Torebka dla PM

Zaczęty przez ze_nitka, 25 Sty 2008, 15:43:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ze_nitka

Pytanie do dziewczyn, które mają ślub za sobą (i tych co będą miały z resztą też)...
Czy miałyście/będziecie mieć jakąś torebkę w dniu ślubu? Przy ołtarzu na zdjęciach nigdy nie widzę niczego takiego. Jak to w praktyce wygląda?

mika

ja nie miałam, nie była mi do niczego potrzebna, wszystko co było potrzebne miała świadkowa i mama w torebce, ale wiem że Inka miała - bardzo ładną z resztą :mrgreen:

Kasia

w kościele przy ołtarzu nie będzie ci potrzebna bo przecież makojażu i tak nie poprawisz ;)
a chusteczkę niech przyszły ma w kieszeni :)

ale torebka na skarby sie przyda

w trakcie ceremoni niech sobie leżu w aucie a na sali gdzieś w pobliżu

ze_nitka

Zastanawiam się nad tym czy kupować jakąś torebkę na całą masę "niezbędnych" rzeczy, czy zapakować się w moją (czarną ;) ). Wiadomo że żadnej torebki nie zatargam pod ołtarz, zostanie w samochodzie, albo przy mamie (świadkowej też nie obładuje tobołem - ona też będzie trzymać wiązankę itp).

Po napisaniu wątku wpisałam w google "torebka panny młodej" i znalazłam pokaźną liste rzeczy, które mogą sie przydać a ja nawet o nich nie pomyślałam... (zapasowe pońchochy, chusteczki, tampony... ) i z taką lista to na pewno do żadnej typowo ślubnej się nie zmieszczę...

Wolę nie rozlokowywać się po torebkach mamy czy świadkowej żeby potem nie zawracać nikomu głowy np.: tamponami

Kasia

uszyj sobie biały worek ;) taki jak w szkole na kapcie ;)

ze_nitka

Cytat: "Kasia"uszyj sobie biały worek ;) taki jak w szkole na kapcie ;)
:mrgreen:
sugerujesz, że to problem z serii durnych? :P ja myślę że to śmiertelnie poważna rzecz, jak każda dotycząca ślubu i wesela ;)

zuzia

ja miałam taką. Kupiłam ją z jakimś zestawem kosmetycznym clinique specjalnie w tym celu (ok. roku przed ślubem, ale z myślą o nim, kosmetyki też sie przydały :D ale pretekst był).
miałam tam pierdołki typu błyszczyk, chusteczki, telefon (bo teściowie ze stanów dzwonili), reszte miałam w pokoju hotelowym (piętro wyżej).

salsa

Cytat: "ze_nitka"Jak to w praktyce wygląda?
ja nie miałam:) miałam świadkową, ktora zarządziła, ze ona bedzie miała w torebce wszytsko co potrzeba. Sprawdziło się to swietnie, bo ja nie musiałam mysleć o róznych drobiazgach a jak cos chciałam to Aga była pod rtęką-na jej slubie gdzie ja byłam swiadkową zrobiłysmy dokładnie to samo. PM nie ma głowy do takich rzeczy na slubie i dobrze kiedy moze liczyc na swoją przyjaciółkę:)

[ Dodano: 25-01-2008, 16:32 ]
Cytat: "ze_nitka"(świadkowej też nie obładuje tobołem - ona też będzie trzymać wiązankę itp).
tobołem:):):) alez co tY tam potrzebujesz do tego koscioła? w zasadzie to nic co nie zmiesci sie do torebki świadkowej:):) a takie rzecz\y typu nici to miała moja Mama:)

[ Dodano: 25-01-2008, 16:33 ]
Cytat: "zuzia"reszte miałam w pokoju hotelowym (piętro wyżej).
ja tez:) a wejscie było od ogrodu, wiec jeszcze bliżej:):)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

siog

bardzo chcialam miec ale w koncu  nie znalazlam :-(  zamiast bukietu, jako dodatek...

wszystkie rzeczy niezbedne mialy moje druhny ktore mialy zlote kopertowki i zamiast bukietu mialy tylko korsaze z kwiatow.

aniak1211

A ja mysle ze to zbedny wydatek.
Ja mialam wszystko w reklamoweczce ktora mialam za soba,za dekoracja byla powiedzmy polka o ktorej nikt nie wiedzial i tam wszystko bezpiecznie sobie bylo.

spragnienie

Ja nie będe miala torebki, raczej dam coś siostrze..
btw, widzialam zdjęcia swojej koleżanki, która biedna w stresie, cala msze trzymala torebkę i chusteczkę w ręcę, namiętnie je ściskając i dopiero przy wymianie obrączek się zorientowała, że musi coś z tą torebką i chusteczką zrobić szybko i najlepiej tak, żeby na filmie nie było tego, w tak strategicznym momencie, widać:)

gioseppe

ja nie brałam torebki

a na weselu miałam kosmetyczkę w pobliżu ale itak z niej praktycznie nie korzystałam
ale dla swietego spokoju warto miec chociazby plasterki na opuchniete palce swiadkowej :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

marek22

#12
Wszystkim zainteresowanym polecam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego Bigordi z różnymiwieloma torebkami i akcesoriami dla kobiet, Torebka jest dodatkiem, który sporo zmienia w całej stylizacji.