Panu Młodemu też się coś z przygotowań należy!

Zaczęty przez talula, 21 Sty 2008, 10:59:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mary

dagi81, mi panie w madonnie powiedziały, że grafitowy garnitur będzie pasował do koronek ivory.

dagi

Cytat: "mary_popins"dagi81, mi panie w madonnie powiedziały, że grafitowy garnitur będzie pasował do koronek ivory.
dzięki mary  :) to już się nie martwię, bo jakoś widziałam go raczej w czarnym garniturze i czarnym wąskim krawacie (a ten pomysł to i mojemu M. się podoba), tylko teraz to już chyba taki krawat odpada, chociaż buty i pasek będą właśnie czarne, hmm sama nie wiem. Pewnie lepiej jakiś pod kolor bukietu.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

sierpniowajulka

CytujA jaki kolor garnituru miał albo będzie miał wasz luby, bo mój wymyślił grafit i tak się zastanawiam czy będzie pasował do sukni koronkowej w kolorze ivory.
A czemu nie? Nawet czarny pasuje... Mój mąż miał czarny garnitur Joop'a (mocno taliowany), do tego taliowaną koszulę Vistuli (a na zmianę też taliowaną ale Lambert. Obie dobrane pod kolor sukni) i czarny wąski krawat. Nie miał kamizelki (bo nie lubimy kamizelek), więc koszul szukaliśmy trochę grubszych (by nic nie prześwitywało :P). Odpuściliśmy koszule z mankietami na spinki - takie są tylko cienkie i kołnierzykami pod muchę lub szerokie krawaty (i inne krawato-podobne cuda).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dagi

Cytat: "sierpniowajulka"i czarny wąski krawat. Nie miał kamizelki (bo nie lubimy kamizelek),
Mój też na pewno nie będzie miał kamizelki, bo nie lubi i ja zresztą też. A właśnie podobają mu się takie wąski krawaty, jak myślisz będzie pasował do grafitowego garnituru?
tzn. chodzi mi o ten kolor czarny krawatu.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

jo_miekka

No pewnie! Przecież pasek i buty będą czarne. Będzie ok, na pewno.

sierpniowajulka

Cytat: "dagi81"Mój też na pewno nie będzie miał kamizelki, bo nie lubi i ja zresztą też. A właśnie podobają mu się takie wąski krawaty, jak myślisz będzie pasował do grafitowego garnituru?
tzn. chodzi mi o ten kolor czarny krawatu.
Pewnie - tak ja napisała jo_miekka. Ja w bukiecie jeszcze miałam czarne perełki, by do pana młodego bardziej pasować. :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: "dagi81"A jaki kolor garnituru miał albo będzie miał wasz luby, bo mój wymyślił grafit i tak się zastanawiam czy będzie pasował do sukni koronkowej w kolorze ivory.
moj miał grafin z takim paseczkiem prawie niewidocznym i pasował do sukni  ivory:)  wiec spokojnie:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mary


salsa

Cytat: "sierpniowajulka"Odpuściliśmy koszule z mankietami na spinki - takie są tylko cienkie i kołnierzykami pod muchę lub szerokie krawaty (i inne krawato-podobne cuda).

a skad! pokazałam tą wypowiedz mężowi, ktory uwielbia koszule na spinki i aż prychnął ze śmiechu po czym przyniósł mi kilka swoich koszul do pokazania:p także bardzo polecam ze spinkami (wygladaja po porstu lepiej) a  to jak maja zapinane mankiety nie ma nic do tego z jakiego sa materiału jakiej grubości i na jaki zwis :P

[ Dodano: 22-01-2008, 18:06 ]
Cytujsalsa, wysłałam Ci maila
a kiedy/.....?? bo nie mam chyba nic o dCiebie-teraz?

[ Dodano: 22-01-2008, 18:06 ]
mary_popins, juz doszło:) poszukam:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: "sierpniowajulka"Mój mąż miał czarny garnitur Joop'a (mocno taliowany), do tego taliowaną koszulę Vistuli (a na zmianę też taliowaną ale Lambert

tak się zastanawiam, jakie znaczenie mają tu firmy...:-)

salsa

golinda, ej, babsko, dostałas maila?? az mi kapcie spadły jak przeczytałam coś tam wyskrobała:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda


salsa

Cytujsalsa, odpisałam właśnie :-)
uf, to bede czytac-zupa mi sie rpzypali rpzez to czekanie rpzed kompem na CIebie;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

Cytat: "salsa"a skad! pokazałam tą wypowiedz mężowi, ktory uwielbia koszule na spinki i aż prychnął ze śmiechu po czym przyniósł mi kilka swoich koszul do pokazania:p także bardzo polecam ze spinkami (wygladaja po porstu lepiej) a to jak maja zapinane mankiety nie ma nic do tego z jakiego sa materiału jakiej grubości i na jaki zwis
tak tak tak.
w szafie mojego meza tez sa koszule na spinki i zdecydowanie nie sa np. do muchy a jezeli chodzi o szerokosc krawatow to tutaj mam wybor :D

salsa,
ty bys moze na gg laskawie weszla, co?

salsa

Cytujsalsa,
ty bys moze na gg laskawie weszla, co?
mam z tym ostanio pewien problem, zapominam sie zalogowac:P juz to robie!


