Wakacje 2019

Zaczęty przez golinda, 16 Mar 2019, 11:24:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

marax, kiedy mniej więcej to rezerwowałaś? Na ile wcześniej?
Najpierw lot potem hotel?

cumberland

w przyszłym roku pół strefy się spotka w hotelu marax
to kiedy jedziemy dziewczyny? :D

Kasia

To jeszcze trzeba się umówić, który obuw strefowy bierzemy ;)

dragonfly

Cytat: cumberland w 06 Sie 2019, 09:51:50
w przyszłym roku pół strefy się spotka w hotelu marax
to kiedy jedziemy dziewczyny? :D
Całkiem niezły pomysł :)

marax

#54
Cytat: justynaaaa2 w 05 Sie 2019, 22:14:59
marax, kiedy mniej więcej to rezerwowałaś? Na ile wcześniej?
Najpierw lot potem hotel?
w kwietniu było 60% taniej i dzieci za 1 euro. Przeciez niczym nie ryzykujecie. Hotel można odwołac 24 h przed przylotem bezkosztowo.
Lecimy w lipcu ?  Ja się z majorce zakochałam i już żadna Bułgaria na mnie wrażenia nie zrobi ( co jest chyba dużym psychicznym minusem tej sytuacji).

marax

#55
Najpierw rezerwowałam lot żeby wiedzieć jak zgrać hotel. Ludzie którzy lecieli z Berlina zapłacili za 4 osoby w 2 strony 1200 zł ........... tam latają samoloty co chwilę na majorkę, kilka dziennie.


marax

#57
teraz jak wklepałam ten sam termin co bylismy 12 dni to wychodzi na moją rodzinę
1,496.22 euro.
Za samolot daliśmy z walizkami 2300 z Wrocławia.

rudasekawf

My chętnie polecimy od razu po zakończeniu roku szkolnego. :):) patrzyłam na terminy i samoloty 27.06

marax

Cytat: rudasekawf w 06 Sie 2019, 20:24:17
My chętnie polecimy od razu po zakończeniu roku szkolnego. :):) patrzyłam na terminy i samoloty 27.06
już są loty ?
Wiesz co ja zawsze staram sie wylatywac ok 10 lipca zeby dzieciakom zapełnić lipiec. Nie lubimy za wczesnie bo później całe wakacje mam je na głowie.

golinda

marax, robie tak samo :D

wrobelek0403

My przy okazji szukania wakacji "odkrylismy"  Sardynie.

Rany, jak tam jest pieknie 😍😍😍😍 i sa gory i plaza, malo ludzi i ponoc pyszne jedzenie. Takze mamy zapisany kierunek, zwlaszcza ze sa loty od nas. No same plusy 😁😁😁
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: wrobelek0403 w 10 Sie 2019, 09:42:31
My przy okazji szukania wakacji "odkrylismy"  Sardynie.

Rany, jak tam jest pieknie 😍😍😍😍 i sa gory i plaza, malo ludzi i ponoc pyszne jedzenie. Takze mamy zapisany kierunek, zwlaszcza ze sa loty od nas. No same plusy 😁😁😁
Na Majorce zobacz góry ! Piękne są u wysokie