buty, buty, wszedzie buty ;) vol. 2

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 12 Cze 2018, 00:55:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

marax, kurde. Ja bylam dzis i nic takiego nie bylo. Hmmmm
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: wrobelek0403 w 06 Kwi 2019, 19:13:06
marax, kurde. Ja bylam dzis i nic takiego nie bylo. Hmmmm
Nie w każdej są

wrobelek0403

Na stronie pisza ze yo od 8.04 ma byc :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: wrobelek0403 w 06 Kwi 2019, 19:14:50
Na stronie pisza ze yo od 8.04 ma byc :D
Czyli dzisiaj wyłożyli. Normalna praktyka w Biedronce ;) w lidlu nieraz też.

wrobelek0403

Czyli do poniedzialku nic nie bedzie. No trudno.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Dla mnie taka akcja zniechęca do marki w "sklepowym wydaniu"..to nie jest że 30% taniej jak torebki w lidlu tylko 1/4-1/5 ceny tych butów

marax

Cytat: konwalia w 07 Kwi 2019, 18:30:24
Dla mnie taka akcja zniechęca do marki w "sklepowym wydaniu"..to nie jest że 30% taniej jak torebki w lidlu tylko 1/4-1/5 ceny tych butów
Dla mnie sklepowe ceny są za duże

konwalia


marax

Cytat: konwalia w 07 Kwi 2019, 18:30:24
Dla mnie taka akcja zniechęca do marki w "sklepowym wydaniu"..to nie jest że 30% taniej jak torebki w lidlu tylko 1/4-1/5 ceny tych butów
Wiesz to jest problem marki i pr firmy a nie nasz

suegro

Cytat: konwalia w 07 Kwi 2019, 18:30:24
Dla mnie taka akcja zniechęca do marki w "sklepowym wydaniu"..to nie jest że 30% taniej jak torebki w lidlu tylko 1/4-1/5 ceny tych butów

Nie ma już marki Loft37, jest L37 od jakiegoś czasu. Więc wyprzedają całkowicie stare kolekcje, których nie sprzedali pod starą nazwą.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: suegro w 07 Kwi 2019, 21:03:45
Nie ma już marki Loft37, jest L37 od jakiegoś czasu. Więc wyprzedają całkowicie stare kolekcje, których nie sprzedali pod starą nazwą.
Triche to dziwne bo w całym kraju takie same modele wiec to nie końcówki

niewiemjaka

#486
Oczywiście, musieli wyprodukować cale serię pod biedronke, tam sie nie da wejść z końcówkami ;)
Poza tym to nie pierwszy raz, już loft był w biedronce

O prosze znalazłam
Wiosenną propozycją Biedronki jest właśnie limitowana kolekcja bestsellerów Loft 37 wyprodukowana specjalnie dla klientów sieci Biedronka – mówi Monika Bogusz, menedżer ds. marki w Jeronimo Martins Polska.

suegro

Cytat: niewiemjaka w 07 Kwi 2019, 21:40:45Oczywiście, musieli wyprodukować cale serię pod biedronke, tam sie nie da wejść z końcówkami

No, ale po co produkować pod starą marką? :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: suegro w 07 Kwi 2019, 21:42:09
No, ale po co produkować pod starą marką? :)
Żeby nie zepsuć nowej ?

niewiemjaka

Zmiana nazwy byla już rok temu, podyktowana ekspansją na rynek zachodni gdzie marka Loft jesr już zarezerwowana (firma odziezowa).
Pewnie na rynku polskim nie ma takiego przymusu i ta zmiana moze nastapic płynnie, a może nie musi wcale ? Nie wiem.
Napisalam tylko to co wiem co właśnie wyskoczylo w googlu :D

suegro

Cytat: marax w 07 Kwi 2019, 21:50:31
Żeby nie zepsuć nowej ?

No właśnie doczytuję komunikaty prasowe i rzeczywiście właścicielki cały czas posługują się starą nazwą.
Bez sensu.
Aż chyba podpytam znajomą, która odpowiadała za rebranding.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Cytat: marax w 07 Kwi 2019, 21:00:02
Wiesz to jest problem marki i pr firmy a nie nasz
Jasne i skoro mogą wypuścić serię dla biedronki, to na ich stronę nie widzę sensu zaglądać

marax

Akurat tej marki w moim mieście nikt nie kojarzy nie rozumie i pewnie szał miałam tylko ja 😁

dragonfly

Cytat: doda w 07 Kwi 2019, 22:24:29
Jest coś w tym.
Akurat butów tej marki nigdy nie kupowałam,  ale za to skutecznie zniechęciłam się do marki Wittchen
To tak jak ja. Tzn. nie mam nic przeciwko ich torebkom, i te Lidlowe nawet fajne, ale zburzyło mi to ich wizerunek firmy polskiej z tradycjami ;)

szelma

Tez tak mam. Nie można sprzedawać w tym samym czasie buty za 400 i za 80 zł - któraś cena jest nie ten tego. I to nie jakaś własna wyprzedaż tylko na skale biedronkowa...
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

niewiemjaka

byłam oglądać te buty rano, było trochę, ale jednak to nie na moją księżniczkową stopę ze wsi ... :D

Justynna

A ja kupiłam czarne mokasyny Kopciuszki :D Bardzo wygodne! Polecę jeszcze dziś zobaczyć czy zostały jakieś baleriny, bo wczoraj nie wzięłam.

wrobelek0403

Kupilam szare baleriny. Bardzo fajne. Ale stawiam ze ten zamsz to na maks dwa sezony.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Kasia

z moim szczęściem obstawiam jeden ;) założę i będzie ulewa roku ;) zmoczę i już będą nadawały się tylko do wyciurania w polu ;) lub jak zesztywnieją to do wywalenia.