Stylizacja Beesok - i lekkie zalamanie slubne mnie jednak nie ominie :(

Zaczęty przez beesok, 09 Lip 2008, 20:33:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

beesok

Cytat: mayagaramond w 29 Lip 2008, 23:33:13
Cytat: siog w 24 Lip 2008, 11:10:46
Cytat: elizapj w 24 Lip 2008, 10:42:36
Cytat: beesok w 23 Lip 2008, 22:13:54
szukalam pretekstu zeby wreszcie zamowic te buty :))))))))))))))))))))))))
wydalo sie po co beesok za maz wychodzi ;)  ;D ;D ;D

;D ;D ;D ;D lol
w takim razie moglabym jeszcze raz :)

btw czy to sa te same monolos, ktore Carrie skradziono z jednej house party jej znajoma musiala odkupic?

haha, to jeden z niewielu odcinkow z SATC, ktore znam i akurat bardzo mi sie podobal  :)





Dziewczyny zebyscie wiedzialo ile zachodu bylo z tymi butami  :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

Mowie Wam odbilo mi kompletnie - slub dziwne rzeczy robi z umyslem :)))) no ale przymierzylam je do suknie z kolczykami i sa poporstu boskie :)



elizapj

czesc beesok, ja juz dzis skladam ci zyczeni slubne;) bo sie obawiam ze w dniu waszego slubu nie bede miala dostepu do netu.
nasza podroz poslubna co prawda dopiero od weekendu ale wyjazd na nia zaczyna sie juz jutro o swicie.

rozplanuj sobie dzien zawczasu, porozsylaj wszytskim ich zadania, by kazdy wczensiej wiedzial jak Ci ma pomoc i b CI juz glowy tego dnia nie zawracal pytaniami...tak bys ty juz w dniu slubu mogla zajmowac sie tylko soba:) reszta ludzi zazwyczaj chodzi jak w zegraku tego dnia, wiec nie ma sie o co obwiac;) napewno wyjdzie cudownie:)
bede o Was myslec:)
i jesli mi przeslesz moze na maila jakis ulamek fotek to wtedy predzej zaspokoje ciekawosc jak to wreszcie wypadlo:)
duzo milosci i spokoju
buziaki!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

Jak juz z suknia rozwiazalam sprawe to myslalam, ze z wszystkim innym pojdzie w miare gladko ...niestety :(
dzisiaj bylam na probie fryzury - 3 godziny krecenia, suszenia i modelowania a teraz siedze przy komputerze a na glowie mam cos (bo "fryzura" tego nazwac nie mozna) co wyglada gorzej niz moje wlosy po silowni albo po wstaniu z lozka (nie przesadzam!!!!)
Na szczescie facet byl w miare wyrozumialy bo wrocilam do niego po godzinie i mowie ze z takim kalpmnietym czyms na glowie nie mam mowy zebym gdziekolwiek sie udala a juz na pewno nie na slub ---wiec w przyszlym tygoniu znowu proba i bedziemy ukladac tylko gruba szczotka i ewent. na bardzo grubych walkach zeby dodac objetosci.

Dziewczyny jezeli macie zdjecia fryzur rozpuszczonych - ladnie uczesanych dlugich w stylu amerykanski blow dry - gladkie, puszyste  lekko wywiniete/podkrecone - nie wiem jak to opisac - elegancko ulozone dlugi rozpuszczone wlosy to bede bardzo wdzieczna :(

Zamowilam welon - po dluzszych dywagacjach bedzie jednak krotki!!!!!! Do wysokosci lokci z tylu jedna wartswa i na twarz potem to sie podniesie i beda dwie warstwy z tylu. Juz mi sie nie chcialo cudowac szczegolnie ze nie chce zadnych ozdob ani koronek a mama stwierdzila ze w takim razie po co mi dlugi tiul z tylu skoro on i tak nie bedzie "oiekny" a tyl sukienki jest owaszem ladny...dla przypomnienia moja suknia to Rita na www.peterlangner.com
Czy uwazacie ze podjelam dobra decyzje?


Kwiaty - tu tez mialo byc inaczej i w budzecie potem sie okazuje ze jednak budzet nie wystarczy i tego typu , poza tym moze ktoras mi powie ktore kwiaty w kolorze FUKSJI albo intensywnego rozu sa dostepne w sierpniu???

