:25
Jak w temacie.  Od zimy kupiłam tylko kurtkę na przyszły rok,  bieliznę i dżinsowy kombinezon.
A teraz zapragnęłam butów. I jestem zachwycona. Na zalando upolowałam za 429
https://www.melvin-hamilton.pl/amelie-74-patent-lima-black.html

a jaki  kombinezon? ja kocham jeansowe więc chętnie zobaczę :)



ddu


ddu


callja

Cytat: ddu w 28 Sie 2020, 15:26:59ps. ten drugi to idealny na sezon jesień/zima :D ;)
Sweter may'i na wierzch i wszystko gra i buczy :D
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, no ładny, nie powiem :D tylko miałam kiedys taki z solara w zieleniach i TAK CHOLERNIE GRYZŁ, że go wyciepnęłam.. nigdy bym nie uwierzyła, że to solar zrobił, oni wyjątkowo milusie wszystkie rzeczy mają - ręczysz za to, że ten milusi jest? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

callja

Tak paczam, wątek modowy ma dwa miesiące i liczy sobie... jedną stronę!! :szok:
I wiecie co?? To chyba jednak jeden ze skutków pandemii, totalny niemal zanik tematów ciuchowo-"babskich" - jak sądzicie??

A zwierzosweter juści bardzo zwierzowy, BTW ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

callja, w sumie nie wiem - ja mam bardzo dużą potrzebę odświeżenia garderoby - mam nadal za dużo niepotrzebnego, a za mało rzeczy, w których bym faktycznie chodziła

i nawet pandemicznie stwierdziłam, że mam czas na to, żeby to ogarnąć, ale aktualnie czekam na przeceny

ostatnio nawet moja mać czeka, zatem zakładam, że to jednak zmiana nastawienia ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, nie wiem. Ale jak bede w sklepie, to moge pomacac.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Ja mam za dużo ciuchów, poza tym cześć jest w Dubaju, cześć w Niemczech. W zeszłym roku kupiłam sobie w niemieckim Massimo Dutti zajebiste buty, ale są u koleżanki w DE i nie mam jak ich odebrać. Jak w styczniu pojadę do Pekinu to na zimę musi mi starczyć jeden płaszcz i Uggi plus mam jeszcze  jakieś sztyblety ocieplane. W Monachium mam chyba 10 par kozaków, wiec nic nie będę teraz kupować.

A sweter już przecież mam lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

niewiemjaka

dzizas mój stały outfit HO to d-r-e-s-y
naprawdę wiele więcej nie wychodzę, na działkę ciuchy robocze, do sklepu dżinsy, a tez częściej R robi zakupy

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

niewiemjaka, ja też często w dresach ;) Takie zdobyczne, 00's, z aksamitu 🤣🤣🤣
Vintage jak ta lala!! 🤦🤦🤦

Kupiłam sobie dwie ładne nowe sukienki do pracy i co?? Po domu wygodniej w portkach wszak!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

fasolka1980

niewiemjaka, mój też.

oddałam ostatnio mnóstwo ciuchów, a i tak jest za dużo.

Najchętniej wymieniłabym swoją garderobę na rzeczy z Bombshe, ale to kiedyś :)

malutenka

Cytat: niewiemjaka w 14 Paź 2020, 12:22:12
dzizas mój stały outfit HO to d-r-e-s-y
naprawdę wiele więcej nie wychodzę, na działkę ciuchy robocze, do sklepu dżinsy, a tez częściej R robi zakupy

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

w tym miesiącu zamawiałam dwie pary dresów Gymshark - jakiś outlet na allegro. Super się nosi :D

inkageo

Ja kupiłam płaszczobluzę, Marax mi podesłała link. Ale wzięłam największy rozmiar z dziecięcych:

https://mojkrajtakipiekny.com/kategoria/plaszczobluzy
Imagine there is no hate

fasolka1980