Wyprzedaż zima 2018

Zaczęty przez golinda, 28 Gru 2018, 20:21:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Oj przegięcie z tą ceną :) zwykła lokówka za 100zł robi to samo. U mnie efekt trzyma się dość długo i szybko włosy łapią skręt. Codziennie bym nie robiła, wiadomo :) ale jak już robię to 10 minut i mogę iść.

Tu po kilku godzinach

Spróbuj tej stożkowej :) sama ciekawa jestem efektu!

szelma

maya, gdzie taka cena? Bo u mnie 500 euro. Nadal wiele, ale jednak mniej niż 1000.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

tak, w PL 2500zł, jak za darmo :D

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

golinda super, dla mnie to min. godzina roboty, a żeby były tak zakręcone, to chyba dwie
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marax

https://www.tatuum.com/pl/kolekcja-marii-sadowskiej/50421-nicola.html
To jest ta sukienka . Te zdjęcie z parasolem to jakaś totalna pomyłka ....

callja

Cytat: golinda w 30 Sty 2019, 10:33:18U mnie efekt trzyma się dość długo i szybko włosy łapią skręt.
Szczęściara!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

golinda

Dzisiaj patrzyłam na zegarek. 11 minut :)


wrobelek0403

golinda, super! Kolor rzeczywiscie swietny!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

Cena tyz boska. Zastanawiam sie czy nie zaryzkowac i nie zamowiec tych 36. Najwyzej zwroce.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Bierz. Ja wzielam 36. Sa dobre. Albo wez 2 rozmiary i jeden oddasz.

zwierzatko_mojej_mamy

no ja przez weekend planuje dokończyć polowania na wyprzach, bo w sumie prawie nic nie kupiłam

rękawiczki i bielznę termoaktywną od crafta planuję i nie wiem, co dalej :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

golinda, sa 36 i 40. Ja bym celowala w 36/38.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


golinda

Ja kupilam kilka bluzek w Tatuum. Duże przeceny

wrobelek0403

golinda, u mnie sie 38 nie wyswietla.

A bluzek tez kilka kupilam w tatuum i dwie pary spodno jeszcze w grudniu. Bardzo lubie ten sklep.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

Nie. Obiecalam sobie ze w lutym zadnych szmat. Musze sie tego trzymac. Zaraz pojdzie pare stow na "wycieczke" do Warszawy.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 01 Lut 2019, 20:18:08Zaraz pojdzie pare stow na "wycieczke" do Warszawy.

Coś pijemy?

wrobelek0403

Cytat: golinda w 01 Lut 2019, 20:45:44
Coś pijemy?


tak, na Krakowskim Przedmieściu lol kiedys ponoc nawet podawali wino :D nie wiem, jak teraz :D

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



damka

ja w wyprzedaży niewielkiej bo jedynie 30% kupiłam garnitur a raczej smoking. Jeden problem nie mam w domu lustra i do końca nie wiem jak wyglądam ;)

https://tova.pl/sklep/zakiety/smoking-z-wiskozy/

kupiłam tez dresy i kombinezon z lokalnej wrocławskiej firmy KORTAS:

https://www.kortas.pl/product-pol-133-Spodnie-Iris-dark-grey-30.html

https://www.kortas.pl/product-pol-17-Kombinezon-Aliot-black.html