Dla starajacych sie :-)

Zaczęty przez nionczka, 07 Sty 2008, 15:39:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vobi

Cytat: ishka82 w 28 Lip 2008, 19:55:11
A może trzeba od pierwszego dnia cyklu zacząć?  ???

ishka, w zasadzie tak, ale moze warto zaczac nawet w polowie cyklu zeby troche "potrenowac"

bozena.dp

sputnik_sweetheart, ishka będzie dobrze i już niedługo wszystkie trzy ogłosimy cudowną wiadomość - 2 kreski na teście ciążowym :D

sputnik_sweetheart


ishka82

Cytat: bozena.dp w 28 Lip 2008, 19:59:07
sputnik_sweetheart, ishka będzie dobrze i już niedługo wszystkie trzy ogłosimy cudowną wiadomość - 2 kreski na teście ciążowym :D

I tego się 3majmy :D Polewam  :drunk: starającym się :)

bozena.dp

ishka82 i ja polewam  :drunk:

sputnik_sweetheart


ishka82

No i będziemy się pijane starać  :love: lol lol lol Chociaż ja mam niestety do piątku uniemożliwione starania, mąż w robocie :'(

rilla

ja nie planuje:) po prostu chciałabym... to tak jak myśli się w którym miesiącu chciałoby się mieć ślub... ja chciałam we wrzesniu a miałam w maju:)

siog

dopisuje do listy starajacych sie:) nie stresuje sie, na razie troche na zywiol i szczerze troche sie boje  :-\

nionczka

Cytat: siog w 30 Lip 2008, 21:44:08
dopisuje do listy starajacych sie:) nie stresuje sie, na razie troche na zywiol i szczerze troche sie boje  :-\

Witamy, witamy! i trzymamy kciuki za owocne starania  :baby:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

siog, nie zapomnij o wlasciwiej technice! Poki co nie zdecydowano czy lepsza opcja to codziennie, czy co 2 dzien, ale ... dziewczyny ostro praktykuja, zobaczymy ktora opcja okaze sie bardziej... plodna ;)

siog

Cytat: vobi w 30 Lip 2008, 23:24:54
siog, nie zapomnij o wlasciwiej technice! Poki co nie zdecydowano czy lepsza opcja to codziennie, czy co 2 dzien, ale ... dziewczyny ostro praktykuja, zobaczymy ktora opcja okaze sie bardziej... plodna ;)

wiem,wiem juz naczytalam sie lol lol lol
najbardziej smieszy mnie moj maz:) chyba gdyby mogl rodzic to juz by latal z brzuchem  lol on bardziej przezywa niz ja, tylko wypatruje sygnalow czy juz jestem czy nie!
Bylam u lekarza dwa tydzien temu i pobrano mi krew na wszystkie badania, wiec wyniki za tydzien. Zobaczymy:)

Agaaa

Cytat: vobi w 30 Lip 2008, 23:24:54
siog, nie zapomnij o wlasciwiej technice! Poki co nie zdecydowano czy lepsza opcja to codziennie, czy co 2 dzien, ale ... dziewczyny ostro praktykuja, zobaczymy ktora opcja okaze sie bardziej... plodna ;)

ale to tak przez caly miesiac czy w dni "najwiekszej szansy"? Bo to sie zmeczyc troche mozna:)

Dopisuje sie przy okazji do listy starających:)

vobi

Agaaa, a tam zmeczyc...  ;D

Agaaa

byleby "uroku" nie straciło ;)

vobi

aaa, tu sie zgodze i  :drunk: stawiam - jedno za urok staran, a drugie za ich skutecznosc ;D

Agaaa

 ;D dzieki vobi..
mam dzisiaj 10dc wiec chyba przedstawienie czas zaczac!! ;)

ishka82

Cytat: Agaaa w 31 Lip 2008, 11:49:45
;D dzieki vobi..
mam dzisiaj 10dc wiec chyba przedstawienie czas zaczac!! ;)
To powodzenia :D I witamy wśród starających się :flowers:

sputnik_sweetheart

Cytat: Agaaa w 31 Lip 2008, 11:36:33


ale to tak przez caly miesiac czy w dni "najwiekszej szansy"? Bo to sie zmeczyc troche mozna:)
ja sie już nie wypowiadam lol

btw chociaż mialam nadzieję, to jednak nie jestem

nionczka

Cytat: Agaaa w 31 Lip 2008, 11:36:33
ale to tak przez caly miesiac czy w dni "najwiekszej szansy"? Bo to sie zmeczyc troche mozna:)

Jak sportowcy! Wiekszosc czasu po prostu dla treningu lub/i przyjemnosci a w odpowiednim momencie trzeba sie postarac jednak o medal :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Agaaa

Cytat: nionczka w 31 Lip 2008, 23:09:43
a w odpowiednim momencie trzeba sie postarac jednak o medal :-)

super powiedziane!;)

tak przy okazji olimpiady w Pekinie:)

tak na marginesie - u mnie w rodzinie co rok olimpijski to sie pojawiał bajbus na świecie.
tak od roku 80, pozniej 84, 88, i 92 - same Baby:)

ishka82

Agaaa, no to masz dużą szansę  ;D

zosia2007

#97
to i ja się nieśmiało dopisze :)


bozena.dp

 :cry: i najprawdopodobniej znowu nic  :'(
@ mam dostać za 2 dni i już mam pierwsze małe objawy - 'brzuch' mnie zaczyna pobolewać  :(

ishka82

#99
bozena.dp  przytul przytul przytul Ja też już czuję objawy @, więc też pewnie się nie udało...ale zobaczysz, w końcu i my będziemy się chwalić 2 kreskami na teście :roza:
A myślałaś o mierzeniu temperatury, kupieniu testów owulacyjnych? Ile czasu się staracie?