karnisz montowany do sufitu

Zaczęty przez jusia, 06 Sty 2008, 14:13:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jusia

chce założyć w sypialni karnisz, bo mi już rolety zbrzydły i potrzebuję firanowej odmiany, tyle tylko, że mam karniszowy problem, a mianowicie mam bardzo wysokie okna, od sufitu do skrzydła okiennego jest ...8 cm...a wszystkie karnisze są montowane do ściany,a ja nie mam ściany, mogę zamiast karnisza zafundować szynę, ale mi się nie podoba...poradźcie, pomóżcie  :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

nionczka

Sa tez takie karnisze, ktore mozna montowac do sufitu. Wyglada to mniej wiecej jak dwa pionki z dziurka w srodku przez ktora przeklada sie drazek. Ale pewnie zwisajacy z sufitu nie utrzyma takiego samego ciezaru jak zawieszony na scianie. Nie wiem.

[ Dodano: 06-01-2008, 14:35 ]
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30079351
ten chyba mozna przykrecic do sufitu?

[ Dodano: 06-01-2008, 14:39 ]
http://www.karnisze24.pl/karnisz-pojedynczy-125cm-p-30.html

My cos podobnego zawiesilismy na suficie w piwnicy u tesciów. Trzyma sie niezle, ale jako zaslone powiesilismy zaslone prysznicowa, ktora jest lekka.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

jusia79, te karnisze które mocuje sie do ściany mozna spokojnie zamontować do sufitu
tylko trzeba wybierać takie w których jest otwór na rurkę karniszową a nie takie półkola na które się tą rurkę kładzie (tez otworem to takie te drugie z nioczkowego postu, te z półkolami to coś takiego jak te z ikea)

dodatkowo są jeszcze takie tańsze listwy które montuje się tylko na sufit

magdalinska

Potrzebuje karnisz montowany do sufitu. Porządny, zeby te żabki gładko jezdziły, zeby nic sie nie blokowało. Ktos cos poleci?

zuzia

magdalinska,
napisz do marax, tylko nie wiem czy ona ma teraz czas...

magdalinska

zuzia,  pisałam, ale nie odpisuje (ale nie dziwie sie, domyslam sie jak teraz wyglada jej codziennosc). dlatego pisze tu, moze macie cos sprawdzonego