Panu Młodemu też się coś z przygotowań należy!

Zaczęty przez talula, 21 Sty 2008, 10:59:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

ze_nitka, noo ;) przy nich w reszcie wygladal jak w worku, a wszystkie te z dwoma rozpierdakami z tylu - z taka klapka, to wygladaly jakby mial trzy posladki ;)

mary_popins,  zawsze wszystko zostawiam na ostatnia chwile i sobie powiedzialam, ze ze slubem i weselem tak nie bedzie, wiec pogonilam T. na mierzenie - rozmiaru nie zmienil od dwoch lat, wiec nie wiem na co tu czekac ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mary

zwierzatko_mojej_mamy, P. z kolei twierdzi, że mu co nieco ubędzie do ślubu, więc musi zwlekać ;)

zwierzatko_mojej_mamy

mary_popins, dobrze, ze mi tak T. nie mowi, on jest z tych rozsadnie i dokladnie planujacych, wiec nie boje sie, ze bedzie chcial kupowac dopiero w maju ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mary


zwierzatko_mojej_mamy

mary_popins,  skopac tylek :D

na wilvorsty poza tym czeka sie rowniez ok. miesiaca, wiec trzeba troche szybciej, a poza tym jeszcze buty, te wszystkie kamizelko-fulary, koszula, spinki tez chwile zajma, wiec marzec to deadline - nie nerwujetsa - macie miesiac jeszcze w kieszeni w porownaniu do nas ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mary

Ja nie wprowadzam napięcia (mam nadzieję), po prostu chciałabym, żeby N. wykazał zainteresowanie zbliżającym się powoli ślubem. A on twierdzi, że od tego są ważniejsze sprawy (np. mieszkanie), więc kwestie związane ze ślubem olewa.

mary

dodaa84, ja nawet nie myślę o kolorze obrusów czy serwetek. Do pomocy w wyborze bukietu też nie zamierzam angażować N. Wystarczyłoby mi, gdyby chciał oglądać obrączki, porozglądał się za swoim strojem. Niestety, on jest z typu "na wszystko przyjdzie pora".

ze_nitka

zwierzatko_mojej_mamy, generalnie wszystkie garniaki Wilvorsta kosztuja ok 1500-1600, a ten w sklepie o nazwie Dyplomata kosztował 1675 zdaje się. Nie dam sobie głowy uciąć ale miał to o czym pisałaś.

wrobelek0403

Cytat: "mary_popins"Kurcze, dziewczyny- Wasi N. już szukają garniturów??? Mój ma na to absolutnie czas ("jeszcze tyyyyle czasu"). Nawet nie śmiem mu proponować, by zaczął się rozglądać, bo znów będzie, że niepotrzebnie sieję panikę.

mysle, ze faceci maja jeszcze troche czasu :) to my chcialybysmy wszystko na juz  ;-) W poznaniu mamy taki sklep meski (swietne garnitury mają), gdzie dopasowanie robią w tydzie.
Mojemu M tez sie wiec nie spieszy...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ze_nitka

Mój kupił garnitur właśnie ten brązowy, właśnie dziś ;) fajny w nim jest, taki przystojniaczek ;) nie to co bojówki i koszula.

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"na wilvorsty poza tym czeka sie rowniez ok. miesiaca, wiec trzeba troche szybciej, a poza tym jeszcze buty, te wszystkie kamizelko-fulary, koszula, spinki tez chwile zajma, wiec marzec to deadline - nie nerwujetsa - macie miesiac jeszcze w kieszeni w porownaniu do nas ;)

Kurcze, a u nas sprzedali z wieszaka garnitur... i od razu dobrala babka koszule, kamizelke itp ... kamizelka będzie w kwiaty ... o dziwo! sam taka chcial... bo będzie do moich koronek pasować.

mary

ze_nitka, Twój N. wie, jaką masz suknię?

