Wizazystka wroclawska poszukiwana.

Zaczęty przez foszek, 11 Sty 2008, 10:13:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

foszek

Moj typ na wizazystke niestety coraz bardziej upada... Wiec prosba do Wroclawianek: u kogo bedziecie sie malowac/malowalyscie sie?

rubin04

oj ja na razie nic nie wiem...Pomysłu brak, koncepcji... Dołaczam sie do prośby!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

Marta Nowaczynska:

http://www.martanowaczynska.republika.pl/

a tu ja:
http://picasaweb.google.com/lh/viewPhoto?uname=panikarola&aid=5144345074770987937&iid=5144617959813107602

ja bylam zachwycona wspolpraca, nie tylko makijazem, w ktory swietnie sie trzymal (mam takie zdjecie, ja i moje przyjaciolki okolo polnocy - im sie lampa blyskowa odbija od buzi, a ja wygladam jakbym ledwo co wstala od malowania. tylko czarna na dole sukienka zdradza, ze zabawa juz w toku ;)), ale przede wszystkim dodatkowymi aspektami: makijazem probnym, pani Marta byla bardzo "wnikajaca" w moj styl i charakter, zebym byla zadowolona z efektu; tym, ze przyjechala do nas do domu; ze z wszystkim zdazyla w nienerwowej atmosferze mimo katastrofy komunikacyjnej - gigantyczny korek na Grunwaldzkim z powodu uruchomienia wysepki tramwajowej, z ktorego to powodu wszystko bylo spoznione; malowala tez moja mame i tesciowa - kazda z nas inaczej, odpowiednio do stroju i wieku, i tez obie byly bardzo zadowolone. to byl taki moment w ciagu dnia, ze sie wszystkie po kolei odprezalysmy.

no i pani Marta jest tez stylistka, wprawdzie znalazlam ja jak juz wszystko mialam kupione, ale jeszcze mi trafnie podpowiedziala pare rzeczy.

a jeszcze dodam, ze jestem o tyle trudnym obiektem do umalowania, ze nosze okulary i nie zamierzalam sie rozstac z nimi w dzien slubu :)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

rubin04

panikarola, no to może jeszcze o cenę zapytam - jak nie tu na PW :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

cena z wrzesnia 2007 - 80 zl makijaz probny, 100 zl makijaz w dniu slubu  :-D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

rubin04

oj super cena..
ja myslałam ze około 500 zł taka przyjemnosc
no to juz do niej pisze!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

wlasnie naprawde niedrogo, a w tej cenie sa juz rowniez pewne stylizacyjne uwagi (wprawdze nie bylo ich duzo, ale zawsze :))

kurcze, jak sie mowi: stylistyczne czy stylizacyjne??
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

rubin04

stylistka - stylizacyjnie (chyba)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

racja, rubin, stylistyka (nauka o wypowiadaniu sie) - stylistyczne,
stylizacja (wizerunek, ksztaltowanie wizerunku) - stylizacyjny. to poprawiam.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

rubin04

no tak bo sa w końcu "stylizacje" :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

panikarola, rubin04,  ale jest stylista a nie stylizator ;D:D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rubin04

zwierzatko_mojej_mamy, ech no i cała koncepcja wyjanienia słow pada ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

co wiecej, jest tez sterylizator  :lol:  

dlatego stylizacyjne, a nie stylizatoryjne (albo sterylizacyjne, jesli juz o tym mowa  :mrgreen: ) (zaraz sobie jezyk polamie)

niech ktos autorytatywnie siegnie do slownika i powie jak to jest!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zuzia

Cytat: "panikarola"kurcze, jak sie mowi: stylistyczne czy stylizacyjne??
uwagi stylistyczne to mozna miec do tekstu a nie do makijazu wiec chyba zostaje wersja druga :D

panikarola

dzieki Ci dobra kobieto!!! rozumiem, ze pytalas slownika? jak nie, to tez nie szkodzi :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

aniak1211

Jak chodzilam na wizaz we Wroclawiu to czasami ktos przyszedl na makijaz,to bylo pare lat temu ale pani placila cos ok. 20zl.
Mysle ze warto sie rozejzec i pojsc zapytac i probny tez polecany ze wzgledu na jakosc kosmetykow.
My na co dzien uzywalismy palety inglota i rozne pojedyncze cienie,podklady byly z avon i jakies kosmetyki z do makijazu teatralnego(prawdopodobnie krojlan czy jakos tak :) )
ale mielismy od czasu do czasu chnel i dior-ale to na praktyki w teatrach czy gdzies na wyjsciu

adrianna79

ja polecam wlasicielke salonu payot we wroclawiu na nozowniczek - niedaleko dyskoteki kolor; tu jest link: http://www.payot.com.pl/

ja zwykle nie nosze make-up a i tez nie mialam czasu na probny makijaz; kobieta jest tak dobra ze zgodzila sie zrobic mi makijaz w dniu slubu bez zadnen obawy. uzywac dobrej klasy kosmetykow. ja zaplacilam 90zlotych plus 10 zlotych napiwku- WARTO. nigdy w zyciu nie bylam tak zachwycona makijarzem - jak nigdy nie ogladam sie w lustrze, tak w dniu slubu nie moglam przestac zerkac w lusterko. BARDZO POLECAM TE PANIA - niestety nie pamietam jej imienia - ale ona jest wlascicielka tego salonu.

tu jest moje zdjecie z blizenia:

http://picasaweb.google.com/afornalc/PhotosFromThePhotographer110807/photo?authkey=9pqxebM-rmw#5132715856127467058