buty, buty, wszedzie buty ;) vol. 2

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 12 Cze 2018, 00:55:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

golinda, o tak :D choc widze ze to sie zmienia, mokasyny zostaly chyba odczarowane. Widuje  w robocie facetów w swietnych zestawach z mokasynami.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rudasekawf

Cytat: wrobelek0403 w 01 Lip 2018, 11:13:55
golinda, o tak :D choc widze ze to sie zmienia, mokasyny zostaly chyba odczarowane. Widuje  w robocie facetów w swietnych zestawach z mokasynami.
Faceci w mokasynach spoko, kobiety absolutnie nie :)

golinda

Ja z tym absolutnie bym nie przesadzala. Sa fajne stylizacje z mokasynami.
U facetow tez lubie. Moj stary ma fajne.

dragonfly

Szelma Hahaha w UK mokasyny, koszulka polo i chinos w kolorze zielonym/czerwonym na 99% oznacza oficera 🤣😂🤣

konwalia

Te że sznurowkami świetne.  Ja lubię mokasyny, raz miałam todsy(trafiły mi się).  I mokasyny można różnie zestawiać

mika

Cytat: wrobelek0403 w 01 Lip 2018, 10:35:39
jaaaa, ale maja sliczne buty, ja chce te:

https://kulig.pl/products,baleriny,kul_-170-szary
Ja też chcę te :) muszę podjechać do Factory pomierzyć, te golinda też piękne

jusia

Piękne te mokasyny :) w ogóle ta firma Kulig zupełnie mi nieznana, a takie cudne buty mają  :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"


mika


golinda


mika



justynaaaa2

#112
Cytat: szelma w 01 Lip 2018, 11:07:34
golinda, klasę ,,nie ma jachtu na południu Francji, ale będę się ubierać, jakbym miała" oraz postawę ,,jestem niepłacącym podatków dupkiem w kabriolecie" ;) A u młodzieży - ,,tatuś kupił mi BMW, wiec będę parkować, gdzie mi się żywnie podoba". Oczywiście, to wnioski lokalne ;)
haha :D
golinda w którą klasę się wpisujesz? :D

mi się podobają wszystkie, ale na mnie jakoś średnio leżą
byłam ostatnio w factory, zajrzałam z ciekawości do tego kuliga, fajne te buty, przymierzyłam z 15 par różnych (baleriny, mokasyny, szpilki z czubem, bez czuba) i wszystkie niewygodne :( to jest aż niemożliwe więc stwierdzam że ja mam dziwne stopy bo jedyne buty które zakładam i nie muszę myśleć o tym jak bardzo mi niewygodnie to są japonki basenowe, wysłużone sandały z top secret za 30zł i conversy

justynaaaa2

no i w większości mam problem z rozmiarem 36 za małe a 37 za duże


golinda


damka

zamówiłam, raz się żyje.  za to garnitur z Massimo odsyłam. Takich szerokich spodni nie dam rady nosić.


zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Fajne! Daj znac, jak sie beda nosić.

Ja nabyłam nowa samby - tym razem z zielonym :)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!


szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!


mayagaramond

Zakupiłam sobie na urodziny: Czekają na odpakowanie w piątek, dlatego zdjęcie z sieci.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

Cytat: mayagaramond w 04 Sie 2018, 18:39:55
Zakupiłam sobie na urodziny: Czekają na odpakowanie w piątek, dlatego zdjęcie z sieci.
piekne!!!!!