Inspiracje łazienkowe

Zaczęty przez inkageo, 13 Sty 2008, 12:40:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

abkasia

#150
 what

zuzia

inkageo
znalazłam pare umywalek z szufladami dla Ciebie. Jak zgram z aparatu to wrzuce.

inkageo

Imagine there is no hate

mika

wiedziałam że znajdę i znalazłam, są tapety specjalne do łazienek z włókna szklanego
http://dom.gazeta.pl/Ladny-Dom/1,61600,252838.html
lyub winylowe
http://porady.kolo.com.pl/jakie-materialy-wykonczeniowe.html

inkageo

Dzięki :) Sprawdzę z czego są te moje AS Creation, może winyl :) Bo z włókna szklanego to jest bardzo ubogie wzornictwo.
Imagine there is no hate

inkageo

Sprawdziłam, te które wkleiłam są winylowe :)
Imagine there is no hate

mika

to w takim razie będą się nadawać do łazienki.. czytałam jeszcze kiedyś o takich tapetach które się nazywają bodajże natryskowe, ale do ich nakładania potrzebna jest ekipa ze specjalnym sprzetem ale za to mogą ci zrobić na ścianie co Ci się tylko zamarzy i zalecane jest to przede wszystkim do miejsc gdize jest duża wilgoć

mayagaramond

Z innej beczki - pisalyscie tu kiedys o myciu kabin. Nie wiem jaka macie powloke, ale np. u mojej tesciowej mozn ato tylko zmywac woda i wytrzec do sucha, inaczej sciera sie powloka i widac zacieki.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Nam do kabiny kazali kupić specjalny środek produkowany przez tą samą firmę co kabiny i tylko tym myć.
Imagine there is no hate

jo_miekka

a ja kupiłam ORO
nie ma szans mojej kabiny umyć samą wodą, ten osad z mydła jest zbyt cwany na to...

zuzia


katgoli

Inka przeczytalam Twoj watek....jezeli moge Ci cos doradzic to radze ci kupic bardzo porzadna szafke pod umywalke...zwroc uwage na zawiasy i domykanie szuflad....my mieszkamy ponad rok w naszym domu szuflady w lazience sa otwierane po kilka razy dziennie i nic sie z nimi nie dzieje...wydalismy wielka kupe kasy na nasza umywalke z szafka ale jestesmy nadal bardzo zadowoleni....
wiem ze jestes na etapie zamawiania u stolarza wiec zwroc uwage na czesci mechaniczne i dokladnie z nim ustal czego chcesz...

tak wyglada moja -ja mam bez szafki lustrzanej i w ciemnym brazie

inkageo

Dzięki :) Jeszcze nie zamówiłam u stolarza, bo coraz więcej osób mi odradza.. Chyba wezmę tą szafkę z koła (caprice)..
Imagine there is no hate

katgoli

Ja nie odradzam wrecz przeciwnie ja rowniez planuje pare rzeczy zrobic u stolarza radze tylko poszukac naprawde dobrego-moze wybierzesz sie do Dobrodzienia. U stolarza mozesz sobie zamowic cos bardzo indywidualnego dostosowanego na Twoje potrzeby.

A tu jeszcze cos z kolorowych lazienek (szafka z tego co pamietam robiona u stolarza)


inkageo

W Dobrodzieniu zamawialiśmy nasze meble kuchenne, ale chyba skórka nie warta wyprawki przy małej szufladzie ;) Porządni stolarze wykonują duże zamówienia i mają dłuuugie kolejki..
Imagine there is no hate

inkageo

Bardzo fajna ta łazienka ze zdjęcia :)
Imagine there is no hate

eva_luna

z rozu widzialam to, choc wiem, ze nie jest to ostry roz. jesli chodzi o intensywne kolory to najpopularniejszy jest chyba zielony.

eva_luna

hmm dopiero pozniej doczytalam, ze Inka stajesz na czerwieni z szaroscia:) Widzialam na zywo kafle, ktore wybralas. Sa bardzo ladne ale maja jedna wade- przez to, ze sa falowane moga byc trudne do utrzymania w czystosci- woda nie bedzie splywac tylko sie na tych falkach zatrzymywac.
A czerwona mozaike dostaniesz w kazdym hipermarkecie budowlanym. Czerwona wyglada bosko (my wlasnie polozylismy ja w kuchni i czekamy teraz tylko na meble do niej )

inkageo

Niestety wszystkie mozaiki które oglądaliśmy miały inny odcień niż czerwone hommy.. Nie martwię się specjalnie o zabrudzenia w rowkach, bo w tej łazience nie mamy prysznica, będzie tylko wanna :) Na szczęście podłogowe są gładkie :)
Imagine there is no hate

eva_luna

pamietaj Inka, ze przy kapieli w wannie niestety mimo wszystko po scianie sie tez woda leje. Takze po pewnym czasie slady wody sa zauwazalne. A co koloru mozaiki to masz racje- jest chyba jeden lub dwa odcienie czerwieni. Wiec jak ten nie pasuje to moze byc problem. Sprobuj jeszcze poszukac chyba wsrod plytek Tubadzin- u nich widzialam duzy wybor mozaiki (chociaz cena niestety wyzsza)

inkageo

Tubądzin niestety wcale nie ma czerwonej mozaiki.. :(
Imagine there is no hate

nionczka

Cytat: inkageo w 25 Mar 2008, 16:29:13
Tubądzin niestety wcale nie ma czerwonej mozaiki.. :(

W Leroy Merlinie nie ma? U nas maja i we Francji tez. Zagladalas?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

eva_luna

#172
leroy merlin ma- ale tylko jeden odcien czwerwieni. Wiekszy wybor kolorow widzialam w castoramie.

Inka a czerwona mozaika paradyza??
http://www.paradyz.com.pl/index.php?s=39&a=7&lang=pl&collID=213

inkageo

Ta z Paradyża ma najbardziej zbliżony odcień, ale to nie jest prawdziwa mozaika.. To są pocięte rowkami duże kafle, mają bardzo ostre brzegi, nie takie zaokrąglone, jak w prawdziwej mozaice. Nie da rady tego nawet przetrzeć szmatką..
Imagine there is no hate

inkageo

Nie przepraszam.. Te z Paradyża są ok, ale mają dużo ciemniejszy odcień, to Opoczno ma tą "oszukaną" mozaikę w niezłym odcieniu.
Imagine there is no hate