PRALKA

Zaczęty przez magia13, 03 Sty 2008, 12:45:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fasolka1980

 Dzięki za wszystkie opinie

Póki co skłaniamy się ku tej:http://www.euro.com.pl/pralki/siemens-wm10a262pl.bhtml

czy sa jakies sklepy internetowe które szczególnie odradzacie lub polecacie? Doczytałam ze inka miał problemy z electro.pl...

inkageo

Fasolka, a wiesz, że ja już nawet nie pamiętam o co chodziło, ale skleroza  :ohboy:
Imagine there is no hate

fasolka1980

inkageo o zostawienie prali na sniegu :D w sensie, brak wniesienia

kasiad

#228
fasolka my lodówkę i kuchenkę elektr. kupiliśmy w sklepie ze strony zadowolenie.pl
w mediamarkt ten sam model lodówki kosztował 500 zł więcej !!!
kuchenki 200 zł, więc w sumie zaoszczędzilismy 700 zł kupując przez tą stronę

magdalinska

fasolka ale to chyba wina kuriera a nie sklepu  :hmm:
ja kilka razy zamawiałam rozne rzeczy w electro i bylo wszystko ok

fasolka1980

magdalinska - ooo, to dobrze :)

kasiad - dzięki!

inkageo

Cytat: fasolka1980 w 17 Lis 2010, 22:46:30
inkageo o zostawienie prali na sniegu :D w sensie, brak wniesienia
Aaaaaaa no fakt, teraz już niektóre firmy mają w cenie wniesienie :D Ja nawet nie pamiętałam, że w electro.pl ją kupiłam :D
Imagine there is no hate

justynaaaa2

#232
ej jak to możliwe, że te wasze pralki tak szybko piorą a moja tak długo  :knuje:
ja też piorę w 40 st. i zawsze wyświetlacz mi pokazuje jak włączam 2h bo ma tylko 2 okienka i dopiero jak zejdzie do 99 min to zaczyna odliczać czas  :hmm:
program szybkie pranie to jakieś 45 min. ale ja tego prawie w ogóle nie używam, czasem ręczniki wrzucę ale tylko gdy chcę je odświeżyć a nie jak są brudne
dla mnie im dłużej się pierze tym jest czystsze :D gdybym wyciągnęła pranie po 15 min. to miałabym wrażenie że nic się nie uprało ;) i najchętniej prałabym wszystko w 90 st. bo te 40 jakieś liche mi się wydaje ;)
kiedyś spróbowałam to niestety oprócz majtek całe pranie wyglądało jak rzeczy dziecka ;D a mój ukochany różowy kostium zrobił się biały :D

Angie

justynaaaa2 ja na 15 minut wrzucam np. bluzkę,
którą miałam na sobie 2 godziny a chcę znowu założyć.
Odświeżam jedną rzecz :D

A standardowe pranie to u mnie 40 stopni i 50 minut ;D
W wyższej piorę pościel, ręczniki itp.

justynaaaa2

Angelos aaaa nigdy bym nie wpadła na to żeby prać 1 rzecz ;D
u mnie zawsze pralka załadowana na full, czasem nawet chyba za dużo, wiem że to źle  :blush:
za to dokonałam ostatnio odkrycia że nasze wszystkie białe ubrania to jest łącznie jedna pralka, właśnie wczoraj uprałam białe i oprócz jakichś moich 3 letnich koszulek w szafie nie mamy nic innego białego  ;)

magdalinska

#235
justa ja na najkrotszy (40min) daje tylke rzeczy, ktore są czyste a wymagaja odswiezenia ;) jak dorzucam rzeczy małego, to daje juz na dluzej, na 1:20, albo 1:30

konwalia

ja na najkrótszych programach piorę zwykle buty, żeby się  nie porozklejały :D
za to wczoraj w ramach odświeżenia wrzuciłam marynarkę po wyrolkowaniu z klaków tylko na płukanie i wirowanie 600 i jest cała, a niby nie wolno jej prać-zaoszczędziłam na czyszczeniu :D
(wczoraj chciałam zanieść 2 rzeczy, ale 50zł mi było żal-będę tak czyścić ;) )

fasolka1980

odświezam, bo własnie pada mi pralka

teraz muszę kupić płytką, ładowaną od frontu.

Polecacie coś?

zwierzatko_mojej_mamy

nie kupuj indesit moon ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

Cytat: fasolka1980 w 27 Sie 2012, 16:03:30teraz muszę kupić płytką, ładowaną od frontu.
mam jakąś candy, stara bo już z 6 lat ma
pewnie teraz mają nowszy model
płytka ale 6kg ładowania ma :D
i fajna, polecam :D


niewiemjaka

fasolka ja mam jakas Candy na 6 kg dosyc plytka, ladowana od przodu, od 3 lat i jest ok
uwielbiam program na 30 minut wrzucam np buty albo psa wiktorowego (pluszowego) i raz dwa trzy gotowe :D
wzielismy bo oni sie specjalizuja w pralkach, a nie chcielismy takiej marki ktora robi wszystko, jestem zadowolona

ale jak masz wąsko/płytko to wymiary też tu będą decydować podejrzewam, bo jak szukalismy to wcale nie było wielkiego wyboru takich konkretncyh nam pasujacych wymairow

konwalia

ja mam 6 lat siemensa, jest nadal ok

fasolka1980

ok, a jakies konkretne modele polecacie? czy to nie ma znaczenia?

niewiemjaka

fasolka my patrzylismy na wymiary + ekonomicznosc (klasa itd)
do tego chcielismy krotki program oraz wysokie obroty

ale wymiary odsiały nam 90% innych pralek więc wiesz ;)

fasolka1980

no tak, dobra szukam

Angie

#245
candy bym nie polecała, bo znam dwie osoby, którym ta pralka się szybko popsuła

ja mam boscha ponad 5 lat i na razie nic się nie działo



Dodany tekst: 27 Sie 2012, 17:52:01

Moja mama ma dość długo beko, bardzo wąską, bo ma tylko 35 cm.
Nie narzeka.

inkageo

Wszystkie znane mi osoby czyli dwie, które potrzebowały płytkich mają candy i są zadowolone, ja do Lądka też kupiłam candy, one są najmniejsze. Prałam dwa razy, więc co ja mogę powiedzieć ;D Ale jest ok i na 6 kg mimo, że taka mała!
http://www.megamedia.pl/pralka-waska-candy-go4-f106.php
Już są nowsze i lepsze modele, ten sklep miał bardzo dobre ceny.
Imagine there is no hate

Kasia

To moja pralka :)


No candy wybierają ci, dla których głównym kryterium wyboru są wymiary pralki.
Wolę candy niż whirpoola ladowanego od góry. Nigdy wiecej!

fasolka1980

Własnie zorientowalam sie, ze wśród plytkich pralek dominuje candy. Hmm chyba muszę pojechać do sklepu. Niestety pralki potrzebuje na już.

martullek

miałam płytką indesit. 4 lata działała bez zarzutu, potem spaliło ją przepięcie prądu ;) teraz mam dużą ariston-hotpoint i też polecam