sylwester 2016/2017

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 22 Lis 2016, 21:47:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

inka gdzie idziecie my się zastanawiamy nad pałecem obok ołdrzychowic. Nie chcecie popałacować ?


inkageo

W domu chyba robimy imprezę, bo goście się sami zgłaszają. Nie chcecie do nas wpaść?
Imagine there is no hate

inkageo

Imagine there is no hate

magdalinska

w tym roku u nas impreza, jakies 10-12osob

wrobelek0403

malutenka, hahaha, dogadałabyś sie z P, on najchetniej poszedłby spać, czym doprowadza mnie do rozpaczy ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

Ja już od lat nie świętuję sylwestra. Nie widzę powodu. Przespać mi się jeszcze nie udało, ale kiedyś na pewno.

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 24 Lis 2016, 20:02:45
malutenka, hahaha, dogadałabyś sie z P, on najchetniej poszedłby spać, czym doprowadza mnie do rozpaczy ;)
Bo my się wybawiliśmy za młodu i juz nam się nie chce lol lol
Za to lubię wstać w Nowy Rok wczesnie rano i przespacerowac się pustym Krakowem. I tylko wtedy jest fajnie jak spadnie śnieg.

wrobelek0403

malutenka, ja najchetniej wyjeżdzam w góry, nie potrzebuje mega imprezy. Pare razy wyciagnełam P, raz na wyjazdówke z moimi znajomymi do Czech, z dwa razy bylismy w Szczawnicy i swietowalismy północ na Bryjarce z widokiem na sztuczne ognie, a raz (w Lądku :D ) wstalismy wczesnie rano po całonocnej imprezie i poszlismy w góry :D ale było cudnie i te widoki :D

niestety od dwóch lat siedzimy w domu, a w dodatku pogoda jest ohydna i nie da sie nawet pojsc na spacer :/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 24 Lis 2016, 21:41:09wstalismy wczesnie rano po całonocnej imprezie i poszlismy w góry :D ale było cudnie i te widoki :D
raz w sylwestra poszłam o 22 spać, wstałam o 5, pojechałam w góry i wyszłam na Pilsko.
Poza tym ostatnie lat wyglądało tak:
-raz przyszła moja kumpela i do 2 graliśmy w Wiedźmina planszowego, zjedliśmy dużo dobrych rzeczy, ona pojechała do siebie, my spać
- ujaraliśmy się we dwójkę i graliśmy na PS2 w Soul Calibur 2, taką bijatykę fantasy
-rok temu mój chłop był po 20 godzinach w pracy bo coś serwerami robił, padł na kanapie i spał do północy, ja w tym czasie zafarbowałam włosy, nałozyłam milion maseczek, o północy obejrzeliśmy fajerwerki przez okno i spać.
Mamy to szczęście, że w bloku przestali wynajmowac mieszkania studentom czy innym balującym, cichutko i spokojnie przez całą noc (ranne zorze nawet o 5 juz nie wstają)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login