damkowa stylizacja cywilna

Zaczęty przez damka, 04 Lip 2016, 16:11:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

mam zdjęcia juz swoje, ale nie umiem, a  w zasadzie w pracy nie mam jak , zmniejszyć. Ktoś pomoże ? :) 

golinda

ja wstawię te co mi wczoraj na fb wysłałaś, ok?

damka



golinda

jeszcze jedno zbliżenie na plecy

damka

no widać,  że sporo trzeba zwęzić w tali... ale to drobiazg.

Kasia

bardzo mi się podoba, widać ze za duża więc pewnie po zwężeniu efekt będzie jeszcze lepszy :)

salsa

super ! bardzo mi się ;podoba

a pokaz mieszkanie ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

piekna sukienka, taka nietypowa :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka

pokaże, jasne, tylko muszę zdjęcia zrobić :)

aniak1211


niewiemjaka



damka

słuchajcie a co Wy na to by paseczek w taki przerobić na inny kolor (blady róż, szary czy wręcz granatowy) ? Tak by nieco ten biały kolor wyluzować, wszak to będzie ślub cywilny :) wtedy będzie mi łatwiej buty dobrać :)


niewiemjaka

Paseczek pasuje do kokardy,
Poprzymierzaj rozne kolory (tasiemki zwykle kup ) zrob zdjecia, bo niekoniecznie sie to polaczy z kokarda ..
A takich kiecek z innym kolorem paska to bylo  sporo
Przymierzylabym z jakims jasnym rozem, bladym rozem, szarym, srebrnym, seledynowym, morskim, takimi jasnymi

zwierzatko_mojej_mamy

Jestem na nie, ale na zasadzie inżyniera mamonia lol lubię pasy, które juz widziałam ;) pokaz poglądowe na sobie to sie wypowiem ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

damka

#42
ja to nie jestem pewna czy kokarda przetrwa ;) nie mam przekonania jeszcze, ale może to sie zmieni.

A czy waszym zdaniem szukać czegoś  na głowę?

golinda

masz krótkie włosy, więc dałabym albo kwiat albo fascinator

niewiemjaka

ja bym spróbowała z kwiatem

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Pięknie! Zostawiłabym biały kolor i oczywiście kokardę też :)
Imagine there is no hate

mayagaramond

Pieknie! I też odkryte plecy. Bardzo mi się podoba.

Ja do swojej tiulowej spódnicy miałam pasek z filcu, żeby przełamać tiul.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ishka82

pięknie :) kokarda być musi ;) paseczek, hmm, sama nie wiem, musiałabym zobaczyć ;) i we włosy kwiat :D

damka

Podbijam wątek  no po miesiącu znajomości za miesiąc wychodzę za mąż  😀 to nie żart.  W czwartek  jadę  dopasować sukienkę.  Teraz  potrzebuje  łańcuszka  na plecy  i chyba  na tym zakończę  temat  ozdób.  Co sądzicie?  włosy  odrosły wiec jest nieco więcej   
możliwości, ale czy coś wpinać?