SONAR: pomocy w szukaniu zdjecia sukni

Zaczęty przez elizapj, 17 Gru 2007, 22:50:15

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

W ramach ciagu dalszego badania kolekcji 2008, bylam dzis na koprzywianskiej i mierzylam wreszcie idealna dla mnie suknie!!! jeszcze jej jednak nie zamowilam bo czeka mnie jeszcze 1 sklep u tesciow; ale jesli z niego nici, to jestem umowiona, ze dzwonie po ta, kt dzis przymierzalam.
:arrow: i teraz histeria w domu, bo w necie nigdzie tej sukni nie ma!!! Pan zapisal mi, ze to SONAR, Pronovias. wiem, ze to nie przyszloroczna, ale myslalam, ze ewentulanie oznacza to, ze jest z 2007...a ja jej nigdzie moge znalezc:(
pomuszcie prosze, moze ktoras z Was ma ja w swoich 'archiwach'. Byla zupelnie prosta, cala z mikado, bez ramiaczek i z trenem.
jedyne sonary na jakie wpadam w necie, to albo model z 2004 (co mnie martwi, bo to brzmi staro..a Pan o tym , nie wspomnial), lub model z La sposy, ale zaden z tych nie wyglada tak jak ten, kt przymierzalam dzis:http://www.we-dwoje.pl/przepiekna;suknia;slubna;z;najnowszej;kolekcji;la;sposa,ogloszenie,4812.html ( ta z 2004, zalaczona, jest b podobna, ale ma jakas koronke czy gniecionke na wierzchu, czego ta moja dzis nie miala...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Dziwna sprawa, ja mam pod tą nazwą zapisaną taką suknię

[ Dodano: 18-12-2007, 09:21 ]
Źle zapisałam..to jednak La Sposa..
Imagine there is no hate

konwalia

Jeśli chodzi  niezgodności modelowe, to w salonie cymbeline oglądałam dwie prawie identyczne suknie, obie nazywały się Theatre, jedna była cymbeline, druga mystic. Różniły się minimalnie koronką i kwiatem na spódnicy.
Może w Twoim przypadku też tak jest?


foszek

Znalazlam tylko taka jak Ty.... Fotki troszke lepsze :-/

[ Dodano: 18-12-2007, 11:42 ]
http://www.tolain.com/jpn/gowns/pronovias/pronovias412.html

tachogti

Ja tez znalazlam tylko ta co foszek na jakiejs holenderskiej stronie..   ;-)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

elizapj

hmh
to jedyne co mi sie nasuwa, to to, ze ta nazwa powracala w wielu kolekcjach z roznych lat..
on cos zreszta takiego wspomnial, gdy sie nad suknia zachwycalam i mowilam, ze nie moge uwierzyc, ze tej sukni sama w necie nie widzialam wczesniej - mowil wlasnie, ze to tylko sprzedajacy suknie widza i wiedza jak producenci wracja do (prawie) identycznych modeli pod innymi nazwami, lub do identycznych nazw w innych modelach jak tylko minie kilka lat.
ale skad by mieli na koprzywianskiej suknie tak stara w tak dobrym stanie?:( ide do nich znow w czwartek wiec sie wypytam...ale w miedzy czasie ciekawosc mnie zezre...
a chcialam koniecznie miec jej fotke na przyszly tydzien, by jak bede u tesciow przymierzyc, moc porownac sobie i ostatecznie podjac decyje :cry: jesli u nich bym cos znalazla, to by byl najprawdopodobniej tez tylko 1 model; i ten 1 mialam bym przed oczami, a 2 (ten tajmeniczy sonar) na fotce..
a teraz du...a - chyba ze mi pozwoli sama suknie sfotografowac...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

A co to za salon? Mają oficjalnie pronovias w ofercie?
Imagine there is no hate

mika


inkageo

Czyli teoretycznie nie mają Pronovias w ofercie.. Coś kręcą.. Oni mają San Patricka, White One i Atelier Diagonal.. Może to komisowa suknia?
Imagine there is no hate

mika

inkageo, a no właśnie przecież oni nie mają tego w ofercie, ale z ciebie śledczy :-D  coś kręcą... może to san patrick jakiś nowy albo cuś :-?

ze_nitka

Może temu facetowi się pochrzaniło coś... a czwartek juz niedługo :)

elizapj

wlasnie wiem ze nie maja pronovias. i jakos jak wspomnial, ze to pronoviaska, nie spytalam sie jak to mozliwe..wiem, wiem brak refleksji ale tak bywa jak sie jest pod urokiem...a ja wlasnie bylam...

czwartek jak mowicie niedlugo wiec szydlo z worka wyjdzie

jedyne co moze byc logiczne to, to, ze traz pronovias nie prowadza, ale w 2004 moze prowadzili..o ile ten model, kt widzialam faktycznie jest z 2004...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

elizapj,  a wezze zadzwon tam i zrob wywiad :D "mierzylam taka i taka i zgubilam kartke z nazwa, a chce miec - co to za model i marka?" :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

Cytat: "inkageo"to komisowa suknia?
oni przyjmują w komis tylko suknie kupione u nich.

maroonbug

a moze to byla Pronovias 2007 Tirso:
http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=tirso&nr=1

wyglada bardzo podobnie. a nawet jak to nie ta, to Tirso niemal taka sama :)

iga56

#16
A interesują się eleganckie suknie ślubne czy może coś nowocześniejszego, bardziej ekstrawaganckiego?