Wiosna 2020 😁

Zaczęty przez wrobelek0403, 10 Mar 2020, 09:46:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

#100
rubin04 dziękuje :) Może ja na sniadanie do własnego ogrodu założę lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Cytat: doda w 06 Cze 2020, 11:44:03
Idealne te szpilki do wełnianych skarpet 😁😀

Sukienka przepiękna !

Niestety nie mam żółtych.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

cumberland

laski, czy klasyczny trencz taki klasyk-klasyków, to powinien być luźniejszy, czy raczej jak najbardziej dopasowany?
zamówiłam M -mój normalny rozmiar i mi się wydaje, że jakiś taki wielki...hmmm

wrobelek0403

cumberland, nie wiem jak z klasykami. Ja tam wole dopasowane plaszcze. A wrzuc zdjecie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cumberland

Cytat: wrobelek0403 w 07 Lip 2020, 18:49:18
cumberland, nie wiem jak z klasykami. Ja tam wole dopasowane plaszcze. A wrzuc zdjecie.

domowilam S, porównam i jeden odeślę, jak przyjdzie drugi wrzucę porównawcze 😁



konwalia


zwierzatko_mojej_mamy

Nie wiem, jak kocham różowa panterę, inspektora clouseau, noir, detektywistyczne z dowolnej epoki, tak wpisałam klasyczne trencze dawno na straty w kontekście normalnej kobiety, która nie będzie śledzić w latach 20 zbiega na ulicach nowego jorku lol lol

Pokaz się w nim ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


mayagaramond

cumberland jak kto lubi. Burberry, matka wszystkich prochowców, ma różne wersje, Chelsea jest bardzo dopasowany, Sandringham slim i  Kensington ,,regular".
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


callja

rubin, nie otwiera się link
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

brawurka

#112
trzeba skopiować i wkleić. Nie wiem czy fajna, nie potrafię tego ocenić na tych zarowych modelkach, ale za 49 zł to można zaryzykować

brawurka

zara to chyba już dawno nie ma nic wspólnego z jakością

wrobelek0403

Nie.

Rubin, zmien polke 😜😜
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cumberland

Laski wyprzedaże są 😁😁😁
49 zł za szmatkę która kosztowała wcześniej 199 czy ileś tam, to w Zarze norma w kulminacji wyprzedaży
Mój trencz teraz kosztuje 89, a start był 399, szczęśliwie jest wyprzedany, bo bym sobie w brodę pluła, płacąc za niego 159 😉

wrobelek0403

cumberland, ale wiekszosc ciuchow w zarze nie jest warta nawet ceny wyprzedazowej. Bardzo sie popsuli.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


zwierzatko_mojej_mamy

Ja tylko ostatnio w medicine ;) nakupiłam se t-shirtow, używam notorycznie. Staremu tez. Staremu i młodemu w reserved kilka rzeczy kupiłam i tyle. reszta to rzeczy sportowe
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

cumberland

No dobra, ale to sukienki
A taki casual look wakacyjny?
Dłuższe szorty, chinosy, t-shirt jakiś ciekawszy?

wrobelek0403

cumberland, ja glownie w tatuum. Troche w bialconie. Spodnie sportowe w promodzie bo idealnie mi leza na tylku.
W sumie od zimy kupilam pojedyncze rzeczy. Jedne spodnie w tatuum, sukienke akurat w solarze, dwie bluzki i dwa tshirty tez w tatuum.

Za to kupilam torbe ciuchow rowerrowych 😂😂😂😂

Moja kolezanka namietnie kupuje kiecki w taranko. Bardzo ich lubi
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Tak jak patrze na polke to ciuchy casualowe mam z promodu i mango.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cumberland


Cytat: doda w 29 Lip 2020, 22:13:46
Wakacyjne rzeczy kupuje w 4f i w sklepach sportowych, adidas, puma i reebok 😁

No ale tego na promenadę nie założę przecież 😁

zwierzatko_mojej_mamy

cumberland, na promenadę wybieram się za jakieś 30-40 lat :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

cumberland

Wróblu, tatuum ok lubię
Mango, zara, promod, mohito to ta sama półka dla mnie
Maja rzeczy lepszej i gorszej jakosci
Simpla już nie ma, faktycznie to była dla mnie półka wyzej

Ja teraz kupiłam kilka  tshirtow i takich wakacyjnych spodni w famestage Eva Minge, taka jej chyba niższa polka, w stylistyce dla luźniejszych pań koło 40ki 😁 zobaczymy ile wytrzymaja