Buty (pasujące do koronkowych sukienek w kolorze ivory)

Zaczęty przez mary, 10 Sty 2008, 18:29:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Czekam na pannę młodą, która wystąpi w żółtych, widziałam świetne w sklepach i ma to być niby kolor sezonu ;)
Imagine there is no hate


talula

Moje butki mają byc po 20.02 z Akcesu i mam nadzieję, że okażą się włąsciwymi butami, bo juz mi sie szukać nie chce;)

magdarynka

Ja sie powoli rozgladam po sklepach ale jeszcze widze wiecej kozakow niz butow wiosennych ( nie mowiac o letnich ). Na mysl o zakupie butow dostaje dreszczy  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Louve

Postanowiłam się pochwalić swoim obuwiem ślubnym - miłość od pierwszego wejrzenia na wystawie  ;-)
Miałam je na sobie do koronkowej sukni ślubnej w kolorze ecru...

mary

Louve, czy Twoje zdjęcia ślubne można gdzieś tu zobaczyć?

Louve

mary_popins, niestety mam pewne opory przed pokazywaniem zdjęć z naszego ślubu :oops:

mary


sierpniowajulka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

Fajne te buciki, Julka. Jeśli trafisz gdzieś na podobne, a nie będą tak wycięte z przodu to koniecznie daj mi znać ;)
Mam zamiar mieć pończochy do ślubu i nie mogę mieć tak mocno wyciętych butów.

mary

Oto moje świeżo przymierzane typy. Nadal wolałabym buty z pełnym przodem, ale takie nie wpadają mi w oko ;)

rilla

bardzo fajne, jak dla mnie hm za wysoki obcas i wolę delikatniejsze:)
ale jak kolor pasuje.... to trzeba brać:)

mary

Rilla, szczegóły dotyczące obu tych par znajdziesz na moim wątku

mayagaramond

Mary, a dlaczego ty chesz koniecznie buty z pelnym przodem (i tylem)? Zebys mogla rajstopy zalozyc?

Podobaja mi sie obydwie pary, ale znajac zycie tez z pelna pieta by mi klapaly...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mary

Maya, tak, ja chcę iść w pończochach do ślubu ;) Przy pełnym tyle się nie upieram. Wolałabym pełny przód.

Anupka

Przejrzalam strony z butami ivory. Znalazlam jedna z duza iloscia butow w tym kolorze, a takze ivory satin, ivory silk satin, off white itd. Szukajcie pod tym adresem: http://www.mijntrouwschoen.nl/index.php
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

pelagia_pela


zwierzatko_mojej_mamy

pelagia_pela iwtamy Pania - wreszcie jakies ozywienie :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wredotka

pelagia_pela kiedys te buty nawet mary na jakis watek wklejalam, bo znalazlam je na stronie z UK. A mozesz mi powiedziec czy one sa skorzane??

pelagia_pela

Witam. Ja tutaj jestem raczej czytajaca niz piszaca  :).

Buty sa satynowe.


Chermelle

pelagia_pela polałam  :drunk: na odwage do pisania

wredotka

szkoda tylko ze propozycje butow sie skonczyly :( ja nadal nie wybralam nic dla siebie.

niewiemjaka

#98
a co myslicie o tych - do koronkowej Sali ?
;/ masacra ? jak tak to powiedzcie, kupilam je przypadkiem za 20 zl, bo sa wygodne, najwyzej sprzedam na allegro
prosze o szczere odpowiedzi :D

malybob

Myślę. że niewiele będzie je widać.. Ładne, a jeśli  w dodatku wygodne to się nie zastanawiaj..