Jesień zima 18/19 brrr to już

Zaczęty przez konwalia, 26 Wrz 2018, 18:49:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


mobka

I ten sam sweter na wersji bez biustu :D

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Bardzo fajny sweter, też go kupię!
Imagine there is no hate

golinda

mayagaramond, oba linki sa kompletnie z du..y
laski mają gole nogi i czółenka. kazda zmiana w tych stylizacjach to jak upadek domku z kart. poza tym koszula i sweter to okropnie niewygodna opcja, pomijam juz ze strasznie opatrzona.

szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

inkageo

Ja polubiłam swetry i noszę, do pracy też :)
Na koszulę jest mi niewygodnie bo za dużo warstw, robi się za ciepło, no i koszula lubi wędrować po ciele, góra z kołnierzykiem wyłania się za mocno, całość podjeżdża razem z ramionami, trzeba obciągać :D
Imagine there is no hate

golinda

szelma, Inka napisala czemu niewygodnie :)

wrobelek0403

Ja nosze koszule z zapieciem w kroku lol i nic mi nie ppdjezdza ;)

I nosze koszule do swetrow w zimie. Ale ja mam raczej chlodno w pracy i jak sie siedzi to sie robi jeszcze zimniej. Ja mam nawet zapasowy kardigan w pracy do narzucenia na plecy w razie czego.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Mierzyłam kilka razy koszule zapinane w kroku, ale kurde one mi robiły efekt barchanów pod spodniami. Zawsze się odznaczały fest i w najlepszym razie wyglądało to jakbym miała duże majtki z gumką dookoła, w najgorszym, że pieluchę ;)
Jak to obejść? :D
Imagine there is no hate

wrobelek0403

inkageo, nosic grubsze lub luzniejsze spodnie? W zimie nie nosze cienkich i nie zanotowalam problemu :) ale fakt, do cienkich sie nie da.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Zarówno pod dżinsami jak i pod spodniami w stylu garniturowym na kant u mnie takie gacie widać. Może to też trochę wina wystającej pupy.
Imagine there is no hate

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Przymierzyłam w domu do wszystkich spodni i oddałam, a szkoda mi było.
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: golinda w 15 Gru 2018, 21:49:32
mayagaramond, oba linki sa kompletnie z du..y
laski mają gole nogi i czółenka. kazda zmiana w tych stylizacjach to jak upadek domku z kart. poza tym koszula i sweter to okropnie niewygodna opcja, pomijam juz ze strasznie opatrzona.

Nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałam laske w bluzce koszulowej i swetrze (włączając siebie, bo ja się tak nie ubieram), więc nie wiem, może w wawie jest opatrzone.



"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

inkageo załóż sweter za tyłek, nie będzie widać lol

Też mam taką koszule, ale nie za często nosze, bo koszule lubie na innych lub szafie. Chyba że są miękkie, z lejącego materiału.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: mayagaramond w 16 Gru 2018, 06:56:44
Nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałam laske w bluzce koszulowej i swetrze (włączając siebie, bo ja się tak nie ubieram), więc nie wiem, może w wawie jest opatrzone.





haha, nie dziwie się ze w goracym Dubaju nie widujesz :D
tu jednak to biurowy standard

Inka, to nie kwestia budowy czesci tylnej ;)
ja tez nie moge czegos takiego do spodni. zadnych.
nigdy zreszta nie zakladam pod spodnie majtek typu figi.
ile razy ogladalam w sklepie te koszule czy jakies body to zastanawialam sie czemu nie robia tego w wersji ze stringami...

mayagaramond

#367
golinda Twoja znajomość Dubaju ma braki, na zewnątrz mamy latem ponad 40C, ale w biurach jest zimno. Ja mam zawsze ze sobą albo sweter albo szal.Kiedyś siedziałam w pożyczonej kurtce.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Nie wpadłabym na takie powody - jakoś nigdy tak mi się nie robi, a często nosze koszule ze swetrami. No ale tez nie ma przymusu - jak się nie lubi swetrów, to nosić nie trzeba ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

cumberland

#369
Ja uwielbiam swetry, za to jakos z koszulami z dlugim rekawem mi nie po drodze,  mam może ze dwie w szafie, w ogóle jak sobie postanowię,  że w koncu idę w koszuli do pracy i nawet sobie outfit wieczorem naszykuje, to i tak rano się przebieram
Do pracy ze swetrem chodzę tak albo tak

golinda

mayagaramond, och przepraszam. nigdy nie bylam w Dubaju. a nawet jak pojade to nie planuje zwiedzac biur.

co za bezsensowna dyskusja.

callja

#371
Cytat: mayagaramond w 16 Gru 2018, 06:59:08koszule lubie na innych lub szafie. Chyba że są miękkie, z lejącego materiału.
I obowiązkowo uprasowane przez kogoś innego lol lol
Mam kilka koszul (wszystkie dostałam, SWAP-y etc.) i systematycznie wydaję. No nie po drodze mi i już.

Swetry uwielbiam. Look koszula+sweter uwielbiała moja mama, czasem mnie tak ubierała, gdy byłam nastolatką lol lol Więc chyba już mam dość finalnie, formułą się wyczerpała ;)

Odnośnie moich poszukiwań płaszczowych:
https://www.reserved.com/pl/pl/ui312-mlc/wool-blend-coat
Modelka ma ponoć 180 cm, więc jest szansa, że na takim krasnalu jak ja będzie sięgał niemal ziemi lol lol  Ofkors zimowy nie będzie, podpinki brak :/
I tak dumam, podobno da się zamówić go bezpłatnie "do zmierzenia" do konkretnego salonu :hmm: Ma któraś z Was konto na RE i korzystała z takiej opcji??
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

#372
szukam kurtki, bo posiadam:
- narciarską granatową w kwitki biało-czerwone
- niebieską puchówkę pająką, w której chodzę odkąd zrobiło się zimno i wyglądam jakbym wróciła z Tatr
- płaszcz wełniany czarno-szary taliowany do kolan w pepitkę, ale do założenia tylko na cienkie ciuchy, bo bardzo jest dopasowany
- worek z solara do kolanw  kolorze nieokreślonym - granat z zielenią pomieszany

szukam lekkiego, do auta, do miasta czegoś, co nie będzie mówiło "ubieram się sportowo, bo nie mam innego pomysłu" lol lol

https://www.solar.com.pl/ubrania/plaszcze-kurtki/za029969.html - fajna, krótka, lekka, ale strona kolorowa jest mocno oczojebna, a strona granatowa jest równie mocno smutna i mundurkowa

https://www.solar.com.pl/ubrania/plaszcze-kurtki/za030005.html - obie strony fajne, ale długośc się dubluje z posiadaną

https://allegro.pl/kurtka-dwustronna-solar-r-36-nowy-i7659575670.html - zjedźcie sobie do fot - wzór w napisy nie powala, ale czarna strona jest świetna i ma najlepszy fason

co myślicie?

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

OlaFasola

zwierzatko_mojej_mamy, pierwsza! Piękna i bardzo zwierzowa. Dwie pozostałe, nuuuda :)

mobka