odżywki do włosów

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 07 Maj 2020, 21:32:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

suegro,
dostałaś? i jak wrażenia?

suegro

Cytat: zuzia w 15 Maj 2020, 18:06:16
suegro,
dostałaś? i jak wrażenia?

Dziś przyszła. Dla mnie na razie super. Mięciutkie wlosy mam po. :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Zdziwiona jestem, bo na stronie Eveline pojawiły się produkty do włosów o składach lepszych, niż można by się spodziewać ;) I fajne promocje teraz mają (w tym kolorówkę w cenie promocji Rossmannowskiej ;) ).
Ale i tak czaję się na Agafię - na razie mam jeszcze Nutkę, wcześniej było Yope (które pojawiło się ostatnio z przytupem w Rossie, z szamponami w opakowaniach uzupełniających - fajna opcja ekonomiczna).
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

szelma

Mam problem włosowy i szukam rozwiązań. Otóż muszę stosować okrutnie tłustą piankę na skórę głowy. Zmycie tego graniczy z cudem. Próbowałam już:
- myć szamponem - po trzech razach nadal tłuste włosy...
- nałożyć szampon na suche włosy i zostawić na trochę,
- nałożyć odżywkę na suche włosy i potem umyć.
I nic. Jedyne co, to chyba musiałabym nałożyć piankę, rano umyć, przeżyć dzień z tłustymi, następnego dnia znowu umyć - już bez pianki. Ale to bez sensu mycie dodatkowe, które też nie jest dobre dla mojej skóry...

Jakieś pomysły?
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

calla

szelma, a odzywki probowalas? Polej wlosy ciepla woda, naloz odzywke, poczekaj chwile I umyj szamponem 1-2 razy. Albo moze szampon jest za delikatny I nie domywa.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

szelma

calla, próbowałam odżywkę na suche. Na mokre chyba też, ale ok, dam jej jeszcze raz szansę :D Szampon mam specjalny do łuszczycy - tu wiele nie zdziałam, bo mam ograniczony wybór do aptecznych.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

calla

Cytat: szelma w 02 Wrz 2020, 14:49:09
calla, próbowałam odżywkę na suche. Na mokre chyba też, ale ok, dam jej jeszcze raz szansę :D Szampon mam specjalny do łuszczycy - tu wiele nie zdziałam, bo mam ograniczony wybór do aptecznych.

Rozumiem. Nie mam innych pomyslow :/
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

szelma

Masakra z tą pianką. A muszę do listopada jeszcze jej używać, pffff. Na forach ludzie też się skarżą, że wyglądają jak z brylantyną na włosach. Ktoś próbował to zmywać płynem do naczyń, ale bez przesady......
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

szelma, kiedys nionczka pisala ze myla wlosy plynem do hig intymnej z rosmana. Ponoc dobrze oczyszcza. Moze umyj tym, a potem dodatkoow szamponem swoim.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: szelma w 02 Wrz 2020, 14:24:26
Mam problem włosowy i szukam rozwiązań. Otóż muszę stosować okrutnie tłustą piankę na skórę głowy. Zmycie tego graniczy z cudem. Próbowałam już:
- myć szamponem - po trzech razach nadal tłuste włosy...
- nałożyć szampon na suche włosy i zostawić na trochę,
- nałożyć odżywkę na suche włosy i potem umyć.
I nic. Jedyne co, to chyba musiałabym nałożyć piankę, rano umyć, przeżyć dzień z tłustymi, następnego dnia znowu umyć - już bez pianki. Ale to bez sensu mycie dodatkowe, które też nie jest dobre dla mojej skóry...

Jakieś pomysły?
odżywka na mokre włosy, rozmasować jak szampon 1-2 minuty i spłukać. Z rzeczy super naturalnych to mąka ziemniaczana/zytnia super odświeża włosy, ale robi się syf wszędzie.

calla

Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

szelma

Dzięki, dziewczyny :) Będę próbować :)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

calla

Cytat: suegro w 14 Maj 2020, 14:56:06
Ja sobie zamówiłam właśnie Olivię Garden Finger Brush. Powinna być dziś/jutro to się wypowiem. ;)


Dziewczyny I jak ta szczotka? Faktycznie taka super? Do cienkich wlosow bedzie dobra?

Moja Lussoni niestety nie nadaje sie juz do uzytku. Zgubila duzo koleczek. Poszukuje czegos trwalszego.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

malutenka

calla, ja po roku wywaliłam, bo mnie szlag trafiał z czyszczeniem tego włosia dzika, które jest pomiędzy plastikowymi kolcami. Jak wydepilowalalam szczotkę z włosia dzika to już nie była taka fajna. Kupiłam sobie teraz szczotkę od Anwen i jak na razie super

Kasia

Ja mam podobną typu abody i to najlepsza szczotka. Tylko co jakiś czas trzeba ja wymienić bo kuleczki odpadają i nieraz za bardzo ją przygrzeję suszarką.
Ale ogólnie lubię je bardzo (bez względu czy podróba czy nie, nie wiem co jest podróba, są nielogowane).