Jak powinien wyglądać film ślubny? - inspiracje

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 19 Lip 2018, 15:43:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

niewiemjaka


wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, piekny. Obejrzalam po kawalku.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

świetny :) ale myślę że duża w tym zasługa pięknego miejsca, ładnych ludzi, uśmiechniętych gości, gustownych strojów, południowej energii
nie wierzę że tak samo byśmy się zachwyciły filmem tego samego kamerzysty z wesela w sali weselnej "dalia" w koziej wólce ;)

wrobelek0403

#4
justynaaaa2, ja mysle ze on by cos wymyslil w koziej wolce. Najbardziej zwrocilam uwage na takie filmowe ujecia i ciekawy montaz.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

justynaaaa2, no wiadomoooo, piękne jest wszystko i na pewno to nie jest ślub i wesele z przeciętnego budżetu polskiej pary - wszystko tam było dopracowane, miasto to samograj, jak się okazało - ludzie na ślubie też samograj, zrobiłi kupę roboty

ale - na pewno w polsce istnieją ludzie, którzy tak pięknie montują, dorzucają podkład i wyciągną maksa w przypadku bardziej budżetowej wersji na mazurach czy w innych wybranych okolicznościach przyrody, nie potrzeba aż positano do tego, ani jednakowych peniuarów dla druhen, to detale. ważne, żeby zrobić fajny ślub, w fajnym miejscu z fajnymi ludźmi

postaram się w sierpniu wrzucić więcej bardziej "ekonomicznych" wersji ładnych filmów
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

justynaaaa2

no ale właśnie te detale sprawiają że ten film chce się oglądać :)
śmieję się jak sobie przypomnę te 2h filmy z polskich wesel kilkanaście lat temu :D
ja czekam na film z wesela szwagra, tam sceneria też dawała możliwości do fajnego filmu :)

Angie

super ten film

ale wydaje mi się, że w Polsce też robi się już fajne i profesjonalne filmy ze ślubu, pamiętam że widziałam kilka.

Justa koniecznie pokaż :D a zdjęcia już jakieś mają?

justynaaaa2

Angie, 2 foty widziałam na fb fotografki a o reszcie nic nie wiem, zapytam :)

Angie

Cytat: justynaaaa2 w 19 Lip 2018, 22:54:47
Angie, 2 foty widziałam na fb fotografki a o reszcie nic nie wiem, zapytam :)


to jak to nie tajemnica to pokaż chociaż na plotach te dwie :)

niewiemjaka


inkageo

Zwierzu przepiękny! I to miejsce..Positano.. Cud!
Imagine there is no hate

OlaFasola

Piękny film!

Ja bardzo lubię tą parę i ich filmy. Ślubny też fajny, choć inne mają lepsze :)
https://www.youtube.com/watch?v=ZxL81hkk-4I

szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!


Justynna

#15
http://mpstudios.pl/
To jest firma, która robiła nasz film ślubny. Niesamowite jak się rozwinęli przez ostatnie lata. Teraz nie byłoby nas stać na nich ;)

Angie

O kurde świetne te filmy!! 
Ale super pamiątka.


Zaciekawiło mnie tylko dlaczego pary obcokrajowców biorą ślub w Polsce .

karolina178

To już chyba jest w kwestii kamerzysty tak jak zdjęcia w kwestii fotografa. Oni wiedzą najlepiej. My na początku przygotowań nie mieliśmy nawet bladego pojęcia gdzie znaleźć dobrego fotografa.  A co dopiero jak mają wyglądać nasze zdjęcia. Nam polecono w lokalu w Kameliowym Zakątku gdzie mieliśmy ślub. Tam naprawdę mają wszystko świetnie dograne, nie dosyć że ślub w świetnym stylu, jedzenie i ogólnie cała oprawa łącznie z noclegami dla gości to tak jak mówię dano nam namiar na świetnego fotografa i florystkę.