Panu Młodemu też się coś z przygotowań należy!

Zaczęty przez talula, 21 Sty 2008, 10:59:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

talula19,
w CH Carrefour na Bemowie jest sklep z garniturami (i nie tylko) - na I piętrze, w głębi, gdzie jest wyprzedaż garniturów Warmii i Bytomia.

talula

Cytat: "mary_popins"talula19, jakie to były koszule? Z wólczanki na spinki? Wystarczy tyle powiedzieć?
I czy ten jaśniejszy kolor ma jakąś nazwę?

No ja prosiłam na spinki, koszule Lambert, kolor ecru, ale one maja jak widać różne odcienie tak naprawdę. No i było jakieś 100 zł mniej niż zwykle kosztuja;)

[ Dodano: 31-01-2008, 12:43 ]
Cytat: "zuzia"talula19,
w CH Carrefour na Bemowie jest sklep z garniturami (i nie tylko) - na I piętrze, w głębi, gdzie jest wyprzedaż garniturów Warmii i Bytomia.

Ale nie ma takiego, jaki N, chciał, więc musielismy zamówić i bedzie za 3 tygodnie.

ze_nitka

Słuchajcie jakiego koloru spinki (złoto czy srebro) pasują do brązowego garnituru i kremowych dodatków? Mam wrażenie że jedne i drugie, czy sie mylę?

A mój przyszły przymierzał wczoraj właśnie ciemnobrązowy garniak, i kremową kamizelkę i ten fu coś tam. I muszę przyznać że podobał mi sie chłopak ;) On co prawda nie chcial na początku brązu, ale kurcze  w nim mu dobrze. Ma jasna karnacje z tendencja do czerwienieia się i ten brąz go tak ładnie gasi.
Po za tym on jest chudy, i niewysoki i w czerni byl jeszcze drobniejszy niz jest. A grafit i stalowe odpadają bo do kremu ponoc nie bardzo to pasuje...

mika

ze_nitka, złote, mój mąż też miał brąz garniak i złote spinki

ze_nitka

mika9983, a czy wtedy ja nie powinnam miec też zlotej bizuterii?

mika

ze_nitka, no generalnie tak... mi się srebro do brązu w ogóle nie widzi ale to tylko moje zdanie... chyba że to jest jakiś zimny odcień brązu

ze_nitka


mika

no to moim zdaniem tylko i wyłącznie złoto

ze_nitka

po "nie", nie ma przecinka ;) czyli jest inny odcień niż czekoladowy brąz. Babka nam pokazała że sa dostępne 3 kolory: brąz, czekoladowy brąz i czarny.

mika

czyli jest ciepły odcien tak?? jeśli ciepły odcień i kremowa koszula to tylko złoto

ze_nitka

czekolada cieplejsza od tego w którym był ;)
Przeglądałam Twoje zdjęcia, i nie widzę dokładnie, dlatego spytam jaką miałaś biżuterie, to perły były?

mika

ze_nitka, tak to były perły ze złotem, tzn kolczyki były złote na końcu z perłową kulką a bransoletka perły na złotej nitce

ze_nitka

mika9983, w takim razie jeszcze tylko spytam gdzie je zakupilas?

mika

ze_nitka, kolczyki były pożyczone od świadkowej, a bransoletka kupiona przez internet od jednej dziewczyny robiącej biżu

[ Dodano: 31-01-2008, 14:18 ]
ze_nitka, ale bardzo podobne kolczyki i całe komplety złoto perłowe widziałam w zielonym kocie na chmielnej

ze_nitka


mika


ze_nitka

To jest zdaje się ten garnitur:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

ze_nitka, złoto:P srebro do brązu gasi niestety ten kolor
ale Ty nie musisz miec kropka w kropke biżu do niego dopasowanej-bo niby po co? :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ze_nitka

Cytat: "salsa"-bo niby po co?

nie wiem salsa, ale tak mi przyszło na myśl że powinno pasować ;)

salsa

Cytat: "ze_nitka"nie wiem salsa, ale tak mi przyszło na myśl że powinno pasować ;)
:):) bez przesady, za bekchamów nie musicie robic:) całosc powinna byc zgrana, ale chyba nie planujesz wielkiej korony ze srebra naszyjnika na poł biustu i pierscienia na 3 palce;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ze_nitka

Cytat: "salsa"nie planujesz wielkiej korony ze srebra naszyjnika na poł biustu i pierscienia na 3 palce;)
przejrzałaś mnie  :oops:

:lol:  :lol:

salsa

Cytujprzejrzałaś mnie :oops:
a jak tak to juz wszytsko ejdno w czym wystąpi Pan Młody-WE WSZYSTKIM GO PRZYCIMISZ ;P  :lol:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

ze_nitka, a ile kosztuje ten Twojego? bo moj najlepiej w tym wyglada jak na razie - tez wilvorst

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


on jest 3 guzikowy, z pojedynczym rozpierdakiem z tylu i przedluzany - potem w cenie skracaja na dlugosc normalnego i mozna pomykac na co dzien;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ze_nitka

polookam, bo wlasnie dzis tez tam jade

[ Dodano: 31-01-2008, 16:18 ]
A w ogole toi te garniaki wilvorsta sa super uszyte...

mary

Kurcze, dziewczyny- Wasi N. już szukają garniturów??? Mój ma na to absolutnie czas ("jeszcze tyyyyle czasu"). Nawet nie śmiem mu proponować, by zaczął się rozglądać, bo znów będzie, że niepotrzebnie sieję panikę.