28 dni

Zaczęty przez ishka82, 28 Lip 2008, 17:15:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve

justynaaaa2 obserwuj cykle, przynajmniej będziesz wiedziała kiedy wypadnie okres, poza tym to fajna rzecz poprostu wiedzieć

no i jesteśmy jeszcze my, pomożemy, zdiagnozujemy  :point_lol:

justynaaaa2

martullek no właśnie gdzieś mi mignęła info, że ty też tam zawitałaś, więc się chyba odważę, nie będę sama taka niewtajemniczona  :blush:
elve no ja właśnie na to liczę, że będziecie pomagać, żebyście mi tylko jakiejś ciaży nie wywróżyły z tych wykresów  :mocking:

elve

justynaaaa2 ciążę to sobie możesz sama zafundować co najwyżej (przy peanym udziale drugiej połowy)
nam nic do tego :P

justynaaaa2

elvelve w takim razie mam już pierwsze pytanie  :blush: zarejesterowałam się, aktywowałam i teraz to chyba muszę czekać na okres czy tam można zacząć wcześniej ????? boże jakie to skomplikowane na początku  :crazy:
aaa no ii muszę jutro termometr owulacyjny kupić :) i mam już mierzyć i wpisywać czy czekać?

elve

ja mierzę zwykłym rtęciowym, sprawdzał się

a który to dzień cyklu?

justynaaaa2

dzisiaj mam 38 dzień  :crazy: długo i w sumie niebawem powinnam już dostać ale nie mam pojęcia kiedy i żadnych objawów nie czuję

elve

to ja bym poczekała z zakładaniem cyklu do pierweszego dnia miesiączki
do tego czasu poczytaj sobie, doszkol

może potrenować "na sucho" mierzenie temperatury
jeśli masz ochotę to zmacaj szykę, jeśli to koniec cyklu to jest spora szansa, ze będzie nisko i twarda, więc łatwa do nauki

justynaaaa2

no to poczekam :) dzięki za rady  :beer:

ishka82

justynaaaa2, przyjmij zaproszenie ode mnie ;)

martullek

Cytat: ishka82 w 22 Sty 2009, 20:10:09
justynaaaa2, przyjmij zaproszenie ode mnie ;)

i ode mnie :)

justynaaaa2

a nie przyjęłam????? :knuje: idę luknę w takim razie ;)

martullek

Ty nas zaprosiłaś i nas masz, ale my Ciebie nie, dopóki nie zaakcpetujesz znaszych zaproszeń

justynaaaa2

no to chyba już  :blush:

ishka82


Agaaa

to ile juz nas jest na 28dni.pl?:)

magdalinska

cholera, musze sie za to wziac, ale: nie mam termometra, nie wiem nawet jaki kupic, nie mam czasu tego wszystkiego poczytac... kopnijcie mnie w dupe, byle mocno ;)

justynaaaa2

magdalinska dawaj dawaj ja cię kopię i to mocno  :spank: ja też walczę z tym cholernym termometrem i czekam na okres  :knuje: i do dzieła :) będziemy razem rozgryzać wykresiki  ;)

elve

magdalinska ja mierze zwykłym rtęciowym, jakos udawało mi się całkiem przyzwoite wykresy wyrysować

a poza tym co za problem do apteki po termometr się pofatygować?

magdalinska

elvelve ja sie tak strasznie rozleniwiłam, nawet tego mi sie nie chce.... poza tym nie po drodze mi - pracuje na zadupiu ;) a tak w ogole, to mysle sobie ze to taki pretekst, bo nei chce mis ie codziennie wstawac o tej samej porze.............  :headbang:

elve

magdalinska a zwykłego nie masz? poza tym kto powiedział że masz wstawać?

ja mam taki system:
używam budzika z 6 min drzemką, w tym czasie mierze
a potem wracam do spania :)

ishka82

Cytat: elvelve w 23 Sty 2009, 12:38:48
magdalinska a zwykłego nie masz? poza tym kto powiedział że masz wstawać?

ja mam taki system:
używam budzika z 6 min drzemką, w tym czasie mierze
a potem wracam do spania :)
To bardzo dobry system :)
magdalińska, termometry pożądne elektroniczne owulacyjne są na Allegro ;) Znaleźć Ci aukcję jakąś? :point_lol:

wrobelek0403

mam termometr i zabieram się za mierzenie jak pies do jeza ;D

mam pytanie - czy ten serwis jest zupełnie dyskretny - zadna pindzia nie bedzie analizowac moich wykresików?????
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

wrobelek0403 masz opcję zastrzeżenie dostępu tylko dla "przyjaciółek", "przyjaciółki" sama wybierasz/akceptujesz

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

off topic - jak widze te "28 dni" to mi sie ten horror przypomina....