okragle/ bankietowe stoly

Zaczęty przez maroonbug, 28 Gru 2007, 13:30:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

martos82

Ja mam wytypowanych kilku anty-jokerow. Osoby, ktore nie bardzo do nikogo pasuja :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek


martos82

Cytat: "foszek"Posadz ich razem :-D

Tak zamierzam :mrgreen:

Dziewczyny kto siedzial z Wami lub bedzie siedzial, jesli wybralyscie / wybierzecie okragle stoly? Tylko swiadkowie czy tez moze innni bliscy Wam goscie?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Basia

My chyba posadzimy przy naszym stoliku świadków wraz z żoną/ mężem.
Na początku chcialam by siedziala koło nas rodzina, ale my z moim N mamy tylko mamy, więc jakoś to tak dziwnie by było. Myślę że wszyscy będziemy się lepiej czuć gdy mamy usiąda wraz z dawno nie widziana rodziną, a my usiądziemy z najbliższymi przyjaciółmi. I tak podejrzewam że większość wieczoru będziemy kursować miedzy stolikami
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

foszek

Cytat: "martos82"Dziewczyny kto siedzial z Wami lub bedzie siedzial, jesli wybralyscie / wybierzecie okragle stoly?
A nie myslalas nad tym aby siedziec jednak przy prostokatnym stole a reszta przy okraglach?? Cos w tym stylu?

Basia

Hej,
Foszek podoba mi się Twój rozkład stołów!
Boje się jednak że w naszej restauracji nie da się zastosować tego układu.
Ale może w lekko zmodyfikowanej formie.....

Bardzo dziękuję za podpowiedź!
:-D
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

martos82

Cytat: "foszek"
Cytat: "martos82"Dziewczyny kto siedzial z Wami lub bedzie siedzial, jesli wybralyscie / wybierzecie okragle stoly?
A nie myslalas nad tym aby siedziec jednak przy prostokatnym stole a reszta przy okraglach?? Cos w tym stylu?

Foszku ja na razie tylko teoretyzuje, bo jak sie okaze, ze w Dworku jednak trzeba placic za okragle stoly dodatkowo, to pewnie beda prostokatne, choc okrage kusza, oj kusza.

Bardzo fajny jest ten uklad. Pewnie sprawdzil by sie tam, gdzie mam(y) wesele.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Cytat: "martos82"Foszku ja na razie tylko teoretyzuje,
Wiem wiem, ja tez ciagle, choc powoli musze przechoodzic do konkretow :-D

Bu

Jak myślicie, jaka jest maksymalna liczba gości jaka można usadzić przy okrągłych stołach? Chodzi mi o wesele a nie liczbę osób przy stołach, stoły 10 osobowe. Przy 8-10 takich stolach to super wygląda ale to nie wesele. Ile stołów to max?

zwierzatko_mojej_mamy

Bu jesli dobrze rozumim pytanie to pytasz o to ile okraglych 8-10 osobowych stolow sie zmiesci na sali tak, zeby jeszcze mozna bylo tanczyc? no to odpowiedz jest raczej niemozliwa, bo nie znamy wymiarow i ksztaltu sali ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

Bu  miałam stoły 8 osobowe i usadzałam tak jak mi pasowało
przy jednym siedziało 8 osób, przy pozostałych mniej: 6-7 osób

o ilość stołów na sali warto zapytac własciciela sali
a jak własciciel nie wie, bo np. stółów okragłych u siebie nie ma
to weź wymiary sali i wtedy firma wynajmujaca stoliki powinna cos doradzić

magoo

Cytat: siog w 29 Gru 2007, 14:08:24
jeszcze praktyczna info:

przy dobrej organizacji i zamknietej liscie gosci zrobienie planu zajmie max 30 min.

kazda rest/sala bank dysponuje stolami 8-10-12 i raczej mozna je mieszac.

1. wezcie liste gosci,
2.na osobnej kartce namalujcie ilosc stolow.
3. kartke pokroic na "gosci" kazdy kawalek papieru=gosc.
4. zrobic "podzial" wedlug:
wpolnych znajomych
rodziny (ktora lubi sie i chce siedziec razem
wieku
zainteresowan
jezyka itp

5. udanej zabawy przy rozstawianiu malych karteczek dopoki sie uda:)

P.S. Plan stolow przy wejsciu (tzw.rozpiska) i tak powinna byc nawet przy winietkach , bo wtedy wiadomo do ktorego stolu isc a nie szukac po sali.

stoly lepiej nazwac niz numerowac. taki psych trik:) lepiej siedziec przy stole z nazwa kwiatow itp niz byc przydzielonym do numeru :-D

odswiezam, bo warto
przeczytalam to przed swoim weselem, zastosowalam sie do rad i rozsadzenie gosci zajelo mi doslownie 30 min
siog duze piwo za pomysl z karteczkami z nazwiskami gosci, to bardzo ulatwia sprawdzenie wszelakich kombinacji  :beer:


salsa

he he my tez tak robiliśmy - goscie byli wypisani na karteczkach i bawiliśmy sie w puzzle

ale nam to zajęło 3 dni biorąc pod uwage zmiany, ktore wprowadzaliśmy :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

paela

Ale mi się watek trafił :D My chyba będziemy mieć okragłe stoły i parę Waszych uwag wzięłam sobie do serca ;) Ale chyba jestem troche nienormalna, bo juz się nie moge doczekac puzzli :D