Mi kwiacairka z tanszych sezonowych poleca gozdziki (purpurowo fuksjowe) albo kwiaty gladioli (be zlodyg) i odradza roze.......
do tego elementy storczyka (bedzie ich wiecej w moim bukiecie i na naszym stole)

Jakie Wasze przemyslania na ten temat? Zalezy mi bardzo na intensywnym kolorze kwiatow....

:( wykonczona jestem :(
dzieki z gory za rady :)

siog

Beesok spokoj, oddychaj gleboko!!!!!!

bedzie dobrze!
czy kwiaty szukaszdo bukietu czy ogolnie na dekoracje? gozdziki sa przepiekne! zdecydowalabym sie na nie. Na dekoracje moga byc tez hydrangea, gladiola (?) wymieszane z fuksjowymi gozdzikami.

z welonem ok, nie martw sie juz!

elizapj

beesok bedzie ok na serio. kwiatami do dekoracji siemocno nie przejmj to tylko tlo i malo kto na to zwrci uwage, chyba ze beda b brzydkie....wiec jesli beda ladne to juz mniejsza oto co tam bedzie na serio:)
moje druhny mialy gozdziki i wygladlao slicznie:)
staraj na tyle na ile mozesz myslec pozytywnie i bedzie git. zobaczysz:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

adrianna79

beesok.... bedzie wszystko dobrze.. najwazniejsze zeby wasze cale zycie bylo udane.. wesele to tylo wesele... nie ma co sie za bardzo przejmowac!!!!! wiele osob ma piekne wesela a pozniej nieszczesliwe zycie... relax!!!!

beesok

Dziewczyny dzieki za slowa otuchy - juz mi lepiej bo choc wiele jeszcze malych rzeczy do zrobienia to jakos to powoli ogarniam i jestem zadowolona z efektow poki co wiec mam nadzieje, tylko ze pogoda bedzie ladna i wszystko chyba pojdzie gladko!

Wlasciwie to juz sie nie moge doczekac!!!!

;D ;D ;D brawo brawo brawo jupi jupi jupi :ag: :ag:

elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

aaaaaah przepraszam strasznie zagoniona jestem ;) mialam dzis nerwowy dzien bo dowiedzialam sie ze ma lac w sobote :(((( i caly czas zalatwiam alternatywy dla mojej pieknej open air ceremonii ale juz powoli staram sie wrzucic na luz i nie przejmowac sie kazdym drobnym szczegolem - oczywiscie nie obylo sie bez rodzinnych sprzeczek i dramatow ale chyba wszystko sie uspokoilo - czesc znajomych juz przyjechala i sa bardzo zadowoleni, rodzina z hiszpanii zachwycona wiec mam nadzieje, ze wszystko pojdzie dobrze
obiecuje pelna relacje w niedziele jeszcze przed wyjazdem :P
trzymajcie kciuki za mnie!!!! :)

fasolka1980

Beesok - Pewnie, że będziemy trzymac kciuki!


Juz sobie wyobrażam jak pieknie wyglądasz :roza:


panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mika


Kasia

trzymam mocno zaciśnięte i sie relacji nie moge doczekać :)

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zosia2007


dagi

url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]



elizapj

hahah
dobrze ze mi sie wszystko pochr_ilo ;) bylam przekonana, ze Was slub byl w zeszla sobote. stad dopytywalam sie o relacje.
prognoza sie nic nie przejmuj. bo to ta jedyna rzecz, kt nie dasz rady kontrolowac. ale ale..mozna sie przygototwac.
caly tydzien przed naszym slubem byla piekna pogoda, i jedyny dzien na jaki zapowiadane byly deszcze to wlasnie sobote:( nawet na niedz zapowiadali piekne slonce i cieplo. doslownie 1/7 deszcz:(
ale Tata kupil piekne wielkie parasole, kt potem okazaly sie niekoniecznie. wiec moze wy tez kupcie!!!;)
i bardziej niz na descze patrz na wilgoc...bo to wplynie na makijaz i fryzure. i oba mozna odpowiednio dostosowac pod duza wilgoc:)
trzymam przemega mocno kciuki!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wredotka