Panu Młodemu też się coś z przygotowań należy!

Zaczęty przez talula, 21 Sty 2008, 10:59:12

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

salsa

Cytat: "Kasia"też lubie ale ja niestety tuczyć sie nie moge :(
to jest słodkie wiec ja nie lubie, ale znam takich co potrafią zjeść cały Słoik na jedno posiedzenie-mnie mdli na sam widok:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Monika

ja nie znosze chleba z dodatkiem słodkości - więc nutella dla mnie odpada... ale mój chłop mógłby nic innego nie jeść (no, jeszcze ciastek by sobie pewnie nie odmówił). I to jest niesprawiedliwość dziejowa - bo on jest chudzina a ja kawał baby ;)

Kasia

Cytat: "salsa"ale znam takich co potrafią zjeść cały Słoik na jedno posiedzenie


haha o mnie piszesz???


u mnie w domu nutelli sie juz nie kupuje - bo zjadam na poczekaniu a później narzekam ze dupa rośnie

[ Dodano: 22-01-2008, 20:58 ]
Cytat: "Monika"ja nie znosze chleba z dodatkiem słodkości

jakiego chleba ??? BLE
nutelkę je się łyżka ze słoika :)

salsa

Cytat: "Kasia"
haha o mnie piszesz???
o mojej przyjaciółce-żywi sie głownie slodyczami a jest chuda jak szkapa:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Cytat: "Kasia"jakiego chleba ??? BLE
nutelkę je się łyżka ze słoika  
Właśnie :)
Imagine there is no hate

Monika

Cytat: "Kasia"jakiego chleba ??? BLE
nutelkę je się łyżka ze słoika
eeee... dalej to nie dla mnie - ja lubie słodycze, byle za słodkie nie były i za dużo czekolady nie miały ;) a najbardziej kocham lody  :mrgreen:

mayagaramond

Cytat: "golinda"sierpniowajulka napisał/a:   
Mój mąż miał czarny garnitur Joop'a (mocno taliowany), do tego taliowaną koszulę Vistuli (a na zmianę też taliowaną ale Lambert   

tak się zastanawiam, jakie znaczenie mają tu firmy...:-)

Takie samo jak podawanie modelu i producenta sukienki ;-)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sierpniowajulka

Cytat: "mayagaramond"golinda napisał/a:   
sierpniowajulka napisał/a:
Mój mąż miał czarny garnitur Joop'a (mocno taliowany), do tego taliowaną koszulę Vistuli (a na zmianę też taliowaną ale Lambert

tak się zastanawiam, jakie znaczenie mają tu firmy...:-)   


Takie samo jak podawanie modelu i producenta sukienki ;-)
dzięki za wsparcie, maya!  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: "sierpniowajulka"mayagaramond napisał/a:
golinda napisał/a:
sierpniowajulka napisał/a:
Mój mąż miał czarny garnitur Joop'a (mocno taliowany), do tego taliowaną koszulę Vistuli (a na zmianę też taliowaną ale Lambert

tak się zastanawiam, jakie znaczenie mają tu firmy...:-)


Takie samo jak podawanie modelu i producenta sukienki  

dzięki za wsparcie, maya!

ja Cię nie atakuję, Julka, ale co za różnica, czy ten czarny garnitur jest od Joopa, Lagerfelda, Bossa czy Staśka Bielanka?
Tym bardziej, że widzimy zdjęcie

A "wsparcie" takie raczej średnie, jeśli już miałoby nim być...

inkageo

Golinda ewidentnie się czepiasz, ale taki twój urok ;)
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: "golinda"le co za różnica, czy ten czarny garnitur jest od Joopa, Lagerfelda, Bossa czy Staśka Bielanka?

Julka juz napisala jaka roznica - nie wszystkie garnitury sa taliowane. I jak mlody szuka bardziej dopasowanego garnituru lub jest szczuply i wysoki, to wiele garniturow nie bedzie mu pasowac, bo nie maja takiej rozmiarowki.

