buty, buty, wszedzie buty ;) vol. 2

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 12 Cze 2018, 00:55:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

goga

A mnie się bardzo podoba :) i gdzie ty masz ten wystający brzuch??? Chyba w głowie ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

wrobelek0403

inkageo, ciuchy super 😉

I zgadzam sie z goga, nie ma zadnego brzucha 😉
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Jak się założy spodnie i na to luźną bluzkę to jest zamaskowany, ale w dopasowanej sukience.. Brrr..
Zniosłam ze strychu sprzęt do ćwiczeń i stoi już w wannie umyty ;)
Imagine there is no hate


inkageo

Imagine there is no hate

malutenka

Cytat: inkageo w 25 Sty 2020, 00:58:01Do odwołania nie mogę nosić sukienek.. Może już do końca życia nawet
Przykro mi. Dobrze, że pozostają inne rzeczy do noszenia niż sukienki ;)

inkageo

Dzięki!
Bluzka z reserved, mam do kompletu spódnicę z tego samego materiału.
Imagine there is no hate

damka

Cytat: inkageo w 21 Sty 2020, 15:01:55
Czekałam na przecenę dody wojasów i się nie doczekałam, wzięłam inne objęte wyprzedażą.
A teraz się zastanawiam, czy nie jestem na nie za stara ;)

Nie, nie jesteś za stara :) moim zdaniem bardzo  fajny model

inkageo

Dzięki! Bardzo fajnie się je nosi, jestem zadowolona. Ale mogłam poczekać, dzisiaj porządnie wszystko przecenili.

Zamówiłam sobie śniegowce do Lądka i będę teraz czekać na śnieg :)
https://wojas.pl/biale-damskie-relaks-4680-87

Tu jeszcze więcej kolorów i całe skórzane:
https://wojas.pl/biale-relaks-3680-77
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Do moich białych spodni narciarskich będą idealne :D
Imagine there is no hate

magdalinska


inkageo

Ale to przecież do takiej stylówy po nartach :D
Wcześniej miałam łapcie a la emu, ale mi się pobrudziły, nie lubiłam ich zresztą, bo były jasne i zamszowe, a na parkingach zawsze błoto.
Imagine there is no hate

OlaFasola

inkageo, bardzo fajne te buty i relaxy też. Sama bym kupiła, jakbym miała gdzie to nosić.

inkageo

Imagine there is no hate

rubin04

o sama bym Relaxy chciała! Mega!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Spotykamy się z Marta w Ladku . Laura się pytaja czy ciocia będzie z nami ,, w tych butach ,, chodzić 😂😂😂

mayagaramond

Kupiłam, ale nie wiem czy je zostawię.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


mayagaramond

#719
Cytat: dragonfly w 05 Lut 2020, 09:51:17
Swietne są! A gdzieś czytałam, że ograniczasz zakupy lol lol lol

Hahaha, Ograniczam ilościowo, od czerwca nie kupiłam żadnych butów.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

konwalia

#720
Potrzebuję buty do kiecek,  gdzie nie będę wyglądać jak ciotka klotka.  Szpilki odpadają jeszcze min 2 m-ce. Noszę płaskie botki, conversy skórzane i oksfordy, ale mi za gorąco...
Help, nie mam pomysłu, odzwyczaiłam się od kupowania płaskich butów(chyba, że sportowe)

wrobelek0403

konwalia, jak Ci goraco w oksfordach, zostaja baleriny.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

konwalia

#723
Kupiłam na razie sztyblety i sportowe, szukam czegoś odkrytego jeszcze. Nic mi się nie podoba, a kiedyś tylko płaskie nosiłam.

wrobelek0403

Laski, zamawialyscie cos ostatnio na eobuwiu? Zawsze paczka byla po 2, maks 3 dniach. A tu mija tydzien i nawet nie mam info, ze wyslane. Hmmmm ....
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login