Obrączki - grawer

Zaczęty przez mobka, 29 Gru 2007, 16:28:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

feeling.good

Heh...ja się zastanawiałam już od kilku miesięcy nad grawerem i nic do końca nie przekonywało albo mnie, albo narzeczonego.
Ostatnio przypomniało mi się z czasów podstawówki pisane wszędzie inicjały, w taki oto sposób
A+M=WNM (*wielka nieskończona miłość).
I chyba na tym poprzestaniemy, bo obojgu się podoba

Kasia

my nie mamy graweru

może kiedyś coś naskrobiemy :)

zosia2007

Cytat: feeling.good w 27 Cze 2008, 11:51:41
Heh...ja się zastanawiałam już od kilku miesięcy nad grawerem i nic do końca nie przekonywało albo mnie, albo narzeczonego.
Ostatnio przypomniało mi się z czasów podstawówki pisane wszędzie inicjały, w taki oto sposób
A+M=WNM (*wielka nieskończona miłość).
I chyba na tym poprzestaniemy, bo obojgu się podoba

Fajne :) - powrót do czasow podstawówki :P

wredotka

to slowo nieskonczona to mi sie z limesami kojarzy :P jakos tak malo dostojnie jak na slub. Ale to tylko moja opinia.

pekatrine

Cześć dziewczyny, do tej pory tylko sobie czytałam i oglądałam wasze forum, ale dziś przeczytałam co napisała feeling.good i nie wierzę :D

Otóż my na naszych obrączkach mamy: K+P=WNM  ;D

(cieszę się, że nie tylko my mamy takie szalone pomysły)

pozdrawiam serdecznie

spragnienie

pekatrine
witamy, witamy i piwko na zachętę  :drunk:


a co do grawerki to się muszę zastanowć, bo czas zamawiac jakies obraczki  ::)

feeling.good

Cytat: pekatrine w 28 Cze 2008, 19:32:17
Cześć dziewczyny, do tej pory tylko sobie czytałam i oglądałam wasze forum, ale dziś przeczytałam co napisała feeling.good i nie wierzę :D

Otóż my na naszych obrączkach mamy: K+P=WNM  ;D

(cieszę się, że nie tylko my mamy takie szalone pomysły)

pozdrawiam serdecznie

ja również i polewam:)

Panią w pracowni jubilerskiej bardzo zdziwił nasz pomysł. Próbowałą nawet zasugerowaqć nam coś innego:)

kffiatek

A my postanowilismy zrobić sobie niespodziankę i nie mam pojęcia co będzie na mojej obrączce :)

Umówilismy sie na 10 znaków i dalismy u jubilera w zamkniętych kopertach :)

Na obrączce dla niego ma być napis "zawsze będę"

A co ten wariat wymyślił dowiem się dopiero 9 września bo wtedy odbieramy obrączki :)

rubin04

Kffiatek - mój zobaczył dopiero jak jechalismu z koscioła na salę - napisałam mu "Ty jesteś miłość" i data.

A on mi napisał - ale wiedziałam wczesniej bo ja "obsługiwałam" jubilera - "Kocham Cie Moja Aguś" iz  tego "moja" śmieję się najbardziej... że jego jestem troche, bo jestem też swoja i reszty rodziny ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kffiatek

Rubin z taką niespodzianką to jest fajny pomysł, ale nie sądzę żebyśmy wytrwali do dnia ślubu a przynajmniej ja :)

On zresztą też jest ciekawski a będzie sam odbierał obrączki więc na bank zerknie już we wtorek :)

tachogti

Fajne pomysly macie :) My mamy Olo +data i Oliwka+data, chociaz na poczatku chcielismy rock w mojej i 'n'roll w jego :P a jeszcze wczesniej "sola zycia jest milosc" z "zabiore Cie" zespolu Kancelarya ale odkad byla w serialu to nam przeszlo
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

effik

a ja się zastanawiam nad "hum tumhare hain sanaam" (należę do ciebie kochanie w hindi)

ale kto wie, pewnie będę miała jeszcze ze 20 pomysłów :D

callja

Oboje mamy wygrawerowane AB IMO PECTORE - "z głębi serca". Mój pomysł, zaakceptowany przez P. - jubiler był baaardzo zdzwiony, że nie chcieliśmy daty i imienia :P
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mayagaramond



My chcielismy miec fragment z piosenki babybird "because you're gorgeaus", ale nie zmiesciloby sie na obraczce ;) wiec mamy tylko imiona, date i znak nieskonczonosci.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Zoska_Gruba

A my myslelismy nad AMANTES AMENTES (zakochani sa jak szaleni) - ale bylo troche za dlugie

konwalia

My mamy Amor vincit omnia i datę  :aaaa:

guzikzpetelka

a ja mam rozmiar 19, mam pierścionek zaręczynowy 18,5, ale powiększę go o pół rozmiaru, żeby latem mnie nie uciskała:PP

PS.Jestem baardzo wysoka, więc dłonie są "proporcjonalne", gorzej, że mój N ma taki sam rozmiar palca jak ja. Będzie wesoło w czasie ślubu przy nakładaniu obrączek;)

zwierzatko_mojej_mamy

guzikzpetelka  :welcome: na strefie!! :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

emcia


effik

ha, i nie napisałam, na czym poprzestaliśmy. na hths i dacie ślubu :)

Anupka

A ja albo zgubiłam swoją obrączkę, albo dostała nóg... :(
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

Cytat: Anupka w 21 Maj 2010, 12:29:06
A ja albo zgubiłam swoją obrączkę, albo dostała nóg... :(

ojoj :empathy: dawno? szukaj, musi gdzieś być


effik

Cytat: szelma w 21 Maj 2010, 12:55:00
A co to oznacza?

skrót od tego, co pisałam wyżej na tej stronie :D

szelma

Aaaaaa :D. Goopia szelma nie spojrzała wyżej :D.