konwalia

A my zamówiliśmy w Vistuli garnitur do przmiarki, bo rozmiaru nie mieli.
I szlaq mnie jasny trafił, bo po dwóch tygodniach ani widu, ani słychu.
Zapomnieli, a rozmiaru już nie mają.
Odpuszczamy sobie ten sklep ze względu na podejście do klienta.
My chcemy czekoladę lub ciemny beż i myślę, że to z butami będzie większy problem.
Za nic nie mogę też N. przekonać do koszuli ecru- stwierdził, że do czekoladowego garniaka idealnie pasuje błękit. Ok ale nie na ślub....  :evil:

konwalia

Mi pasuje ale w połączenie weekendowym, ale nie do eleganckiego garnituru.
Będzxie ecru, tylko muszę nad tym popracować :)

Kasia

Cytat: "dodaa84"błękit jakoś mi nie pasuje do czekoladowego

błękit z czekoladą wyglada super

widziałam kiedyś jakąś brązową szkatułkę z błękitnymi wzorami i byyyyyła boska

ale jakoś pana młodego w takiej kolorystyce nie widzę

ze_nitka

Cytujze_nitka, Twój N. wie, jaką masz suknię?
_________________

Nie widział jej, ale wie że nie będzie na kole i że jest z koronki.

mary

Cytat: "ze_nitka"
Nie widział jej, ale wie że nie będzie na kole i że jest z koronki.

a-ha ;) Mój N. wie tylko, że suknia jest - i to nie biała. Cała reszta jest niespodzianką, mam nadzieję, że stanie na wysokości zadania i 28.06. szczęki mu opadną  :-P (aktor z niego nie najlepszy, więc może kazać mu ćwiczyć przed lustrem?)

dagi

W weekend szukaliśmy koszuli dla mojego M. w kolorze sukni czyli perła, kość słoniowa, śmietana czy jakkolwiek to nazwać i nic nie ma w takim odcieniu  :shock: , jeżeli ktoś trafi na takową to poproszę o namiar.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

zuzia

Cytat: "dagi81"W weekend szukaliśmy koszuli dla mojego M. w kolorze sukni czyli perła, kość słoniowa, śmietana czy jakkolwiek to nazwać i nic nie ma w takim odcieniu  :shock: , jeżeli ktoś trafi na takową to poproszę o namiar.
my koszulę kupiliśmy w firmie Wilsoor. Ma sklepy m.in. w Wola Parku, Złotych Tarasach i Landzie.
Tylko u nich tak jest, że czasami różne partie mają różny odcień materiału i trzeba sprawdzić w kilku sklepach jak się w pierwszym nie trafi na właściwy.
My tak mieliśmy, że w rozmiarz 41 koszula była za ciemna, ale taka w rozmiarze 39 - była super. I jak sie okazało - wcześniejsza dostawa. Znaleźliśmy właściwą w Landzie.

dagi

zuzia, ja też patrzyłam na koszulę Wilsoor i nawet odcień był odpowiedni tylko rozmiaru nie było ale w takim razie sprawdzę w Złotych Tarasach, a Land to na Ursynowie?
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

Kasia

Cytat: "dagi81"a Land to na Ursynowie?

tak
na ul. Wałbrzyskiej przy metro służew

magdarynka

A ja nie wiem jak my dobierzemy odpowiedni kolor bo nie mamy zadnego odnosnika, tak sie zrobilam ze jak kupowalam kiecke to zapomnialam poprosic o probke materialu i teraz mam czekac do maja jak sprowadza moja suknie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dagi

a gdzie w Wola Parku jest Willsoor, bo ja nigdzie nie widziałam  :oops:
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

zuzia

Cytat: "dagi81"a Land to na Ursynowie?
Land jest przy stacji Metro Służew. Wychodzisz ze stacji i jesteś przy Landzie.
www.willsoor.pl

dagi

Cytat: "magdarynka15"A ja nie wiem jak my dobierzemy odpowiedni kolor bo nie mamy zadnego odnosnika, tak sie zrobilam ze jak kupowalam kiecke to zapomnialam poprosic o probke materialu i teraz mam czekac do maja jak sprowadza moja suknie.
Ja na szczęście mam próbkę i jest na prawdę przydatna bo tyle jest odcieni, że bez tego ani rusz.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

magdarynka

Cytat: "dagi81"Ja na szczęście mam próbkę i jest na prawdę przydatna bo tyle jest odcieni, że bez tego ani rusz.

To mnie pocieszylas  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login