Złota, modna jesień 2019

Zaczęty przez golinda, 04 Wrz 2019, 13:02:21

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Tak, założyłabym ją! Ale jest za krótka i zbyt nadmuchana.
Szelągowska w programach nosi takie fantazyjne kurtki i zazdroszczę jej odwagi :)
Imagine there is no hate

feeling.good


inkageo

Ja ostatnio ubieram się bardzo nudno i zachowawczo, myślę że to mi dodaje lat. No i niczym się nie wyróżniam.
A teraz wyobraźcie sobie to samo zestawienie z tą połyskliwą kurtką. Dla mnie bomba! Ale zimno w tyłek by było, a ja szukam czegoś na zimę.

A z tą czarną będzie nadal nuda..
Imagine there is no hate

konwalia

#178
Inka, a potrzebna Ci taka gruba kurtka jak jeździsz autem?
Ja w zeszłym roku kupiłam grubą parkę z korsa w tk, z dużym odpinanym futrem przy kapturze. Może w tym kierunku?

inkageo

Tak, bo ja staram się sporo chodzić na piechotę po mieście, mam też wizje lokalne w terenie, fajnie jak kurtka zimowa osłania pupę.

A jak jeździmy do Lądka to tam już całkiem zimno, zwykle 5 stopni mniej niż we Wrocławiu.
Parka odcinana w pasie z futrzastym kołnierzem mi się zniszczyła i chętnie kupiłabym teraz coś w innym stylu.
Imagine there is no hate

konwalia


inkageo

Wiesz co.. To szlafrokowe wiązanie do niej nie pasuje. Myślę, że bez paska byłoby lepiej i bardziej na luzie.
Imagine there is no hate

margareta

Cytat: damka w 26 Wrz 2019, 15:37:22ja mam Twoj Styl. Który kupon trzeba?
Mogę prosić o kod do Orsaya?


margareta


malutenka

Cytat: inkageo w 27 Wrz 2019, 10:29:35
Co Wy, fajowa jest :)
Gdyby Pi i Sigma mieli dziecko... :D

inkageo

:D :D :D
Ja mam ciut duszę artystki ;)
Zmierzyłam w diversie zwykłą czarną.. Chyba nawet rabat -25% mnie nie skusi ;)
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo, ale wiesz - między zwykłą czarną z diversa i napompowanym dzieckiem pi i sigmy, krótkim i błyszczącym bardziej niż psie jajca zapewne istnieją alternatywy ;D

ta kurtka z zary ma piękne kolory, genialne po prostu na nisztampową jesień, ale ma wszystko too much ;) i długość, i ilość błysku, i objętość - to wygląda dobrze tylko na fotach w katalogu
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

No to przecież piszę od pierwszej wiadomości, że jest za krótka i zbyt napompowana, dlatego jej nie kupię :D
Szukam czegoś w tym stylu nadal, ona jest tylko inspiracją :)
Imagine there is no hate

goga

Dziewczyny - co myślicie o tych spódnicach? 18.10 mamy imprezę nauczycielską z okazji DEN, najpierw cześć oficjalna a potem dzikie tańce jak zawsze ;) i moje ołówków kiecki trochę mi się znudziły. Mam jeszcze kombinezon czarny z dużym dekoltem na plecach i szarą mimi kieckę z jakby ćwiekami, ale nie wiem, nie wiem....
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

marax

Cytat: goga w 29 Wrz 2019, 08:55:22
Dziewczyny - co myślicie o tych spódnicach? 18.10 mamy imprezę nauczycielską z okazji DEN, najpierw cześć oficjalna a potem dzikie tańce jak zawsze ;) i moje ołówków kiecki trochę mi się znudziły. Mam jeszcze kombinezon czarny z dużym dekoltem na plecach i szarą mimi kieckę z jakby ćwiekami, ale nie wiem, nie wiem....
Jak moja suknie ślubna

malutenka

goga, spódnicy mówię nie.


konwalia


goga

No tak myślałam, że niekoniecznie, ale jak mam wątpliwości to pytam Was, żeby się upewnić
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

justynaaaa2

Inka widziałaś te szare kurtki w reserved?
U mnie były, mierzyłam, masakra :/ mierzyłam 34
Jak namiot, krój beznadziejny, ogromna a szkoda bo materiał w dotyku super, leciutka i wydawała się ciepła, ale co z tego

Kasia

#196
Ja kupiłam branso w pandorze i kurtkę w diversie.

W reserved jakaś oszukana ta promo ze stylowymi zakupami. Mam wrażenie, ze wyciągnęli i tak to co było przecenione i wrzucili niby na tę promocję.


Edit: to miało iść na płoty 😂

inkageo

Mi pokazywało, że są niedostępne w stacjonarnych w okolicy, więc nie jechałam. Dzięki Justa!

O tej też myślę, krótsza jest:
https://www.reserved.com/pl/pl/wu631-99x/ladies-outer-jacket

I o tej bo z recyklingu, ale chyba nie chcę tego kołnierza:
https://www.reserved.com/pl/pl/vy034-99x/ladies-coat

A z fantazją ta:
https://www.reserved.com/pl/pl/wx783-01x/ladies-coat
Imagine there is no hate


konwalia