przedpokój

Zaczęty przez marax, 08 Sty 2017, 15:01:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, to podejscie wynika z pewnego doswiadczenia ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

To się nazywa doświadczenie życiowe w wyrokach sądów :)

marax

Byłam w salonie drzwi jutro pan ma przyjechać na pomiar . To taki salin z tradycjami u nas w mieście sami tez robią drzwi drewniane ale cena 5000+ . On bardzo poleca drzwi wikęd maja na internecie dobre opinie .

marax

#178
Byłam tez w Max fliz i wyszłam zdegustowana obsługa . Jak zapytałam o paradyz pan odparł " nie zniżajmy się do tej jakości wyrobu  "a minę miał taka jakbym spytała o to czy ma w sorzedazy psie gowno .... jednocześnie zaproponował płytkę w cenie 79 zł gdy ja pytałam o tamtą Angi która kosztuje 100+ zł . Tacy niby Markowi a opoczno maja .....

marax

ktoś słyszałam o takich listwach podobno lepsze niż mdf http://przypodlogowe.pl/listwy-przypodlogowe-biale-poliuretanowe,c172.html
chce do salonu zamówić takie listwy maskujące karnisz od razu wzięłabym te listwy poliuretanowe jeżeli faktycznie sa ok https://www.creativa.sklep.pl/oslona-karnisza-lakierowana-biala-listwa-gzymsowa-lk-01m-p-279.html

mika

marax, ja mam takie listwy już 8 lat, dwa razy już malowane, polecam. W salonie mam teraz pomalowane na kolor ściany, w reszcie pomieszczen są białe.

marax

Ten mdf jest taki sobie skoro mówisz zw poliuretan lepszy to biorę

elve

marax, fajne te maskownice do karniszy. one maja jakies boczne zaślepki czy musza być montowane od ściany do ściany?

Kasia

Cytat: elve w 12 Sty 2017, 12:26:07
marax, fajne te maskownice do karniszy. one maja jakies boczne zaślepki czy musza być montowane od ściany do ściany?
elve masz jakieś okna nie od ściany do ściany? szukam inspiracji, chciałam regips, jedno okno mam od sciany do sciany a drugie tylko na części i się waham co zrobić :knuje:

golinda

marax, ja mam w wiatrołapie płyty 60x60, położone idealnie równie, nie przypominam sobie żeby dla fachowca była to jakaś filozofia.

golinda

Cytat: Kasia w 12 Sty 2017, 12:30:00elve masz jakieś okna nie od ściany do ściany?

takie że cała ściana w oknie?, czy jednak jest trochę ściany?

Kasia

Cytat: golinda w 12 Sty 2017, 12:31:17
takie że cała ściana w oknie?, czy jednak jest trochę ściany?

golinda, chodzi o zabudowę karnisza, o taką listwe maskującą.
O ule na oknie os sciany do ściany wygląda to super to przy oknie zajmującym tylko części sciany już mi sen z powiek spedza. Finał jest taki, że ja chce zasłonić karnisz na pewno, nie chce widocznego karnisza.


to slabo wygląda
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login




jedno okno mam takie i tutaj problemu nie ma bo mogę zrobić tak jak na zdjęciu, bez osłony ale karnisz tez niewidoczny
albo po prostu tam dac osłonę (osłona, regibs, zabudowa, zwał jak zwał, bardziej mi się podoba). mam dość wysoki salon.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Kasia

o tutaj dobrze widać ale zdjęcie mało inspirujące ;)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

Kasia, no własnie mam i potrzebuje maskownicy z zaślepką

Kasia

Cytat: elve w 12 Sty 2017, 12:40:51
Kasia, no własnie mam i potrzebuje maskownicy z zaślepką
ale że na zasadzie jak na tym zdjęciu z czerwoną maskownicą co wkleiłam powyżej czy coś innego?

marax

Cytat: golinda w 12 Sty 2017, 12:30:31
marax, ja mam w wiatrołapie płyty 60x60, położone idealnie równie, nie przypominam sobie żeby dla fachowca była to jakaś filozofia.
Ja mówiłam o 120x120 itp formatach

elve

Cytat: Kasia w 12 Sty 2017, 12:43:08
ale że na zasadzie jak na tym zdjęciu z czerwoną maskownicą co wkleiłam powyżej czy coś innego?

narazie myslałam własnie o czymś takim jak to czerwone, najlepiej żeby było z możliwościa pomalowania na kolor ścian
nie mam mozliwości wpuszczenia karnisza w sufit
rozwazałam karnisze dosufitowe, ale efekt może taki sobie, więc chyba wole bez firanek:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

#192
http://oswietleniowki.pl/karnisz-osloniety-sztukateria-z-listwa-lko4a,id3573.html
na zdjęciu się dało zrobić róg tylko materiał inny niz ten poliuretan . Tamten niby mocowany tylko na klej a ten na klej i wkręty.

Kasia

elve, wydaje mi się, że większość tych rozwiazań ma te zaślepki lub nawet zmiany toru itd.


no mnie to rozwiązanie jak to czerwone nie raduje wielce, z tego tylko powodu nnie mam tych karniszy od dwóch lat. :zly: ale chyba nic nie wykombinuje innego

marax

#194
Cytat: Kasia w 12 Sty 2017, 13:18:54
elve, wydaje mi się, że większość tych rozwiazań ma te zaślepki lub nawet zmiany toru itd.


no mnie to rozwiązanie jak to czerwone nie raduje wielce, z tego tylko powodu nnie mam tych karniszy od dwóch lat. :zly: ale chyba nic nie wykombinuje innego

zadzwon do sklepu zapytaj przecież tym robią całe sufity w koło więc musi byc opcja zmiany kąta

Justynna

Cytat: golinda w 12 Sty 2017, 12:30:31
marax, ja mam w wiatrołapie płyty 60x60, położone idealnie równie, nie przypominam sobie żeby dla fachowca była to jakaś filozofia.
mój T. sam też takie położył, a fachowcem nie jest ;)

marax

Dziewczyny no pisze chyba już 4 raz. Problem jest z formatem powyżej 100 cm a nie ze standardowym formatem 60x60 no :)

Justynna

marax, skoro mój T. nie będąc fachowcem położył 60x60, to 100 cm dla fachowca nie powinno być problemem. Dziwi mnie to trochę i tyle :)

OlaFasola

Cytat: marax w 12 Sty 2017, 13:43:24
Dziewczyny no pisze chyba już 4 raz. Problem jest z formatem powyżej 100 cm a nie ze standardowym formatem 60x60 no :)
no a ja napisałam, że mamy 120x120 i to też nie był problem, mam takie w kuchni, łazience i przedpokoju.

marax

zapewne są fachowce i Fachowce :)