Wiosna/ Lato 2018

Zaczęty przez mayagaramond, 11 Lut 2018, 12:24:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Zajebiscie wygodne sa te jeansy na gumce lol 

Co myslicie, na rower styknie? :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Pewnie, ale w dresiku i tak pewnie jest wygodniej :)
Imagine there is no hate

golinda

Ja na rower sie nie lansuje. Dresik lub szorty i jazda.

inkageo

Te koszulowe bawełniane z mohito byłyby fajne, gdyby były dłuższe i bez rozcięć do pupy.. Z przodu na dole brakowało ze trzech guzików, a rozcięcia były bardzo długie.
Ja uprzedzeń do pasków nie mam ;)
Imagine there is no hate

inkageo

I te koszulowe tylko po 119 zł. Może jak przecenią to kupię i pozszywam ;)
Imagine there is no hate

golinda

Pasiak nie podoba mi sie.

inkageo

On by fajnie wyglądał z tymi czarnymi sandałki i czarnymi okularami, których już nie noszę :D
Imagine there is no hate

golinda

Jest za krotki i nawet na zdjeciu nie wyglada porządnie. Tamte kwiaty duzo lepsze.

inkageo

Tak, dlatego nie kupiłam. 34 pewnie byłoby dłuższe. Jak przecenią i będzie większy rozmiar to może rozważę zeszycie. Ale pewnie o niej zapomnę ;)
Imagine there is no hate

wrobelek0403

#559
No dobra. A nie na rower? Ja na rowerze to roznie. Jak na spotkanie to nie w dresie :D

Ogolnie moze byc taki zestaw na luzie?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 21 Kwi 2018, 19:24:03Ogolnie moze byc taki zestaw na luzie?

tak, ale te spodnie są wygodne przy zginaniu kolan? rozciągają się?

marax

#562
Podoba mi się ta sukienka na maxa. Nie wiem czy na komunię będzie ok ale od dawna mi się podobała a ktoś  sprzedawał  za 250 zł na allegro - niby raz załozona
http://karolinabaszak.com/sukienka-na-wesele-vivien/

inkageo

Marax rozumiem Cię, bo ja na nią choruję od dwóch lat, ale nie wyhaczyłam żadnej okazji cenowej. A teraz okazji i tak brak.
Imagine there is no hate

marax

#564
Założę marynarkę prostą jasną perły jak na zdjeciu i na przyjęcie w Topaczu się nada. Nie jest niewiadomo jak ozdobna. Stonowane dodatki i serio nie będzie ok ?

inkageo

Nie psuj tego żadną marynarką!
Imagine there is no hate


inkageo

Ta dziewczyna bez szału wygląda.. Taka pospolita stylizacja
Imagine there is no hate

inkageo

Kolor paznokci, buty, to bolerko, talię ma za wysoko. Nie naśladujmy jej :D
Imagine there is no hate

marax

Mam jasny żakiet i muszę go założyć do kościoła a później już bez

zwierzatko_mojej_mamy

golinda, no niew eim, byłam, mierzyłam i wg mnie wyglądam jak woźna...
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Cytat: golinda w 21 Kwi 2018, 19:29:12
tak, ale te spodnie są wygodne przy zginaniu kolan? rozciągają się?

takm siadlam w nixh po turecku na kanapie :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

byłam wczoraj w Mohito, ta sukienka na zywo nie powala, nawet nie zmierzyłam, jakas taka mdła mi sie wydała, taki fartuszek

wrobelek0403

#573
27 wyswietlen moich portek i dwa komentarze??? Jest az tak zle? Jeszcze moge oddac : knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Ja nie wiem co wy widzicie w tej sukience. Jest brzydko uszyta: za krotki tułów, dół jak dla malej dziewczynki i kompletnie nietwarzowy kolor. Plus ten material modny na stydniówkach 10 lat temu.

Marax, daj sobie spokoj ;)

Wróbel,  spodnie na rower są ok, nie ma co dyskutować ;)