Fryzjerka Wrocław - poszukiwany / poszukiwana

Zaczęty przez rubin04, 14 Sty 2008, 17:02:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Żeby Was jeszcze raz przestrzec znalazłam fotkę zrobioną rano przed ślubem u fryzjera, wyglądałam koszmarnie.. Nie ufajcie fryzjerom (nawet tym niby sprawdzonym) i zaczynajcie próby wcześniej niż tydzień przed uroczystościa bo to zdecydowanie za późno! Cholera przecież ja sama potrafię się lepiej uczesać, ale nie miałam już czasu na mycie głowy :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Imagine there is no hate

feeling.good


spragnienie

szału nie ma  :->
ja bym się niezbyt dobrze czuła, jakby to opisać "ni to spięte, ni to rozwalone"
jakby był cały kok/banan/zwał jak zwał  tak podpięty to ok

feeling.good

ja wlasnie mam ten problem, ze kokow nie lubie, a w rozpuszczonych troche sie boje, bo baaardzo lubia sie krecic, a ja tego nie lubie :-D
Planuje cos na bazie kitki zrobic, i takie upiecie bardzo mi sie podoba. Nie chce wygladac jak stara malenka, a taka fryzura wydaje sie byc bardzo dziewczeca

zwierzatko_mojej_mamy

feeling.good,  mi sie podoba, gdyby nie to, ze widac koszmarnie, ze ten ogon to sztuczne wlosy ;) jakby byly sztuczne i nie byloby widac to super :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

panikarola

ja mysle, ze ksztalt sie broni, bo dziewczyny ma naprawde grube wlosy. mi raczej te kwiatki nie pasuja... i kolor wlosow.

[ Dodano: 15-01-2008, 22:32 ]
powaga? myslisz ze to sztuczne?

ja myslalam, ze tylko od farby "zuzyte" i stad ten efekt.

[ Dodano: 15-01-2008, 22:34 ]
ale jakie ladne piersi ma ta dziewczyna... czemuz, ach czemu nie stanelam w kolejce po piersi!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

rubin04

.. a mi sie marzy taki koszyczek-korona, żeby tak troche bałaganu było..
Ale pewnie do keicki mi pasowac nei będzie, chociaż kto wie... Kiecki ciągle przecież nei mam :)


A tu zapowiadany dziś Ziemowit, syn króla Piasta po pierwszych postrzyżynach:
(dziło fryzjerki z Jaracza).

A moze powinnam wleić do wątku pt. najgorsze stylizacje by umocnioć swoją pozycję?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

marax

hmmm inka macie fajnego fryzjera czyzby to ten sam ktory ciebei czesal do slubu?? ja sie ciesze ze dla mnie nei miala wolnych terminow

inkageo

Szczęściara z Ciebie :) Ale efekt jest taki, że obecnie nie mam żadnej fryzjerki i mojej urodzie to też nie służy ;)
Imagine there is no hate

spragnienie

dziewczyny nie straszcie mnie   :shock:

na noc  :mrgreen:


kurde balans, a w upiększalni któraś była?

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

spragnienie

momento już szukam ....


dobra to nie było trudne
http://www.upiekszalnia.pl/!/

[ Dodano: 15-01-2008, 23:07 ]
Cytat: "maraxela"hmmm inka macie fajnego fryzjera czyzby to ten sam ktory ciebei czesal do slubu?? ja sie ciesze ze dla mnie nei miala wolnych terminow

i mnie też miala czesać..ekhem
bo do niej chodzę na Jaracza..
cieszę się, że poznalam opinie innych i nie będzie ...

marax

Cytat: "spragnienie"i mnie też miala czesać..ekhem
bo do niej chodzę na Jaracza..
cieszę się, że poznalam opinie innych i nie będzie ...

za to co zrobila z grzywka rubin to powinni jej zaklad zamknac  :mrgreen:  dajciez spokoj przeciez jak mozna tak grzywke wyciachac  :-/  :-/  :-/ to tak jakby chirurg operowal koparka  :mrgreen:

spragnienie

widać wszystko można
ale, że ja też mam z przodu krócej to nie będę ryzykować jeszcze krócej  :->

panikarola

hm, ale rubin i z ta grzywka fajnie wyglada, autentycznie sympatycznie ;)

spragnienie, polaz po fryzjerach i koniecznie rob notatki na forum i zdjecia (swoich fryzur i specjalnie dla maraxeli paru fryzjerow ;))
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

marax

Cytat: "panikarola"swoich fryzur i specjalnie dla maraxeli paru fryzjerow  )
eee tam mnei oni jako calosc nie interesuja ja maze aby zostac proktologiem wiec wiecie  .............. :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: doksztalcam sie bezustannie jak ide ulica  :shock:  :shock:  :lol:  :lol:  :lol:

feeling.good

włosy są prawdziwe:) gwarantuje bo to moja kolezanka. Moze takie wrazenie jest ze wzgledu na farbowanie.:)

zwierzatko_mojej_mamy

feeling.good,  :shock:  to ile ona ma  wlosow?? :shock:  niech mi da troche  :mrgreen:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kubiss-is-me

Dziewczyny mam stresa. Dwa razy miałam koszmar, śniło mi się że ślub za godzinę, dwie a ja bez fryzury i biegną przez Oławską i szukam fryzjera i nic nie mogę znaleźć. Dlaczego o tym piszę, bo dzwoniłam już do 3 fryzjerów i nie ma dla mnie miejsca. No i się zestresowałam. Macie jeszcze jakieś namiary ??? Będę wdzięczna bardzo.

elizapj

tu (http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,1753.0.html ) co prawda jeszcze nikt z wroclawia nikogo nie polecal, ale jak juz znajdziecie mistrza, to wstukajcie dane tez w tamten watek
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Dziewczyny na forum wrocławskim piszą o salonie Michała Krzyszycha na ul. Szewskiej, był tam ktoś? Niby to wybitny mistrz ;)
Imagine there is no hate

abkasia

inkageo ja mialam fryzjera, ktory wyjechal do angli, i przed wyjazdem polecil mi wlasnie jakiegos michala, ktory ma salon na szewskiej, ale nie dotarlam do niego...

OlaFasola

Jeśli chodzi o Michała to konkretnie do niego trudno się dostać ma raczej "swoje" klientki i zdecydowanie zaporowe ceny. Jest tam kilku innych fryzjerów u niego w salonie do których można się umawiać, oni mają bardziej przystępny cennik i terminu nie trzeba rezerwować na pół roku w przód. Ja nigdy nie byłam, ale koleżanka przez jakiś czas pracowała u niego na "recepcji".

marcheewka

Ja chodzę do Carlo Biani w Rynku ( nad Pizza Hut) od kilku lat i jestem zadowolona. Basia fajnie strzyże, może troszkę za krótko, ale włosy mi szybko rosną. Mogę polecić ten salon.