Wiosna/ Lato 2018

Zaczęty przez mayagaramond, 11 Lut 2018, 12:24:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

Ja jestem za kuduplasta. Z resztą Zara jest ogolnie na mnie za duża zazwyczaj jeśli chodzi o sukienki, koszule, marynarki...

golinda

Na mnie zara lezy bardzo ok


mobka

Cytat: golinda w 23 Lut 2018, 22:25:17
Na mnie zara lezy bardzo ok

Bo masz biust i wyższa jesteś :D na mnie spodnie są w miarę ok, o ile uda wcisnę :D

ddu

wietnamska kolekcja
marynarka (męska) zakupiona od przedstawicieli mniejszości etnicznej H'Mongów

ddu


ddu

i spódnica, też od H'Mongów

ddu

i rozmazane zbliżenie (to są ręczne hafty i wszyte kawałki tkanin, wstążek itp. generalnie, takie codziennie ubrania mają jeszcze bardziej kolorowe, podstawą jest tkanina z konopi, barwiona taką rośliną, kt. rośnie wokół wiosek)


callja

Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /


inkageo

Imagine there is no hate

OlaFasola

ddu, super. Zwłaszcza spódnica mi się podoba. W tym roku chyba sobie uszyje. Znalazłam dwie piękne tkaniny w starociach mamy i widzę z nich właśnie spódnice. 

konwalia


ishka82


mayagaramond

Spodnica jest super.

A tu polska marka, ktora zobaczylam w Dubaju w sklepie:

https://shop.pocaandpoca.com/en

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

callja

Przenigdy jej w Polsce nie widziałam ani o niej nie słyszałam...
Ciutkę udziwnione, choć sukienka Odette - cudna :dreaming:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

golinda


mayagaramond

#68
Cytat: callja w 26 Lut 2018, 19:33:32udziwnione


W sklepie w Dubaju byly same udziwnione, z wielkimi bufiastymi rekawami, kolnierzami. To nie moja bajka, ale na stronie pare rzeczy mi sie spodobalo.

Cytat: golinda w 26 Lut 2018, 20:19:35
RAMADAN COLLECTION lol

Prawie wszystkie firmy, ktore tu sprzedaja maja Ramadan Collection, bo wtedy jest duzo imprez wieczornych i laski kupuja na potege.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Kupiłam sobie podarte dżinsy i jestem zachwycona :D Szkoda, że mam taką robotę, że tylko w weekend je założę ;)

One są trochę wyższe niż biodrówki i lekko luźne, super wygodne w porównaniu z rurkami.
Ale ma modelce są całkiem luźne, na mnie nie.

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0630450002.html
Imagine there is no hate

mayagaramond

inkageo super, mam podobne ale ciemniejsze z Reserved.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marax

#71
Cytat: inkageo w 27 Lut 2018, 10:42:05
Kupiłam sobie podarte dżinsy i jestem zachwycona :D Szkoda, że mam taką robotę, że tylko w weekend je założę ;)

One są trochę wyższe niż biodrówki i lekko luźne, super wygodne w porównaniu z rurkami.
Ale ma modelce są całkiem luźne, na mnie nie.

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0630450002.html
ja tam chodzę do pracy mam spokój. Jak wychodze z opisowni nikomu przez myśl nie przejdzie ze jestem lekarzem . Znajoma chodzi w fartuchu to każde wychylenie glowy konczy się 15 minutową rozmową " dlaczgo muszę czekać 6 tygodni"

golinda

Cytat: inkageo w 27 Lut 2018, 10:42:05Kupiłam sobie podarte dżinsy i jestem zachwycona

ale fajne! koniecznie pokaż się w nich. ja sobie też kupiłam podarte w zarze, ale rurki. kolega skomentował: moja suszarka też niszczy ubrania lol

Justynna

Cytat: golinda w 27 Lut 2018, 13:04:43
ale fajne! koniecznie pokaż się w nich. ja sobie też kupiłam podarte w zarze, ale rurki. kolega skomentował: moja suszarka też niszczy ubrania lol

mój mąż skomentował, że ma takie spodnie po długim używaniu i teraz w nich idzie kosić trawnik, do ludzi w nich nie wychodzi :D

wrobelek0403

Jak mnie sie te podarte spodnie nie podobaja ;)

A juz jak widze laski w te mrozy z dziurami na kolanach i sina skora, to mi slabo ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login