przedpokój

Zaczęty przez marax, 08 Sty 2017, 15:01:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

Nie chce żeby ta okleina schodziła od przypadkowego kopnięcia

Angie

marax ale lakier masz mat albo połysk. Ja mam w domu takie i takie.
Zwykła płyta może być dużo gorszej jakości, okleina może odchodzić.

Ja za Leny szafę dałam 4 tyś. . Ona jest cała lakier mat.

Angie

Cytat: inkageo w 14 Sty 2017, 00:04:27
U mnie na szarym macie w łazience zostaje ślad po każdej kropli wody, taka ciemna plama jak tłusta. Szału dostaję.. Na innych matowych nie robią się takie ślady?
Ja je ciągle muszę myć..

to mi na tych szarych na ścianie nic nie zostaje, albo tego nie widać ;)
ja te płytki myję od święta

marax

Mam problem co zrobić z grzejnikiem. Ma być tam ta ławka i on przeszkadza. Mogę go przenieść wyżej ale wtedy będzie nad ławeczką.
Może go jakoś obudować czy co ?

wrobelek0403

marax, a używasz go? potrzebny jest?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: wrobelek0403 w 14 Sty 2017, 21:14:40
marax, a używasz go? potrzebny jest?
uzywam to jednak wiatrołap więc mały jest potrzebny

wrobelek0403

To moze jakis ozdobny nad lawka? Jak zabudujesz, straci sens.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

#232
tak sie zastanawiam czy to ma sens bo grzejnik ładny kosztuje ok 700 zł i więcej. Czy nie lepiej podnieść go wyżej i zrobić cos takiego ? http://allegro.pl/maskownice-na-grzejnik-obudowy-rozne-wymiary-azur-i6676385909.html
Ceny takiej obudowy zaczynają się od 60 zł


wrobelek0403

No mozna, w sumie ten gosc od szafy moze cos zaproponowac. Zeby to mialo rece i nogi.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

#235
dziwią mnie niskie ceny tych maskownic. Jak szukałam 8 lat temu to były ceny kosmiczne a teraz mega potaniało.  Chyba zamówię do Laury pokoju jakieś fajne.

wrobelek0403

Fakt, sa estetyczne, ale jednak hamuja cieplo. W sypialni bym nie montowala.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Marax mój znajomy co robi całe systemy odradza obudowy jeśli chodzi o ekonomię grzania,  a tam raczej chcesz by nie było wilgoci np od butów
Może tego typu tylko inny rozmiar,  mam podobny w biurze  https://www.grzejniki-lazienkowe.com.pl/produkt/grzejnik-gorgiel-iberis/
Bardzo estetycznie to wygląda

golinda

ale wystarczy zamontować płytę maskującą, ciepło z grzejników wychodzi górą - jak nie zabudujesz góry to nic nie stracisz
my mamy trzy zabudowy - grzeje jak piec :)

marax

Szkoda mi kasy 1000 zł na mały grzejnik. taka obudowa to max 100 zł. Dam tylko panel przedni i tez juz sie nie będzie tak w oczy rzucało.

golinda

Cytat: marax w 15 Sty 2017, 18:03:10Dam tylko panel przedni i tez juz sie nie będzie tak w oczy rzucało.

jasne! wyśle ci zdjęcia jak to u mnie wygląda
niebo a ziemia
te kaloryfery są strasznie brzydkie

golinda

pod oknem i na klatce schodowej to jest tylko płyta
ten cały zabudowany jest w korytarzu i nie zależało nam na jego grzaniu

marax

Kumy które drzwi bo jutro zamawiam

Angie


Kasia


marax

#245
Mam tak nietypowy otwór w ściśnie ze tylko jeden model drzwi pasuje ..... trzeba je podciąć wiec te zdobieni nie mogą być na dole

zuzia


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


marax

te mi sie bardziej podobają