Wiosna 2020 😁

Zaczęty przez wrobelek0403, 10 Mar 2020, 09:46:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

cumberland, polecam tez solar, maja rzeczy nie do zdarcia i nie tylko dla starych bab ;) teraz wyprz porządna
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

cumberland

Cytat: doda w 29 Lip 2020, 22:21:43na jaką promenadę?

No jaką, wakacyjną 😁
To taki skrót myślowy, nie?
Ja teraz jestem w takim hotelu, nice 3 gwiazdki, ale takie lepsze
To tu przecież na kolację jest taki look promenadowy właśnie, jakbym w getrach  4f poszła, to nie wiem czy by mnie wpuścili 😁


wrobelek0403

cumberland, jak macalam ostatnio ciuchy w mohito to mialam wrazenie zr to najgorszy poliester. I na zywo te ciuchy dla mnie wygladaja tandetnie. Promod ma jednak troche lepsze materialy, sporo bawelny.

W mango nie bylam z trzy lata. To, co mam to stare i niezle sie trzyma. Moze sie tez zepsuli.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: doda w 29 Lip 2020, 22:28:49sukienki jakościowo najlepsze ma pretty one
Cenowo rowniez 😂😂😂

Ale sa niezniszczalne. Mam kiecke, kostium i dwie marynarki.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, ja w mango nigdy nic nie kupiłam, nigdy mi nie podeszlo
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Z tanich marek nawet fajne ciuchy ma pretty girl.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

cumberland, no to na lans masz hilfingera, guess, desigual, benneton, pumy, north face, jack wolfskin, timberland, kors
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, ja mam jakies thirty, sweterki rozpinane, szorty. Wlasnie tak codziennie.

i jeden zimowy plaszcz.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: doda w 29 Lip 2020, 22:35:24
no właśnie, warto więc wydać więcej i nie wyrzucić za dwa lata.

Ja mam ten problem ze chwilowo w jedna marynarke i spodnice sie nie mieszcze. A wywalic zal 😂😂
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cumberland

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 29 Lip 2020, 22:34:35
cumberland, no to na lans masz hilfingera, guess, desigual, benneton, pumy, north face, jack wolfskin, timberland, kors

ale ja właśnie nie chcę lansu z tymi metami na pół ciucha, chcę taki casual dobrej jakości dla pani koło 40ki, która wie że już ma te 40 i nie wszystko wypada, ale w duchu to ma ok. 30 😁

ddu

Cytat: doda w 29 Lip 2020, 22:37:12
a to racja.
ja mam takie trzy sukienki. wiszą sobie aż schudnę

poznałam teraz taką przemiłą dziewczynę, która chyba nie ma kasy
zapytałam, czy chciałaby sukienki, kt są na mnie za małe, dałam jej całą torbę...
bardzo zadowolona, w podziękowaniu... ukorzeniła dla mnie miętę i oregano ze swojego ogrodu :)
takie podziękowania to ja lubię ;)

a ciuchy mają nowe życie, bardzo mnie to cieszy, nie wiedziałam, co z nimi zrobić

ddu


wrobelek0403

Cytat: doda w 29 Lip 2020, 22:44:31
ale to chcesz mi powiedzieć, że nie wierzysz, że schudnę? ;)
lol

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Ja chyba nie wiem co to jest ten promenadowy look :D Jak byłam w snobistycznym hotelu Przystań i przy sąsiednim stoliku siedzieli Szyc z młodym Stuhrem, to tak samo jak ja byli w zwykłych koszulkach i pogniecionych spodenkach :D A ich baby w workowatych sukienkach łaziły. Do koszenia trawy też się tak stylizuję :D
Imagine there is no hate

cumberland

Inka, a bo to juz jest chyba taki wyższy poziom snobizmu ubraniowego, że wiesz, ja tam i w pogniecionym tshircie jestem fajny😁
ale tak mają i to nieliczni i tak dopiero po etapie promenadowym 😁




inkageo

#142
Ok, czyli tak luźno, ale jednak biała koszula :D

Proszę co mi google znalazło  :rotfl:
http://julina-art-studio.pl/category/stylizacje/page/8/
Imagine there is no hate

inkageo

O boże, człowiek zdziadział i zworkowaciał :D 12 lat temu ja się też stroiłam na promenadę  lol
Całkiem o tym zapomniałam..
Imagine there is no hate

wrobelek0403

inkageo, nie zdziadzial tylko wyluzowal 😜😜😜
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cumberland

Cytat: inkageo w 30 Lip 2020, 00:41:00Ok, czyli tak luźno, ale jednak biała koszula

wygląda na len, to szybko się wygniecie 😁

calla

Cytat: cumberland w 30 Lip 2020, 00:18:20
O takie coś np. jest promenadowe dla mnie

Cumberland, taka spodnice tylko biala z lnu dostaniesz w Reserved. Ja mam krotka z... Lidla. Nosze juz 3 lato.
Z koszulkami nie pomoge, bo sama mialam problem ze znalezieniem czegos. Kupilam kilka w Mohito i polowe oddalam. Bedac w PL maz kupuje w Medicine, ja teraz tez sobie dwie kupilam. Jakosc jest naprawde dobra. Dla mnie Reserved tez jest ok.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

cumberland

calla, ale temat był, że Reserved, Mohito itp. jest bleee i gdzie kupować takie szmaty, ale lepszej jakości, a nie gdzie w ogóle kupować 😉
To Medicine muszę obczaić, jak tak polecacie, nigdy nic tam nie kupiłam

calla

cumberland, ok, dla mnie Reserved nie jest bleee ;)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

inkageo

Ja się do medicine zraziłam. Kupiłam kilka ładnych bluzek, są bawełniane, ale dziwna ta bawełna, bo nawet nowym super mocnym żelazkiem z maksymalną parą nie da się ich doprasować. Niby są wyprasowane, wieszam na wieszaku, a za chwilę te wszystkie zagniecenia wracają. Dziwne.. No i nie noszę tych rzeczy.
Imagine there is no hate