Polecane plecaki - dla pierwszaka

Zaczęty przez mobka, 02 Lip 2016, 12:23:21

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

Dobra, nie znalazłam wątku o plecakach przez szukajke, co wasze pierwszaki miały i jak się sprawdziło?
Podobają mi się 3 modele z topgala, ale cena trochę przeraża - dobrze ze Kuba ma urodziny w połowie sierpnia ;)

Angie

#1
Mobka Lena ma topgala i polecam.p
Plecak po roku używania wygląda bardzo dobrze nic się nie pruje.

mobka

#2
Angie, pamiętam, że Ty gdzieś stacjonarnie jeździłas w Warszawie. Gdzie to było?

marax

#3
Mobka ja mam 3 plecaki. ten z rossmana, scout i firmy beckmann . Zdecydowanie beckmann jest najlepszy. Laura nie chce nosić takich sztywnych a beckmann ma pas biodrowy http://beckmann.pl/

zwierzatko_mojej_mamy

#4
czy możemy wydzielić wątek o plecakach?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rubin04

#5
Mobka my mamy z tej firmy Maciejewski czy jakos tak. Barzo zadowolona jestem  nic nie poprzecierane itd. A cvyba duzo tansze niz Topgal. Mamy tez piornik z tej firmy i tez ok.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

#6
Zwierzątko, dla mnie można.

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

ja tego rossmanowego nie polecam.

zuzia

Cytat: sputnik w 02 Lip 2016, 20:12:07
Dlaczego? (Od wczoraj interesuje mnie temat plecakowy;) ).
nasz się popruł, reklamacja niby uwzględniona ale kasy oddali połowę bo niby druga połowa na wyprawkę co tam była (ale miałam całą niewykorzystaną - bo średnia - to przyjąć nie chcieli).

marax

Wiecie patrzcie aby plecak miał wyciągany stależ aby moc go wyprać. Te sztywne sie do pralki nie nadają i pozostaje pranie ręczne . Laura zalała tego rossmanowego atramentem i pranie ręczne to średni pomysł. Ten beckmann wsadzam w pralke i mam spokój. Ja kupiłam go jako drugi plecak używanego za 20 zł ............. ( nowy kosztuje 300 ). Teraz mam zamiar kupić taki nowy bo jest bardzo fajny.

marax

Cytat: sputnik w 02 Lip 2016, 20:12:07
Dlaczego? (Od wczoraj interesuje mnie temat plecakowy;) ).
wiesz sam plecak bardzo ok nam się nic poza zalaniem atramentem nie stało. Przemyślane przegródki wszystko sie mieści. Cena bdb.

zuzia

Michała Herlitz ze sztywnym stelażem mi się do pralki zmieścił :D

marax

Cytat: zuzia w 02 Lip 2016, 22:19:13
Michała Herlitz ze sztywnym stelażem mi się do pralki zmieścił :D
to musisz miac jakąś większą mi nie wchodzi. Serio ten beckmann super tylko cena nowego przeraża. Ma ten pas biodrowy więc fajnie się trzyma ergonomiczne plecy.

zuzia

Cytat: marax w 02 Lip 2016, 22:20:42to musisz miac jakąś większą mi nie wchodzi.
możliwe. bo moja ma 6 kg załadunku a tylko 33 cm, więc może drzwiczki ma większe.

Kasia

Michał miał ten z rossmana. Plecak ok ale po roku użytkowania widać ze trochę jest podniszczony.
Co do ceny to dziewczece (bo one zostały) były całkiem niezle przecenione pod koniec sierpnia chyba. Opłacało sie kupic.
Ale rossmannowe rzeczywiście sie potrafią popruc. U nas ta środkowa przegródkach sie odprula (nie lubiłam jej wiec nie narzekalam ), mojej siostry córce tez sie porul, wymienili na nowy.
W ogóle w Auchanie były fajne plecaki, 1 września -50 %

U Michała w klasie raczej tańsze wersje królowały ;) te rossmannowe i podobne innych firm. Widziałam ze wszystkie do końca roku w przyzwoitym stanie dotrzymały, moze nie w idealnym ale raczej nie straszyly :)

marax

#16
Moim zdaniem opłaca sie poczekać do konca sierpnia bo sa duże przeceny. rossmanowego kupiłam duzo taniej coś koło 90 zł. Tp taki plecak na rok i do wymiany.

zuzia

M. ma ten z tego roku, kupiony w połowie roku. więc raczej poczekamy do wyprzedaży.

marax

#18
Cytat: zuzia w 02 Lip 2016, 22:29:20
M. ma ten z tego roku, kupiony w połowie roku. więc raczej poczekamy do wyprzedaży.
ja mowie o pierwszakach bo wiadomo że pierwszak musi miec plecak nowy :) presja jest pewnie silna juz w lipcu :)

Kasia

Nawet do września warto poczekać :)

ishka82

jak ja się cieszę, że u nas plecaki są częścią mundurka i wszyscy mają takie same...nie wypasione, ale jeden problem z głowy :) ciekawe, czy zerówka już dostaje plecaki, czy nie...pewnie zaszelejemy z piórnikiem, by Domi dopieścić :D

elve

Anki rossmanowski wytrzymał i jest w całkiem niezlym stanie
topgale są duże, dla mojej Anki za duże

golinda

Ninka ma taki tornister:

http://www.spartoo.pl/Ikks-LONDON-x451449.php

mnie się bardzo podoba, jej się sprawdza, pakowny, ma usztywniane plecy, ale nie całkiem sztywne. i ma rozmiar dla takiego malucha idealny.

jo_miekka

sputnik, w tej szkole na Smoleńsku?

jo_miekka