Cytujtak tak tak.
w szafie mojego meza tez sa koszule na spinki i zdecydowanie nie sa np. do muchy a jezeli chodzi o szerokosc krawatow to tutaj mam wybor :D
i materiały też są swietne, nie wiem czemu ktos miałby szyc koszule na spinki z jakiegos badziewia:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: "salsa"nie wiem czemu ktos miałby szyc koszule na spinki z jakiegos badziewia

w sumie....dobra uwaga :-)

[ Dodano: 22-01-2008, 18:22 ]
salsa, włączasz to gg, czy nie? do cholery!!!

salsa

zuzia, zalogowałam się:)

[ Dodano: 22-01-2008, 18:24 ]
Cytat: "salsa"salsa, włączasz to gg, czy nie? do cholery!!!
TAK JEST HERR GENERAL!!! ale mąż juz zupe na tależe nalewa-z borowików:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sierpniowajulka

Cytat: "salsa"sierpniowajulka napisał/a:   
Odpuściliśmy koszule z mankietami na spinki - takie są tylko cienkie i kołnierzykami pod muchę lub szerokie krawaty (i inne krawato-podobne cuda).


a skad! pokazałam tą wypowiedz mężowi, ktory uwielbia koszule na spinki i aż prychnął ze śmiechu po czym przyniósł mi kilka swoich koszul do pokazania:p także bardzo polecam ze spinkami (wygladaja po porstu lepiej) a to jak maja zapinane mankiety nie ma nic do tego z jakiego sa materiału jakiej grubości i na jaki zwis :P

no, niestety... nie trafiliśmy na taką. :( Nie jest tak, że nie polecam takiej na spinki - takiej szukaliśmy, tylko nie znaleźliśmy. Ale, w sumie... to ja źle sformułowałam wypowiedź.  :oops: Sorki...
Cytat: "golinda"sierpniowajulka napisał/a:   
Mój mąż miał czarny garnitur Joop'a (mocno taliowany), do tego taliowaną koszulę Vistuli (a na zmianę też taliowaną ale Lambert   


tak się zastanawiam, jakie znaczenie mają tu firmy...:-)
poza tym, że nie we wszystkich markach trafiasz na taliowane rzeczy, to żadnego.  ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: "sierpniowajulka"poza tym, że nie we wszystkich markach trafiasz na taliowane rzeczy

o tak to niestety prawda

mój N do pracy ma prawie wszystkie koszule avangarda wólczanki

ale teraz ma problem bo avangard ma coraz bardziej fikuśne wzory, które niekoniecznie nadaja sie do pracy

i szukanie fajnych taliowanych i w przyzwoitej cenie koszul to męka

inkageo

Dziewczyny to jeszcze spróbujcie znaleźć koszulę w rozmiarze 37-38, to dopiero wyzwanie :) Też odpuściliśmy mankiety na spinki i dziękowaliśmy niebiosom, że zesłały nam jakąkolwiek kremową w odpowiednim rozmiarze ;)
Imagine there is no hate

mobka

Inka to wy tam chyba nic nie jecie z tym mężem;) Pamiętam jak jeszcze chyba na gazecie pisałaś o garniturach z zary, mój K. olbrzymem nie jest, więc poszliśmy. W barach się ledwo mieścił, a jak założył spodnie to pękliśmy oboje ze śmiechu :D

inkageo

Cytat: "mobka"Inka to wy tam chyba nic nie jecie z tym mężem;) Pamiętam jak jeszcze chyba na gazecie pisałaś o garniturach z zary, mój K. olbrzymem nie jest, więc poszliśmy. W barach się ledwo mieścił, a jak założył spodnie to pękliśmy oboje ze śmiechu :D
Od tygodnia jemy dwudaniowe obiady, więc zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
Imagine there is no hate

Kasia

trzebaby ci jakie słodkości na podtuczenie podesłać ;)

inkageo

Mam pod dostatkiem :) Nutellę ostatnio polubiłam :)
Imagine there is no hate

Kasia

Cytat: "inkageo"Nutellę ostatnio polubiłam

też lubie ale ja niestety tuczyć sie nie moge :(