black friday/cyber monday 2018

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 17 Lis 2018, 00:40:50

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

no to już za tydzień - na co się zaczajacie? :D

ja na monitor i telewizor albo rzutnik, nie planujemy podpinać żadnych kanałów, ale trochę dość mamy oglądania filmów na małych akranach lapków ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

zwierzatko_mojej_mamy jaki rzutnik?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

A to ja na nic. Jak na zlosc, pensja bedzie we wtorek po weekendzie :/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 17 Lis 2018, 09:26:49
A to ja na nic. Jak na zlosc, pensja bedzie we wtorek po weekendzie :/
u mnie to samo, ale jakoś niczego dla siebie bardzo nie potrzebuję. Chcę kupić suszarkę do rodziców, a to i tak nie będzie na jakiejś ogromnej przecenie.

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

ja też nic nie planuję
muszę dzisiaj zrobić dzieciakom inwentaryzację zimowego obuwia
mam nadzieję, że to co kupowałam im na narty w styczniu, będzie jeszcze dobre

marlen_ka

Ja zamierzam jak w zeszłym roku. Kupię wszystkie prezenty online. Mam nadzieje też że będzie ta promocja na zestawy i perfumy w Rossmann.

wrobelek0403

malutenka, ja potrzebuje butow gorskich. Ale i tak nie mam teraz kasy nawet z pensja, bo meble do lazienki zamowilam.

Poza tym chcialabym odswiezyc garderobe, kupic pare uniwersalnych rzeczy typu czarne spodnie na zime, granatowa marynarka, z dwie jasne koszule, z dwie biurowe kiecki i  porzadna torebke. Ale to na wyprzedazach po swietach juz.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Ja bym jakieś słuchawki bt z anr przytulila. Ale takie tańsze. Jbl t600 bt wyczailam, powinny być ok na moje potrzeby.
Na bose mnie nie stać, albo inaczej. Nie dam tyle ;)
Chciałabym plecak na laptopa, mam na Ali upatrzony, ale wątpię, żeby był tańszy.
Jakby gdzieś była promocja na smartwatch Samsunga, albo huawei GT, to może bym się dla męża skusiła.

mobka

#10
A właśnie, miałam emu zamawiac, może też jeszcze tydzień poczekam, a nuż gdzieś rzucą.

wrobelek0403

szukałam goretexu dla siostry i wlazłam na buty lol i to był błąd, ale są rzeczywiscie zarąbiste promocje... przejde sie we wtorek pomierzyc. zobaczymy.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 17 Lis 2018, 14:35:28malutenka, ja potrzebuje butow gorskich.
wróbelek, ja bym chciała drugie, takie do których mogę raki podpiąć, bo do moich niby się da, ale tak da na słowo honoru i własną odpowiedzialność. Musze się do swojego gościa od outletu odezwać, może się już ogarnął finansowo i ściąga? on miał zajebiste ceny, kurtkę Salomona taką off road kupiłam za 400, po internetach nie schodzi poniżej 1000. A bidoka wychujał jakiś dostawca na 100 000 i się zamknął ze sklepem stacjonarnym.

golinda

no dobra, h... inwentaryzacja słabo. wszystkie buty za małe.

wrobelek0403

malutenka, ide na gorskobutowy :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

pierwsze koty za płoty ;) zupełnie przypadkiem mi stary powiedział 3 dni temu, że pod choinkę nie chce perfum, tylko kurs szachowy ;) koszt perfumowy był wtedy czyli 297 pln, kupiłam na 89, bo black friday wystartował ;D

https://sklep.kanarkiewicz.pl/kurs
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

ja ostatecznie zamierzam kupic perfumy na iperfumy i jutro poszperac za czarną marynarką do czarnej kiecki ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, no ja musze dzisiaj popatrzeć z tymi tv i rzutnikami, bo od północy pewnie rzucą, a nie miałam czasu tego przygotować.
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, aaa, zapomniałam lol kupiłam wczoraj buty górskie lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, poka poka, ale nie bałaś się, że dzisiaj będą tańsze? :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, nie, bo kupiłam w stacjonarnym. Oni mają cały tydzien i w necie i w stac -30%.

takie :D https://taternik-sklep.pl/buty-damskie-scarpa-r-evolution-gtx-5965.html

P poszedł dzis i kupił ten sam model, tylko meskie :D

A moja siostra kupiła se goretex Patagonii. Tez zacna znizka była.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, no te 30 to takie minimum na black friday, ale wielu się tego trzyma ;) ale w kwestii górskich moje serce należy do meindla i nic innego nie kupię, dokładnie jak z iphonem mam z butami górskimi ;)

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

beznadziejne te promocje, tylko zmusza cz\lowieka do ogladania tych stron w sklepach www a szału nigdzie nie ma
bez sensu
nic mi sie nie chce kuowac
by\lam w ccc i kupiłam Aleksowi trampki do przedzszkola w ramach znizki
tyle
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, spoko. Wole Scarpy. Poza tym, uwazam ze meindl przekracza pulap przyzwoitosci cen.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login