Wrocław sale na wesele poszukiwane opinie

Zaczęty przez Lwica, 29 Gru 2007, 13:37:50

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maryna

#25
reklama  reklamą, ale to nie reklama do końca,  bo moim zdaniem należą się gratki i podziękowania nawet w formie takiego postu, głupie?  może

nie wyzywać , nie startuję na super-wiedźmę , po prostu z ciekawości sprawdzałam co słychać w necie na temat mojej sali i postanowiłam , że jeśli znam miejsce to dlaczego miałabym o nim nie napisać, krótko bo krótko ale może akurat ktoś szuka i sobie tam  zajrzy :)

ja znowu będę  organizować małe przyjęcie urodzinowe mamie więc znowu czekają przyjemności, może ktoś chętny ?? ;)
pozdrawiam

salsa

Cytat: maryna w 08 Kwi 2013, 15:29:02nie startuję na super-wiedźmę
nie martw się, nie ma takiego konkursu ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

maryna


shakirion

trochę odkopują wątek, ale szukam opinii na temat sali ślubnej zajazdu pod kasztanami przy opatowickiej. bardzo mi się podoba lokalizacja, ceny jak na wrocław przystępne, ale będę wdzięczna na więcej informacji. Robiła któraś tam wesele?

mika21

Ja równie odkopuję wątek. Interesuje mnie Wasza opinia na temat Zamku Dobra pod Wrocławiem. Byliśmy tam z narzeczonym okolica jest przepiękna i zamek też robi wrażenie. Macie jakieś doświadczenia z tym miejscem?
W zemście i w miłości ko­bieta jest większym bar­barzyńcą niż mężczyzna.

mylove12

Odnośnie Zamku Dobra to ja byłam tam tylko jako gość, więc zapewne zbyt wiele informacji w kwestiach organizacyjnych Ci nie udzielę, ale odnośnie atmosfery mogę powiedzieć, że jest bardzo przyjemna. Salę na której byłam ja udekorowano różami (nie wiem, czy to był zamysł właścicieli, czy tez pary młodej). Co do wystroju nie można mieć żadnych zastrzeżeń. U mojej przyjaciółki wesele było na 150 osób i spokojnie się wszyscy pomieścili, nie było tłoku i przepychania się między stolikami.
Jeśli chodzi o jedzenie to dosyć finezyjnie podane, niektóre potrawy za egzotyczne, ale menu układa para młoda, więc to od Ciebie zależy, co się pojawi na stole.
I nie wiem, co jeszcze... Masz może jakieś pytania? Będzie mi łatwiej odp;)

mika21

Trochę późno, ale dziękuję za informacje;)
Już z narzeczonym byliśmy zaklepać salę. Właściciele bardzo mili. Widać, że już niejedno wesele było organizowane w tym zamku, bo mają sporo pomysłów. Jednym z nich jest plener, a właściwie poprawiny w plenerze. Samo wesele chciałabym jednak mieć w środku (a niech się wszyscy pozachwycają, nie tylko ja;;))). Ty byłaś jak rozumiem na sali? czy też może jakieś atrakcje na zewnątrz para młoda przygotowała dla gości?
W zemście i w miłości ko­bieta jest większym bar­barzyńcą niż mężczyzna.

sobczak-aska

Cytat: sierpniowajulka w 05 Sie 2008, 16:37:24
Dzisiaj trafiłam przypadkiem na takie miejsce we Wrocławiu: http://www.caprice.wroclaw.pl/index.php
Może komuś się przyda. :)
To fakt, bardzo fajne miejsce, byłam tam już dwa razy na weselu i poza tym że sala jest ładna i dobrze położona (blisko centrum) to jeszcze mają naprawdę dobre jedzenie. Podpisuję się też pod Starą Garbarnią, jest klimat :) Jeśli chciałabyś sobie przejrzeć szerzej dostępne oferty to możesz pooglądać sobie wraz ze zdjęciami tutaj: https://www.planujemywesele.pl/katalog/1/kategoria/sale-weselne/miasto/wroclaw,809 zawsze to lepiej porównać sobie różne opcje.

ishka82

sobczak-aska, tak, tak sierpniowajulka z całą pewnością od 2008 roku jeszcze nie zdążyła wyjść za mąż i nadal planuje i szuka lol lol lol

Davidoff

A co myślicie na temat tej restauracji http://restauracjabrochow.pl/ ? Na zdjęciach wygląda fajnie, ale zależy mi na opinii osoby, która ju tam była.

dexterr

Byłem tam niedawno na weselu. Miejsce fajne, czysto, schludnie, miła obsługa. Moim zdaniem warto wybrać ten hotel.

paralotnia

jesli chodzi o sale na wesele to ja polecam Sarah w Kuklicach. swieza sprawa bo bylam tam niedawno na weselu, wiec z doswiadczenia wiem jak to wyglada, sala ogromna, pomiesci naprawde duzo osob, do tego jedzenie jest rewelacyjne, obsluga na wysokim poziomie, mozna dodatkowo wynajac tez pokoje dla gosci, ze sniadaniem za cale 50 zl ;) a dla nowozencow za darmo. lokalizacja fajna, miejsce naprawde urokliwe. bawilam sie swietnie

Elaula

To ja wybrałam salę troszkę dalej od Wrocławia aby uniknąć gwaru miasta, ponadto zależało mi na ładnej okolicy a nie miejskich widokach :) Spodobała mi się Austeria Niemczańska, która ostatecznie została moim wyborem. Pyszne jedzenie, piękna sala i pokoje gościnne a do tego cudne widoki i okolica.

Davidoff

Dziękuję za odpowiedzi. Przejrzałem oferty wielu hoteli i chyba stanie na Hotelu Brochów.

enough

Sprobuj jeszcze w glamour. Maja dwie sale bardzo eleganckie i wlasciwie nie wymagajace wiekszego wkladu jesli chodzi o dekoracje. Nawet jest kominek ekologiczny. Piekne, eklskluzywne krzesla z prawdziwej skory dopelniaja calosci i z dekoracja tworza spojna wyrafinowana calosc. W temacie dekoracji na stoly tez pomoga. Pracuja na stale z florystkami. Kompleksowa obsluga

niewiemjaka

Zgodnie z ustawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji powyzsze praktyki sa zakazane, czyli tzw "szeptanka"
Sio!

Symmma

Ja jestem z Wrocławia a mój mąż z Warszawy. Rozważaliśmy ślub we Wrocławiu ale bardziej podobały nam się te same w mazowieckim. I tak wybraliśmy. Wesele mieliśmy w Kaniach (pod Warszawą) w Domu Weselnym Astoria. Wesele miałam przepiękne. Jakby ktoś z Was też jednak miał wesele w tym stronach to szczerze polecam tę salę.