Lampa UV, semilac, hybryda - w domu - opinie

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 16 Paź 2016, 22:02:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

calla

wrobelek0403, kciuk osobno i reszta razem. Palce muszą płasko leżeć, żeby lakier się nie zlal.
On jest bardzo rzadki i sam nie zasycha, stad tez malowanie jest dużo łatwiejsze.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

wrobelek0403

calla, ok. w sumie na rekach nigdy nie robiłam, tylko nożną :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

Ja czekam aż wymyślą coś co będzie się nakładało jak hybryda/striplac, będzie tak wyglądało i się trzymało jak striplac a zmywało jak zwykły lakier ;)

golinda

Cytat: Angie w 17 Paź 2016, 13:10:34ja też miałam moment zachwycenia hybrydą, ale mi przeszło, bo ona mi odłazi.

nie odłazi, jeśli jest warstwa żelu pod spodem
i na stopach nigdy mi nie zeszła, a rzadko kiedy miałam żel

calla

Angie, osoby z chora tarczyca mają z reguły słabsze paznokcie i włosy, i to ma podobno wpływ na trwałość.
Ja miałam przez jakieś pół roku paznokcie w bardzo fatalnym stanie. Striplac trzymał się na niektórych 2 dni. Teraz wyglądają lepiej i lakier tez dłużej się trzyma.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

zwierzatko_mojej_mamy

no to się podłamałam, ok no, to pomalowanie z minutami suszenia to jeszcze dam radę, szczególnie, że od razu po wysuszeniu można machać łapą po dowolnym etapie, ale nie podejrzewałam, że kobiety se to robią same z własnej woli - to ściąganie... no niee... może, gdybym mogła raz se pomalować i ściągnąc sama, bez wydawania 200 pln i zobaczyła, czy to ma sens.. jestem w kropce lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

calla

zwierzatko_mojej_mamy, a dlaczego chcesz koniecznie hybryde?
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

zwierzatko_mojej_mamy

calla, chcę coś, co syzbko się maluje ;) i przez szybko znaczy, że może być z suszeniem, w momentach wielkiego emergency to machnę tylko base + kolor i połowę czasu mamy i można wychodzić i majtać łapami

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

calla

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 17 Paź 2016, 13:35:45
calla, chcę coś, co syzbko się maluje ;) i przez szybko znaczy, że może być z suszeniem, w momentach wielkiego emergency to machnę tylko base + kolor i połowę czasu mamy i można wychodzić i majtać łapami



No to poczytaj sobie o tym striplac. Ściąga się szybko i bez uszkodzeń. Albo kup sama lampę i susz zwykły lakier ;)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

zwierzatko_mojej_mamy

calla, no ale internet mówi, że lampa na zwykły nie działa ;/ to jak to jest?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

calla

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 17 Paź 2016, 14:09:18
calla, no ale internet mówi, że lampa na zwykły nie działa ;/ to jak to jest?

Moja działa. Może są różne??
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

golinda

no ale jak działa? przyspiesza schnięcie tylko

calla

Cytat: golinda w 17 Paź 2016, 14:35:06
no ale jak działa? przyspiesza schnięcie tylko

No bo o to chodzi zwierzowi.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

zuzia

Cytat: golinda w 17 Paź 2016, 13:15:38nie odłazi, jeśli jest warstwa żelu pod spodem
złazi razem z żelem

zwierzatko_mojej_mamy

no ale internety mówią, że niczego nie przyspieszy - lampa UV utawrdza i przyspiesza rzeczy, które są światłoutwardzalne ;D zwykłe lakiery nie są ;) są osoby, które używają zwykłych lakierów do robienia hybrydy łącząc bazę/top jedną kroplę z kilkoma koloru i wtedy to działa, ale wracamy do punktu wyjścia ze zdejmowaniem, bo to znów jest hybrydą w bazie, częsciowo w lakierze i hybrydą w topie ;D (im chodzi po prostu o zużycie starych lakierów przy posiadaniu zestawu do hybrydowych i lampy)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

Mi nie zlazi nic,  zwykle mam 2 tyg,  teraz krócej bo szalałam ze sprzątaniem.  Nie mam żelu pod spodem tylko jakiś super utwardzacz

golinda

Cytat: zuzia w 17 Paź 2016, 14:53:05
złazi razem z żelem

w życiu żel nie zejdzie sam! chyba że jest źle położony i powietrze pod spód się dostaje

