PRALKA

Zaczęty przez magia13, 03 Sty 2008, 12:45:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

marax, moze jakis naprawiacz? Moze sie okazac ze za 200 zl pochodzi Ci kolejne pare lat.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

marax, samsung eco bubble

marax

Już jest usyfiona  w środku . Chciałabym to takie okienko do dokładania prania .


Angie

Mam w planach zmienić pralkę, obecna ma 13 lat, więc to staroć. Na co zwracać uwagę wybierając teraz model?
Mam boscha, a teraz podobno najlepsze funkcje ma samsung. Chciałabym na pewno opcję dokładania prania i ustawienia godzinowego prania. A tak poza tym? Rozważałam też opcję pralko suszarki, ale chyba jednak się nie zdecyduję.

szelma

Angie, ja mam AEG i najbardziej kocham w tej pralce program Steam. Wrzucam po praniu koszule D., 25 min sobie parują, wyciągam, wieszam i nie muszę prasować. Boska rzecz.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

callja

szelma, kurczę, świetny patent!!
Nienawidzę prasować...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

inkageo

Oj też bym chciała to parowanie.
Dla mnie podstawa to krótki program - 14 minut, w awaryjnych sytuacjach albo jak tylko chcę coś odświeżyć.
No i time manager, czyli wybierasz jak długo ma prać.
Imagine there is no hate

Justynna

Cytat: inkageo w 02 Wrz 2019, 16:17:21No i time manager, czyli wybierasz jak długo ma prać.
ewentualnie ustawienie za ile minut, godzin ma się włączyć pranie.

Angie

O tym parowaniu słyszałam. 
Wezmę to pod uwagę.

OlaFasola

Mam Samsunga z opcją parowania. Używam jej rzadko, ale czasami tak. Raczej do odświeżenia niż zamiast prasowania. Ważniejszy jest cykl sport, bardzo krótki, oraz możliwość skracania czasu w regularnym praniu. Po 5 latach jesteśmy bardzo zadowoleni.