przedpokój

Zaczęty przez marax, 08 Sty 2017, 15:01:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

marax, ładne te grzejniki :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Tylko będzie go widać bezpośrednio po wejście bo będzie ba tej ściance ww drzwi ten biały myśle

zwierzatko_mojej_mamy

marax, oba będą pasowały, ładne są, rozumiem, że ściany na biało machniesz? wtedy biały będzie się zlewał, a szary będzie ładnie kontrastował i pasował do podłogi ;) ja bym wzięła pewnie szary, bo biały kolor ostatnio mnie denerwuje, ale tylko dlatego, że ja wolę ciemne i szare :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

tez uwazam, ze oba będą pasować :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


elve

ja bym wzięła biały ;) dobrze zrobiłaś

marax

#281
Wymyśliłam to połączenie z salonem . Tan jest 5mm uskok bo salon jest niżej . Zeszlifuja mi w parku technologicznym płytkę na końcu tak aby łagodnie zeszła się z Podloga . Zawsze to lepsze niż ta listwa .

marax

Pan zrywa te płytki na końcu to planował listwę i zostawił szparę . Spać nie mogłam przez ta listwę bo mi się totalnie nie podoba takie połączenie .

zwierzatko_mojej_mamy

#283
marax, zaczynasz się zbliżać chyba do miana królowej ekspresowych remontów ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

Cytat: marax w 27 Sty 2017, 09:44:59Wymyśliłam to połączenie z salonem . Tan jest 5mm uskok bo salon jest niżej . Zeszlifuja mi w parku technologicznym płytkę na końcu tak aby łagodnie zeszła się z Podloga . Zawsze to lepsze niż ta listwa .
no, mówiłam że się da :) dla mnie to było naturalne rozwiązanie.
Marax, pilnuj fachowca. Skoro nie znał takiego prostego rozwiązania to może się okazać, że gdzieś indziej też Ci z dziwnym pomysłem wyskoczy.

marax

#285
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 27 Sty 2017, 09:47:38
marax, zaczynasz się zbliżać chyba do miana królowej ekspresowych remontów ;D
Stara stawiam ścianę w sypialni w przyszłym tygodniu z przesuwnymi drzwiami . Jak już jest to niech mi zrobi wszystko . Sypialnia ma 30 metrów chce ja podzielić na pół i zrobić pokój Rozalce .

marax

W środę wracam do roboty muszę się wyrobić z tym remontem .

marax

#287
Jeszcze te drzwi psują wszystko ...

zwierzatko_mojej_mamy

no psują, ale jaka ładna podłoga! :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

niewiemjaka

Expreseowe tempo marax! Podloga widze juz jest :)
Udalo sie z tym szlifowaniem bez problemu???

Kasia

Naraz, ładnie :) i widze ze fachowiec ładnie płytki rozplanował :)


marax

Nie wiem dlaczego mi przekręca te zdjęcia tak ?

golinda

musisz przestawić ułożenie zdjęcia i zapisać


wrobelek0403

Super ten grzejnik!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Trochę duży jak na ten przedpokój . Drzwi wejściowe zamówiłam szafę o ławeczkę . Zbliżamy się do końca remontu .

niewiemjaka

Fajowy ten grzejnik :)

elve

marax, kontakt moznaby też wymienic ;)