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia


ziuta

#45
Cytat: calla w 17 Paź 2016, 13:39:26
No to poczytaj sobie o tym striplac. Ściąga się szybko i bez uszkodzeń. Albo kup sama lampę i susz zwykły lakier ;)
ja powiem inaczej - znajdź sobie, zwierzu, u siebie salon, który robi striplac, umów się raz i zobacz, jakie to fajne
ja odkąd zrobiłam pierwszy striplac nie chcę już niczego innego
trzyma się lepiej niż hybryda, nie niszczy płytki (a w każdym razie niszczy mniej niż hybryda, bo ja jestem z frakcji, że wszystko niszczy, dlatego regularnie robię sobie przerwy w striplacu), łatwo się zdejmuje, nic nie trzeba spiłowywać, możesz zdjąć w dowolnym momencie sama
spróbuj!

zwierzatko_mojej_mamy

ziuta, no ogólnie to masz rację, tylko ja jestem taka samosia, skórki i wszystko i kształt robię sobie sama, a jeśli coś potrafię sama, to nie lubię płacić za to i to niemało.. na dokładkę jeszcze czas dojazdu, pobytu i powrotu, to też mnie irytuje, gdybyś Ty mi robiła, to bym se przynajmniej kawę wypiła i pogadała, ja w salonach urody na takich zabiegach to dostaję nerwicy, zamiast się relaksować, na dokładkę nie wierzę, że to przetrwa tydzień nienaruszone, a mam tak, że najmniejsza rysa mnie wkurza, od razu bym zdarła i znowu iść i robić i płacić i czas tracić? :D

wiem, że jeśli raz nie spróbuję, to się nie dowiem, na pewno raz pójdę, ale nie jestem przekonana, że się pomylę jeśli chodzi o powyższe zastrzeżenia :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ziuta

zwierzatko_mojej_mamy, no ja wszystko rozumiem, ale ja Ci nie każę chodzić na stałe do salonu, tylko namawiam, żebyś poszła raz, spróbować
żebyś się przekonała czy Ci odpowiada efekt i że Twoje obawy są z dupy :D na striplacu bardzo trudno zrobić rysę (mnie się jeszcze nie udało), bardzo trudno też zrobić odprysk, jeśli już coś się dzieje, to najczęściej po tygodniu czy dwóch lakier odejdzie, odwarstwi się, jak naklejka i dotyczy to najczęściej jednego paznokcia, który był źle pomalowany (niezamknięty przód), jak masz zestaw w domu, to szybko możesz ten jeden paznokieć zdjąć i pomalować na nowo, bo reszta jest ciągle bez zarzutu
a jeśli jednak miałoby Ci nie podejść, to lepiej stracić kilka dych (u mnie manicure striplac kosztuje 56 zł), niż kilka stów za cały zestaw

aniak1211

zwierzatko_mojej_mamy, ja sama sobie robilam hybryde,teraz do pracy nie moge:(.   Ale nigdy nie kladlam zelu pod,lepiej kupic sobie lampe led,wtedy wystarczy 30 sec. na utwardzenie hybrydy,jak masz dobre lakiery to nic nie splywa,wazne by nakladac cieniutkie warstwy,lampa tunelowa czy mostek i wkladasz cala dlon a nie kciuk osobno;) na allegro pewnie znajdziesz niedrogie lampy. Ja uzywam semilac,cnd a ostatnio kolezance nakladalam indygo,dobrze kryja,dlugo sie trzymaja,nie polecam bazy witaminowej semilac bo odpada.  Prawda jest ze przy chorej tarczycy slabiej sie trzyma. Mialam tez kilka tanich hybryd z chin;) tez dobrze sie trzymaly:). Dobrze jest delikatnie zmatowic plytke blokiem,dobrze przemyc cleanerem,nie wyjezdzac na skorki.  Jak tylko mam okazje to sobie robie,jak zmienie prace to napewno bede dalej sobie robila:)

zwierzatko_mojej_mamy

no to chyba jednak kupię, dzisiaj byłam w domu o 16:45, paznoty najbliżej do 19:00, poleciałam w te pędy i pani niestety kończy właśnie hybrydę i idzie do domu, kazała se zadzwonić - no to stanowczo nie jest moja wizja szybkiego manicuru lol lol już wystarczy mi gonienia na czas do księgowej do 16:00, na karaty, sraty, zakupy lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl