Jak usadzacie gości??

Zaczęty przez eva_luna, 11 Sie 2007, 17:58:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Może pomyśl nad tym, bo inaczej będą musieli sprawdzać na listach zbiorczych. Na weselu kolegi D. był inny patent - przy wejściu dostawało się kopertę z numerem i symbolem stolika, a potem kelner odprowadzał grupami do stolików.

Kasia

u nas zbiorcza lista przy wejściu sprawdziła się znakomicie - wszyscy z wyjatkiem mojej mamy wiedzieli gdzie usiąść lol

effik

Cytat: Kasia w 06 Maj 2009, 17:32:50
u nas zbiorcza lista przy wejściu sprawdziła się znakomicie - wszyscy z wyjatkiem mojej mamy wiedzieli gdzie usiąść lol

:D

aga.ant

#28
Effik dobrze, że odświeżyłaś wątek, bo ja też jestem w trakcie sadzania gości.

Nasze ustawienie stołów będzie takie: duży stół 28 osobowy i 5 stołów po 12 osób. Przy duży stole my i wszyscy młodzi i nasi znajomi, przy pozostałych rodzina według pomysłów naszych mam :) tak się dobrze złożyło, że rodzina mojego A. zajmie 2 stoliki a moje rodzina 3 pozostałe więc nie będzie niepotrzebnego mieszania towarzystwa. Jedyne mieszanie będzie wewnątrz rodzin :)
Na strefie znalazłam program Perfect Table Plan - program do sadzania gości, można świetnie się nim bawić, zaznaczając kto kogo lubi itp :) Wadą jest, że po 14 dniach darmowej zabawy trzeba kupić licencję, żeby w pełni z niego korzystać :( Jak się nie kupi to można usadzać tylko 30 gości.
Oprócz tego planuję na stołach postawić wizytówki z nazwiskami gości, a oprócz tego zrobię tablicę ogłoszeń ślubnych, gdzie m.in. będzie rozrysowane kto, gdzie siedzi.  :dance:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

Jak wysadzacie byloby ciekawiej :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

U mnie było chyba z 5 stołów po +/- 16 osób chyba, z winietkami.

Przy stole głownym - ja z M., świadkowie, rodzeństwo z "przyległosciami", i najbliźsi przyjaciele.
2 stół - moja rodzina
3 stół - rodzina M.
4 - moi znajomi
5 - znajomi M.

Koncepcja sprawdziła sie doskonale.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login