W ogole to dosc wrazliwie reagujesz w tym temacie - jak tylko ktos wymieni jakas marke, to z Twojej strony pada komentarz. Jak ty wstawilas swoje buty z VS, to nie przypominam sobie, zeby ktos to skomentowal "a po co to". Pokazywalas tez juz projekt Waszego domu. I tez nie przypominam sobie takich komentarzy.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sierpniowajulka

Cytujja Cię nie atakuję, Julka, ale co za różnica, czy ten czarny garnitur jest od Joopa, Lagerfelda, Bossa czy Staśka Bielanka?
Tym bardziej, że widzimy zdjęcie
wcześniej było o tym, że garnitury Bossa są taliowane. To dorzuciłam do tego Joopa. Mogę jeszcze wspomnieć o Vistuli, bo też mają dopasowane modele... Przecież o to chodzi, by wiedzieć gdzie i w co tego młodego można ubrać. ;) Szczególnie, że wbrew pozorom, nie jest to łatwe. Już kiedyś gdzieś pisałam (chyba na GW), że znalezienie sukni zajęło mi tydzień, a za garniturem chodziliśmy z mężem dwa miesiące... Za koszulą kolejny (i jeszcze z takim sobie skutkiem, bo nie trafiliśmy na taką, jaką zaprezentowała Salsa. A takiej właśnie szukaliśmy.  :-( )
Dodatkowo, markowy garnitur jest i tak tańszy od przeciętnej sukni ślubnej.  :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: "mayagaramond"Jak ty wstawilas swoje buty z VS, to nie przypominam sobie, zeby ktos to skomentowal "a po co to". Pokazywalas tez juz projekt Waszego domu. I tez nie przypominam sobie takich komentarzy.

a co ma piernik do wiatraka?!?

buty z VS czy standardowy projekt domu z archona to raczej nie jest snobizm
widzisz różnicę?

[ Dodano: 22-01-2008, 21:42 ]
sierpniowajulka, ale po co się tłumaczysz?
maya mnie atakuje, jak tylko ma okazję - jakiś rewanż za mój stosunek do kraju jej zamieszkania chyba

[ Dodano: 22-01-2008, 21:43 ]
a tymczasem dobranoc!  :-D

sierpniowajulka

golinda, bo mi snobizm zarzucasz... z powodu garnituru.  :-?
No, ale... dajmy spokój. Jutro sobie pogadamy, gdy dwie Kasie będą w przymierzalniach siedzieć. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: "inkageo"ale taki twój urok ;)
urok Golindy polega na czymś zupełnie innym:)

[ Dodano: 22-01-2008, 21:48 ]
Cytat: "sierpniowajulka"Jutro sobie pogadamy, gdy dwie Kasie będą w przymierzalniach siedzieć. :)
Krew się poleje ja nic !
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: "golinda"buty z VS czy standardowy projekt domu z archona to raczej nie jest snobizm
widzisz różnicę?

Moze dla innych zamawianie butow w USA jest snobizmem :) Nie wiem, nie lubie przyklejac ludziom łatek. Dla kazdego cos dobrego, nie wszyscy musimy kupowac w tych samych sklepach i jesc tego samego na sniadanie.

Cytujmaya mnie atakuje, jak tylko ma okazję - jakiś rewanż za mój stosunek do kraju jej zamieszkania chyba

W zdaniu powyzej zarzucilas miedzy innymi mi snobizm i twierdzisz, ze ja Cie atakuje :?:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kata

Widzę, ze temat o strojach naszych ślubnych towarzyszy rozwinął sie w burzliwą dyskusję z wstawkami personalnymi, więc może coby wrócić do tematu.

Mój mąż jest wysoki (177 cm) i chudy, większość garniturów, które mierzyliśmy wisiały na nim gorzej niż na strachu na wróble. Obeszliśmy ze 20 sklepów z modą męską i w końcu garnitur kupiliśmy w M1 w sklepie firmowym Bytomia. Pasował idealnie, nie wymagał żadnych poprawek, mąż też od pierwszego założenia poczuł sie w nim swobodnie, kolor i cena też nam odpowiadały (ciemny grafit, i przecena z 1000 zł na niecałe 800 ;-) )

Koszulę kupowałam sama, chodząc od sklepu do sklepu z kawałkiem materiału z sukienki, aż w końcu trafiłam na odpowiedni odcień.

Jako, że ja miałam dodatki w kolorze błękitnym, w sklepiku z krawatami koło klasztoru Dominikanów kupiliśmy błękitny krawat w delikatne kwiaty (jak zrobię zdjęcie to załączę).

Kamizelki nie chcieliśmy, a buty kupiliśmy w pół godziny. Niemniej jednak garnitur był dla nas większym problemem niż moja sukienka, a mówią że to PM jest najważniejsza a nie tzw. płeć brzydsza  :mrgreen:
Pozdrawiam

Kata

aneczka001983

Dziewczyny, gdzie kupujecie garnitury ślubne, koszule i dodatki dla Waszych Panów? Jakieś sprawdzone marki, które możecie polecić? Jakieś strony internetowe, gdzie można by się rozejrzeć i zorientować co jest na rynku?
Chciałabym przed odwiedzeniem sklepów mieć chociaż blade pojęcie o tym czego chcę, a nie wiem w ogóle jaka jest oferta w tym temacie.

zwierzatko_mojej_mamy

aneczka001983,  przenislam Twoje pytanie tutaj - zeby nie dublowac watków - tu juz 4 strony o garniakach ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aneczka001983

zwierzatko_mojej_mamy,  wielkie dzięki! Ostatnio mnie tu mało było i nie jestem na bieżąco, a nie miałam nawet czasu, żeby przejrzeć wątki. Sorry za dubla i zabieram się do lektury  :)

Izaura

Dziewczyny co ja bym bez Was zrobiła ?!
dzisiaj rano przeczytałam ten wątek i dowiedziałam się o taliowanych koszulach (jestem zielona w kwestii męskich koszul dlatego wcześniej nie wiedziałam że istnieją taliowane :) )
i dzisiaj popołudniu poszłam z moim N. na zakupy w poszukiwaniu koszuli na ślub jego brata i uparłam się żeby przymierzył taliowaną, bo chciałam zobaczyć jak w niej będzie wyglądał. efekt suuuper!!!! poprostu rewelacja. teraz będę mu kupować tylko taliowane koszule  :mrgreen:

[ Dodano: 23-01-2008, 19:41 ]
aha i jeszcze całkowicie przypadkiem znaleźliśmy i kupiliśmy krawat na nsz ślub :) jest pastelowy jasno-zielony. jutro rano zrobię zdjęcie i wrzucę tutaj.

mary

Izaura, koniecznie! Mój N. nie zachwyca się pomysłem zielonego krawata, więc potrzebuję dowodów, bo go przekonać ;)

mobka

U mnie w wątku pojawiły się zdjęcia wspomnianej tu przeze mnie koszuli i wybrany przez nas krawat. Zainteresowanych zapraszam.
http://strefaslubna.pl/forum/viewtopic.php?t=702&start=100

salsa

Cytat: "mary_popins"Mój N. nie zachwyca się pomysłem zielonego krawata, więc potrzebuję dowodów, bo go przekonać ;)
nie przekonuj, nie ma po co-to tak jakby on chciał Cie zmusić do załozenia innej sukni niz Tobie się podoba. a poza tym, zielony ....???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

gioseppe

Cytat: "Izaura"
aha i jeszcze całkowicie przypadkiem znaleźliśmy i kupiliśmy krawat na nsz ślub :) jest pastelowy jasno-zielony. jutro rano zrobię zdjęcie i wrzucę tutaj.
super! cały gładki czy wzorki?
no poookaż :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP