Wiosna panie, wiosna/lato 2019

Zaczęty przez konwalia, 03 Mar 2019, 20:22:50

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jusia

Sukienka zajebista, ale za długa
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

golinda

super ta sukienka, rewelacyjna góra. dół bym obcięła tak minimalnie za kolano.

golinda

Cytat: szelma w 17 Kwi 2019, 13:42:20Chodzą za mną takie kuloty na lato. Kupować czy odpuścić?

ja właśnie kombinuję, jak sobie to przerobię na sukienkę :D

nie czuję tych portek szerokich i w tej długości

https://www.reserved.com/pl/pl/vw771-11x/ladies-jumpsuit

golinda

#103
Moze któraś chętna na sukienkę?

Rozmiar 40. Aryton i Deni Cler. Obydwie z jedwabiu. Z podszewkami.

wrobelek0403

golinda, widze ze tez sprzatasz szafe 😁😁
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 24 Kwi 2019, 12:07:25
golinda, widze ze tez sprzatasz szafe 😁😁

sądzisz, że kiedyś nabyłam sukienki rozmiar 40? ;)

jusia

Właśnie chciałam zapytać czyje to?
Może ja bym wzięła? Ja to mam 38-40 ( a chce schudnąć) masz zdjęcia na modelce?
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

golinda

Cytat: jusia w 24 Kwi 2019, 12:52:57masz zdjęcia na modelce?

niestety nie mam
mogę sama założyć, ale efekt może być słaby :D

wrobelek0403

Cytat: golinda w 24 Kwi 2019, 12:44:19
sądzisz, że kiedyś nabyłam sukienki rozmiar 40? ;)
Uznalam ze to nietypowa rozmiarowka. Choc nadal nie zgadzal sie styl odzienia  :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

golinda

jusia, mi tez. Bralabym gdyby na mnie pasowalo, tym bardziej ze to bardzo fajny lekki jedwab.

malutenka

Cytat: golinda w 23 Kwi 2019, 20:45:36ja właśnie kombinuję, jak sobie to przerobię na sukienkę
rozprujesz i wstawisz klin między nogawkami.
Ja bardzo lubię szerokie portki, szczególnie takie 7/8 do trampek i T-shirtów , a w zimie paarę razy miałam np. czarne a pod nimi czerwone rajstopy w czarne kropki :)
Teraz szukam takich bawełnianych z gumką w pasie bo wydaje mi się, że do długich lotów będą arcywygodne.

konwalia

A ja szukam sukienek,  w tym stylu, ale ciut dłuższych, bo to to za krótkie do pracy, nawet jako na luzie. I jakość jak to Reserved..
Może by o la la? Albo macie jakiś trop?

golinda

konwalia, w Zarze teraz pełno takich



ddu

Śliczna, sama bym taka chciała!!!

ishka82

Znalazłam ostatnio w ciuchaczu :) Kupiłam też inną, ale fotki na razie brak ;) Narzutka tez ciuchaczowa, choć mam ją dłużej ;)

wrobelek0403

ishka82, super!!! Piekny kolor i fajnie Ci lezy :) Tylko dalabym chyba cieliste rajtki.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

wrobelek0403, jakoś tego dnia nie miałam ochoty na cieliste ;) jest świetna gatunkowo i idealnie wycięta w dekolcie i przy ramionach :) kocham ten mój ciuchacz :) zawszę obkupię tam i Domi i siebie w rzeczy takie, że ludzie pytają skąd to i mówią, że super lol do tego on jak butik - nie śmierdzi, wszystko na wieszakach, przymierzalnia...może ciut drożej niż w lumpkach na wagę, ale ja wolę tak ;)

wrobelek0403

ishka82, no ja sie dziwie. Ja do tych wagowych w ogole nie wchodze. Mialam kiedys pod praca taki fajny. Ciuchy z metkamimtam wisialy. A potem zniknal.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Mój szmateks też się przeniósł, więc zazdroszczę ;)
Imagine there is no hate

ishka82

Cytat: wrobelek0403 w 09 Maj 2019, 20:30:18
ishka82, no ja sie dziwie. Ja do tych wagowych w ogole nie wchodze. Mialam kiedys pod praca taki fajny. Ciuchy z metkamimtam wisialy. A potem zniknal.
tu też metki są często :D podobno jeszcze jeden fajny nowy niedaleko mam, trzeba oblookać, tylko kiedy :/

fasolka1980


niewiemjaka

Ishka świetnie leży! I super kolor :)