Małe auto dla początkującego kierowcy ;)

Zaczęty przez inkageo, 05 Mar 2010, 10:23:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kata

Cytat: doda w 03 Mar 2011, 22:18:17
oczywiście że volvo jestem fanką volvo :D
i kiedyś sobie kupię c30 lol
(ciekawe kiedy lol lol )

Ja też :D ale to jak wygram 6 w totka i wtedy mogę Ci jedno też kupić, a co :D
Pozdrawiam

Kata

magdalinska

Cytat: golinda w 04 Mar 2011, 08:45:59
ta honda dla mnie wygląda jakby zaraz miała na Marsa wystartować
paskudztwo!
:D :D :D
tez mi sie nie podoba ;)

inkageo

#852
Ja już dawno postanowiłam, że jak się nauczę jeździć to kupię c30 ;) Pewnie do tego czasu, wymyślę coś innego ;) Ale honda też mi się podoba, zresztą sama ją dla taty wybrałam, więc nie jestem obiektywna ;)
W volvo podoba mi się tył, a w hondzie przód :D

Dodany tekst: 04 Mar 2011, 09:04:31

Piękny ten tył..
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: golinda w 04 Mar 2011, 08:45:59
ta honda dla mnie wygląda jakby zaraz miała na Marsa wystartować
paskudztwo!

zgadzam sie z przemowca ;)

w c30 nie podoba mi sie tyl. Nie lubie jak cos wystaje, odstaje, my byc jedna regularna linia.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

damka

#854
bez sensu ze w ogóle nie moge się zdecydować...
honda brzydka ale dobry silnik ma.

szukam i ciągle coś nowego wymyślam bo
ma być mały ale wariat :)

i jak na złość w pracy obok mnie parkuje laska nowym TT wersja s.............i jak tu sie nie wkurzyć.


mayagaramond

Won z TT, BMW macie kupowac ;D ;D (albo MINI).

Ostatnio pierwszy raz jechalam MINI; fajnie, ale predkosciomierz jest umieszczony na srodku deski...

http://i.auto-bild.de/ir_img/57401016_682ece24f6.jpg
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Imagine there is no hate

damka


inkageo

Mini jest z charakterem :D Ja rozważałam już przy cytrynie, ale w przyzwoitej dla mnie cenie, to złomy były..
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

ostatnio sie ten mini, ktorego tak widywalam jak mnie bral znienacka i pomykal w sina dal, stal biedak nadziany na barierke...
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

#860
z malych samochodów w nie zaporowej cenie podoba mi się stylistycznie suzuki swift czarny

chociaż jakbym miała kupować 3drzwiowe to merz cls albo bmw 650i tiaaa marzenia :D

magoo

damka z tych dwóch dla mn ie tylko honda
to volvo wcale mi sie nie podoba, a tył to już całkiem paskudny jest
honda jest kosmiczna, ale taki jej urok i wg mnie jest piękna w środku

a sama też najchętniej bym sobie mini kupiła, 2 moich sąsiadów ma i im zazdroszczę

a jak już wygram w totka to kupię moją miłość największą czyli maserati  :dreaming:

Kasia

Cytat: golinda w 04 Mar 2011, 08:45:59ta honda dla mnie wygląda jakby zaraz miała na Marsa wystartować
paskudztwo!

a mi sie pdoba :D nawet mieliśmy ją kupować ale zabrakło nam kasy i stanęło na leonie ;)

ale ta hondzinke bym chciała :D jako auto rodzinne

mayagaramond

#863
Leon jest fajny, ale to nie jest maly samochod ;) Mala to jest Ibiza ;)

Nowa 6 cabrio jest piekna - widzialam ja pare dni temu na zywo, swieza, jeszcze bez nr rejestracyjnych ;D 640i kosztuje ok. 90 000€ ;D

Tylko tot ez nie jest ani maly samochod ani dla poczatkujacych ;D ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

damka

#864
Cytat: golinda w 04 Mar 2011, 11:49:01
mąż mi ostatnio proponował

mój też
:mocking:

mayagaramond

A nowe mini w zaleznosci od wyposazenia i silnika kosztuje ponad 20 000€. Ja sobie kiedys skonfugurowalam i wyszlo mi 28 000€.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

#866
Cytat: mayagaramond w 04 Mar 2011, 11:53:12Leon jest fajny, ale to nie jest maly samochod wink Mala to jest Ibiza wink
no ale damka civika wrzuciła a to chyba klasa Leona ;)
ze my je postrzegaliśmy jako auto rodzinne na nasze możliwości :D

zwierzatko_mojej_mamy

dla mnie leon ma glupi rozmiar - za wielki na auto dla baby po miescie, za maly na rodzinny ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

niewiemjaka

#868
golindaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
masakra
sie poryczalam w robocie prawiezez
:crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

bardzo sie boje ze kiedys mi sie cos podobnego przytrafi :/

mayagaramond

co do BMW 6 - tym samochodem jezdza przede wszystkim panowie w wieku ok. 45 lat ;)

Jakbym miala pieniadze to kupilabym sobie raczej 3 cabrioleta, bo nie jest taki nobliwy ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 04 Mar 2011, 12:15:34za maly na rodzinny Grin
no sa wieksze rodzinne ale nam leon pieciodrzwiowy spokojnie starcza :D
na węgry takim pojechaliśmy z całym ekwipunkiem i sie dało, nie czulismy jakoś bardzo że samochód za mały

combi pewnie lepsze ale do nas na razie nie przemawia :D

niewiemjaka

Cytat: golinda w 04 Mar 2011, 12:25:59ja też Sad
:crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:
dopiero teraz jak jezdzimy z fotelikiem .. mysle o tym w trasie "drave safely"

przerazajace jednak jest to że nigdy nie wiemy co zrobi ten "drugi" nawet jak sami jezdzimy bezpiecznie

chyba w watku dla poczatkujacego kierowcy to troche hardcore.. ale w sumie.. hmmm

niewiemjaka

golinda jak cie dopadne kiedys to lańsko normalnie na twe wy-orbitrekowane dupsko :spank:
wiesz ja to moze umre jako stara babinka mam nadzieje ze nie za bardzo stara...
ale zebym na koncie nie miala x takich .... sumień

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

#874
Cytat: golinda w 04 Mar 2011, 12:01:20
http://www.funiaste.net/3868,75624,filmik.html

straszny jest ten film, widzialam go pare dni temu na facebooku...

Dodany tekst: 05 Mar 2011, 11:12:09

Cytat: golinda w 04 Mar 2011, 12:58:07
kurde, Z4 za małe


to prawda, nic sie do niego nie zmiesci. Ale do bagaznika 3 po rozlozeniu dachu tez nic nie wejdzie ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"